Kırklareli Dershaneleri

Kırklareli Dershaneleri

Kırklareli Dershaneleri – XYZ AKADEMİ

Kırklareli dershaneleri olarak online ve yüz yüze eğitim veriyoruz. Kursumuzda Türkiye’nin en iyi öğretmenleriyle birlikte çalışıyoruz. Şubelerimizde tüm sınavlara öğrenci hazırlıyoruz.  Türkiye’nin en iyi öğretmenleriyle birlikte çalışıyoruz. Tüm öğrenciler için birebir özel derslerimiz bulunmaktadır.

MEB ve ÖSYM müfredatına göre özel dersler anlatılmaktadır.  Kursumuzdan istediğiniz derslerden özel ders alabilirsiniz. Özel ders için evlere öğretmen de gönderebiliyoruz.

XYZ Akademi olarak Kırklareli ve ilçelerinde tüm derslerden özel ders veriyoruz. Özel dersler istenilen gün ve seanslarda alınabilmektedir. Sınavlarda hazırlık ve okul takviye için birebir özel  ders alabilirsiniz.

” Kırklareli dershane ” arayanlar için XYZ Akademi en iyi alternatiflerden birisidir.

LGS, YKS ( TYT AYT YDT ), MSÜ, YÖS, DGS, ALES, KPSS, SAT, YDS ve YÖKDİL kursu Kırklareli şubemizde her dönem verilmektedir.

Yaklaşık sınıf kursu fiyatına birebir özel ders alarak eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde giderebilirsiniz.

Online ve Yüz Yüze Eğitim… En İyi Dershaneler

Kırklareli üniversite hazırlık  kursları  2021, 2022…  hangisi merak ediyorsanız. ücretsiz örnek derslerimize katılabilir sonrasında karar verebilirsiniz.

Kırklareli ortaokul DERSHANELERİ için bizimle irtibat kurduğunuzda Size özel program oluşturarak en iyi liseleri kazanmanızı sağlıyoruz.

Özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkilidir. XYZ Akademi olarak en az 10 yıllık özel ders tecrübesi olan öğretmenlerle birlikte çalışıyoruz.

Yaz tatilinde dershane Fiyatları için kurs merkezimizle irtibat kurabilirsiniz. Yaz dönemi için online ve yüz yüze özel derslerimiz bulunmaktadır.

Kırklareli merkez dershaneleri olarak her dönem tüm sınavlar için kurs ve özel ders veriyoruz.

Kırklareli VIP Dershane Fiyatları ve 12. Sınıf Dershane Fiyatları için kurs merkezimizle irtibat kurduğunuzda ayrıntılı bilgi verilecektir.

Kırklareli dershane fiyatları  2020, 2021, 2022…  Kırklareli ve ilçelerinde her bütçeye uygun olarak belirlenmiştir. Online dersler yüz yüze derslerden daha verimli geçmektedir. Online birebir özel derslerde ücretler çok daha uygun olmaktadır.

Kırklareli Dershaneler ve dershane Fiyatları için kurs merkezimizle irtibat kurduğunuzda ayrıntılı bilgi verilecektir. Online ve yüz yüze eğitimlerimiz bulunmaktadır.

Kırklareli dershane yorumları 2021, 2022… XYZ Akademi olarak ilkokul 1. sınıftan üniversite mezunlarına kadar tüm adaylar için kurs ve özel ders veriyoruz. İstediğiniz gün ve seanslarda istediğiniz derslerden birebir özel ders alabilirsiniz.

Kırklareli etüt merkezleri olarak en iyi öğretmenlerle çalışıyoruz. Kişiye özel kurs programı oluşturarak hedefinize en kısa süre içerisinde ulaşmanızı sağlıyoruz.

Kırklareli TYT kursları için Türkiye’nin en iyi öğretmenleriyle birlikte çalışıyoruz. Birebir kurs programı oluşturarak eksikleriniz hızlı bir şekilde tamamlıyoruz.

Kırklareli’daki en iyi dershaneler sıralaması 2021, 2022… hangisi ? Merak ediyorsanız online birebir ücretsiz örnek ders talebinde bulunabilirsiniz.

Kırklareli KPSS LGS YKS Kursu olarak istediğiniz derslerden istediğiniz gün ve seanslarda özel ders veriyoruz.

İlköğretim öğrencileri için okuma yazma, temel matematik, fen ve İngilizce derslerinden özel derslerimiz bulunmaktadır.

Ortaokul öğrencileri için Türkçe, matematik, fen, İngilizce ve diğer derslerden özel derslerimiz branşında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir.

Lise öğrencileri için Türkçe, matematik, fizik, kimya, biyoloji, tarih, coğrafya, İngilizce, Almanca ve felsefe derslerinden özel ders verilmektedir.

Üniversite öğrencileri için KPSS, DGS, ALES, YDS ve YÖKDİL kursları branşında uzman akademik kadromuz tarafından verilmektedir.

Neden XYZ Akademi ?

Kırklareli dershaneleri en iyisi…. XYZ Akademi.

Türkiye’nin en iyi öğretmenlerinden online ve yüz yüze ders alabilirsiniz.

Özel dersleri online yada evinizde alabilirsiniz.

Türkiye geneli deneme sınavlarına ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Derslere memnun olduğunuz sürece devam edersiniz.

Öğrenci ve velilerle sözleşme imzalanmaz.

7’den 70’e herkes için özel derslerimiz bulunmaktadır.

Özel dersi aldıktan sonra ödemelerinizi haftalık olarak yapabilirsiniz.

Online özel ders için ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Kırklareli Dershaneleri – XYZ Akademi İrtibat;

Kırklareli Dershaneleri  İçin;

  • Kursumuza 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
  • Whatsapp  hattımızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun, Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsin.

Bilgi Formu 

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    × Whatsapp