iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

Kocaeli TYT Kursları

Kocaeli TYT Kursları

Kocaeli TYT Kursları

TYT kursları Kocaeli şubemizde alanında uzman Türkiye’nin en iyi öğretmenleri  tarafından verilmektedir. TYT ve AYT için hafta sonu ve hafta sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Sınıf kurslarımızın yanında eksik olduğunuz derslerden ve istediğiniz konulardan özel derslerimiz bulunmaktadır.  Hedefi yüksek olan öğrencilere sınıf kursu artı birebir özel ders, yada sadece özel ders alarak eksiklerini gidermelerini öneriyoruz.

Kocaeli YKS – TYT Sınıf Kursları

Hafta sonu ve hafta içi öğrencilerin okul durumlarını ve seviyelerini göz önünde tutarak sadece TYT yada TYT + AYT yada TYT + YDT için sınıf kursları açıyoruz. TYT , AYT ve YDT için VİP gruplarla sınıf kurslarımız bulunmaktadır.

Kocaeli – TYT Özel Derslerimiz

Kursmuzdan TYT , AYT yada YDT için istediğiniz kadar birebir, ikili yada üçlü gruplarla özel ders alabilirsiniz. TYT tüm dersler için  100- 120 saat , AYT için 100 – 150 saat ve YDT için 40 -50 yada 70 saatlik birebir özel ders alınmasını öneriyoruz.

Kursumuzdan sadece eksik olduğunuz konulardan 10 -20 saatlik minik özel dersler alabilirsiniz.

Kursumuzda özel dersler alanında uzman sınav tecrübesi olan branş öğretmenleri tarafından verilmektedir. Tüm öğrenciler ve tüm sınavlar için özel derslerimiz vardır.

YKS TYT AYT YDT rehberlik sınav takvimi ve diğer ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz.

Kocaeli  TYT Yaz Kursları

Yüksek hedefleri olan 11. sınıf öğrencilere yaz döneminde TYT konularını bitirmelerini öneriyoruz. 12. sınıfın başiından itibaren sadece AYT dersleri ağırlıklı çalışma yapmalarını tavsiye ediyoruz. TYT yaz kursu İzmit Kocaeli’de birebir , ikili yada üçlü gruplarla özel ders şeklinde verilmektedir. Vip TYT Yaz Kursu Programımızda sınıf kursu olarak minik gruplarla yapılmaktadır.

Kocaeli  YDT Kursları

Üniversite sınavına dil bölümünden girecek öğrenciler için TYt + YDT yada sadece YDT kurs programımız bulunmaktadır. Ayrıntılı bilgiyi buradan alabilirsiniz.

Kocaeli AYT Kursları

AYT’ye girebilmek için öncelikle TYT ‘ye girmek gerekmektedir. Şubemizde AYT için sınıf kursları ve özel derslerimiz bulunmaktadır.

Kocaeli  TYT Kursları –  İletişim

Kocaeli TYT kursları İzmit, Yahyakaptan, Başiskele, Kartepe, Derince Körfez, Gölcük, Kandıra, Karamürsel, Hereke, Gebze, Darıca, Çayırova , Dilovası ve diğer şubelerimizde verilmektedir.

Kocaeli Şube –  İletişim

  • 0535 778 95 96 numaralı telefondan kursumuza ulaşabilirsiniz.
  • Whatsapp ile kursumuzla irtibat kurabilirsiniz. yada aşağıdaki ön kayıt formunu doldurarak kursumuza ulaşabilirsniz.

Kursumuzda Verilen Tüm Sınavlar Bilgi İçin Tıklayın 

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp