Kocaeli Özel Ders

Kocaeli Özel Ders

Kocaeli Özel Ders

Kocaeli şubemizde özel ders alanında uzman Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. Özel dersleri kursumuzda ofiste yada kendi evinizde alabilirsiniz. Uzaktan online eğitim sistemi ile istediğiniz derslerden özel dersi bulunduğunuz il ve ilçeden de alabilirsiniz.

İzmit özel ders merkezimizden matematik, geometri, fizik , kimya , biyoloji, Türkçe, İngilizce, tarih, coğrafya ve felsefe derslerinden özel ders alabilirsiniz..

Kocaeli şubemizde LGS, YKS ( TYT AYT YDT ) , DGS, ALES, YDS , KPSS, DHBT, SAT, YÖS  kursu sınıf kursu yada birebir ders olarak verilmektedir.

Neden Matematik Özel Ders ?

Özel ders Kocaeli şubemizde alanında uzman branşının en iyisi olan öğretmenler tarafından verilmektedir. Matematik dersinde başarılı olan öğrencilerin genellikle diğer derslerden de başarılı oldukları görülmüştür. Matematik dersi iyi olan öğrencilerin kendilerine olan öz güvenleri daha yüksektir. Mink özel dersler alarak eksiklerinizi daha hızlı gidererek hedeflerinize daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Özel Ders Sistemimiz

İstediğiniz gün ve seanslarda istediğiniz derslerden özel ders alabilirsiniz. Özel dersleri kursumuzda, ofiste yada evinizde alabilirsiniz. Uzaktan eğitim online özel ders ile bulunduğunuz il yada ilçeden birebir özel ders alarak eksiklerinizi daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Özel derslerde bir ders saati 40 dakikadır. Her branş için alternatif bay , bayan branş öğretmenlerimiz bulunmaktadır.

Sınavlar İçin Özel Ders – Kocaeli

İlköğretim lise ve üniversite öğrencileri için tüm derslerden okul takviye için özel ders alabilirler. Kursumuzda LGS, YKS TYT AYT YDT YÖS DGS ALES KPSS EKPSS DHBT vb sınavlara hazırlık için minik özel dersler alarak eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz.

İzmit kurs merkezimizden  matematik, fizik, kimya, biyoloji , Türkçe, İngilizce , fen bilgisi ve sosyal bilgiler dersi için özel ders alabilirsiniz.

Öğrencinin alacağı özel ders öğrencinin hedefine ve alt yapısına göre değişiklik göstermektedir.

İzmit Özel Ders İrtibat

Özel ders sınıf kurslarına göre on kata kadar daha etkilidir. Birebir özel ders alarak eksiklerinizi çok daha hızlı ve daha uygun ücretlerle tamamlayabilirsiniz.

Özel ders için Kocaeli şubemize  0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuza ulaşabilirsiniz.

Özel Ders Sistemimiz  Bilgi  İçin Tıklayın 

Ön Kayıt Formu 

Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp Mesaj