Kocaeli Özel Ders Almak İsteyenler

Kocaeli Özel Ders Almak İsteyenler

Kocaeli Özel Ders Almak İsteyenler

Kocaeli – Özel ders almak isteyenler için en iyi adres XYZ Akademi. Tüm branşlarda alanında uzman öğretmenlerle çalışıyoruz. Hedefimiz %100 memnuniyet ve başarı. Her branşta alternatif öğretmenlerimiz bulunmaktadır. İstediğiniz gün ve seansta istediğiniz öğretmenden özel ders alabilirsiniz.

İstediğiniz özel dersleri kursumuzda ofisimizde yada evinizde alabilirsiniz. Evinizde aldığınız özel derslerin ücreti kursta yada ders ofisimizde aldığınız özel derslere göre yaklaşık %15 daha farklıdır.

Kocaeli Matematik Öğretmeni

Kursumuzda en çok talep gören özel ders matematiktir. İlk, orta, lise ve üniversite tüm adaylar için matematik geometri ve diğer tüm derslerden özel derslerimiz bulunmaktadır.

Lise Matematik Özel Ders

Lise 9. , 10. ,11. 12. sınıf öğrencileri ve mezun öğrenciler okul takviye ve tyt ayt  ve diğer sınavlara hazırlık için matematik dersinden birebir, ikili üçlü yada minik gruplarla istediği matematik öğretmeninden özel ders alabilirler.

Matematik Özel Ders

İlköğretim 2. sınıftan itibaren tüm öğrenciler matematik dersinden eksiklerini hızlı bir şekilde tamamlayabilmek için özel ders alabilirler. İlköğretim 5. sınıfa kadar matematik derslerine tecrübeli sınıf öğretmenlerimiz girmektedir. 5-6-7- ve 8. sınıflara ilköğretim matematik öğretmenlerimiz diğer öğrencilere de lise matematik öğretmenlerimiz derslere girmektedir.

Özel Ders Almak İsteyen Öğrenciler

Özel ders almak isteyen öğrenciler velileriyle birlikte kursumuza geldiklerinde adaya özel özel ders programı hazırlayarak eksiklerini hızlı bir şekilde gideriyoruz.

İzmit Özel Ders

İzmit şubemizde kursumuzda ofisimizde yada evinizde tüm derslerden özel ders alabilirsiniz.

LGS, YKS, TYT, AYT, YDT, YÖS, SAT, DGS, ALES, KPSS, ÖABT, A1 Almanca aile birleşimi kursu, kursları İzmit / Kocaeli şubemizde verilmektedir.

Derince Özel Ders

Derince şubemizde ilköğretim ve lise tüm öğrencilere tüm derslerden özel derslerimiz bulunmaktadır. Kursumuzda LGS, YKS ( TYT AYT YDT ) İlköğretim 1. 2. 3. 4. 5. sınıf etüt ve tüm derslerden takviye kurslarımız bulunmaktadır.

Körfez Yarımca Tütünçiftlik Hereke Özel Ders

Körfez şubemizde çevre yerleşim yerlerinde oturanlar için İlk, orta lise ve üniversite tüm öğrenciler için tüm derslerden kurslarımız ve özel derslerimiz bulunmaktadır.

LGS YKS ( TYT AYT YDT ) DGS ALES KPSS YDS YÖS SAT Kursu Körfez şubemizde sınıf kursu yada özel ders şeklinde verilmektedir.

Yahyakaptan Özel Ders

Yahyakaptan şubemizde LGS , YKS ( TYT AYT YDT ) DGS ALES KPSS YÖS SAY TOEFL IELTS A1 Almanca Aile Birleşimi Kursu ve tüm derslerden özel ders verilmektedir.

Kartepe Özel Ders

Kartepe ilçesinde illk, orta lise ve üniversite öğrencileri için tüm derslerden özel derslerimiz bulunmaktadır. Kartepe ilçede LGS, YKS ( TYT AYT YDT ) DGS ALES KPSS Kursu A1 Almanca aile birleşimi kursu, matematik geometri fizik fen kimya Türkçe edebiyat İngilizce ve diğer tüm derslerden  özel ders alabilirsiniz.

Kocaeli Özel Ders Almak İsteyenler

Kocaeli özel ders almak isteyenler 0535 778 95 96 numaralı telefonumuzu arayarak kursumuzla irtibat kurabilirler.

Kocaeli’de özel ders almak isteyenler için en iyi alternatif XYZ Akademi Bilgi İçin Tıklayın 

Kursumuzda Verilen Özel Dersle İlgili Sistemimiz – Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayın

Ön Kayıt Formu 

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp