iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

KPSS Kursu Gebze

KPSS Kursu Gebze

KPSS Kursu Gebze

KPSS kursu Gebze Kocaeli’de alanında uzman Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. KPSS genel kültür – genel yetenek, eğitim bilimleri, öabt ve alan grubu dersleri istediğiniz gün ve seanslarda online birebir ve kursta birebir özel ders şeklinde verilmektedir. KPSS için sınıf kurslarımız da bulunmaktadır.

Yaklaşık sınıf kursu fiyatına sadece eksik olduğunuz konulardan birebir özel ders alarak istediğiniz puanlara rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

KPSS kursu Gebze / Kocaeli şubemizde birebir özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir. KPSS kursu için yüz yüze ve online bire bir özel ders şeklinde kurs alabilirsiniz.

KPSS GK GY , Eğitim Bilimleri, ÖABT ve KPSS Alan Dersleri İçin Adaya Özel Kurs Programı Oluşturuyoruz.

Online KPSS Kursu Gebze

Öğretmenlik ve uzmanlık grubu adayları için online KPSS kursu Gebze şubemizde her dönem yapılmaktadır.

Lisans, ön lisans ve ortaöğretim – lise adayları için KPSS genel kültür – genel yetenek kursu çiftli yılarda  online yada yüz yüze eğitim olarak yapılmaktadır.

Online KPSS kursu genel kültür – genel yetenek, eğitim bilimleri, öabt ve alan grubu derslerinden verilmektedir. Yaklaşık sınıf kursu için ayırılan bütçe ile sadece eksik olduğunuz derslerden ve konulardan birebir yada minik gruplarla online özel ders alabilirsiniz.

KPSS online özel dersler zoom vb. programlar üzerinden sesli görüntülü %100 etkileşimli olarak yapılmaktadır. Online dersler birebir yüz yüze derslerden çok daha verimli geçmektedir.

Online KPSS kurs sistemimizi görmeniz için ilk online örnek dersten ücret almıyoruz.

KOCAELİ KPSS Kursları 

KPSS kursu İzmit Kocaeli şubemizde tüm adaylar ve tüm derslerden verilmektedir.

Kocaeli KPSS kursları olarak Gebze, Derince, İzmit, Gölcük, Yahyakaptan, Kartepe, Kandıra, Karamürsel, Darıca, ve Çayırova ilçelerinde online birebir özel ders şeklinde eğitim veriyoruz.

KPSS dershaneleri ne zaman başlıyor 2021 ? 

KPSS için geç kalmadınız kişiye özel kurs programı oluşturarak yaklaşık sınıf kursu fiyatına birebir özel ders vererek istediğiniz KPSS puanına çok daha hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.

KPSS Kursu – Özel Ders Önerimiz

KPSS kursu Gebze şubemizde özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir. KPSS derslerini online yada yüz yüze olarak alabilirsiniz.

Birebir özel ders sınıf kurslarına göre on kata kadar daha etkilidir. Birebir özel ders alarak istediğiniz KPSS puanını çok daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Lisans, ön lisans, ve ortaöğretim adayları için genel kültür – genel yetenek kursu:

KPSS genel kültür – genel yetenek tüm adaylar için ortak olan bir sınavdır.

KPSS’de Türkçe dersinden 30, matematik dersinden 30, tarih dersinden 27, coğrafya dersinden 18 ve vatandaşlık dersinden 15 soru sorulmaktadır.

Genel kültür – genel yetenek özel ders önerimiz; 

Türkçe : 10 ders hızlı paragraf + 20 ders dil bilgisi + sözel mantık.

Tarih : 16 Saat, Coğrafya : 12 Saat ,Vatandaşlık : 12 Saat, Matematik için adayın seviyesine ve hedeflerine göre 20 – 30 -40 yada 50 ders matematik özel ders alınmasını öneriyoruz.

KPSS genel kültür – genel yetenek için sınıf kurslarımızda bulunmaktadır.

Öğretmen adayları için KPSS eğitim bilimleri 

KPSS kursu Gebze şubemizde tüm ÖABT branşlarında verilmektedir.

Öğretmen adayları istedikleri eğitim bilimleri derslerinden eksiklerini birebir özel ders alarak tamamlayabilirler.

Eğitim bilimleri tüm dersler 50 -70  saatte birebir özel derste anlatılabilmektedir. İsteyen öğretmen adayları sadece eksik oldukları derslerden istedikleri kadar özel ders alabilirler.

Öğretmen adayları için ÖABT dersleri 

Kursumuzda tüm branşlarda ÖABT dersleri verilmektedir. ÖABT için sadece eksik olduğunuz konulardan  birebir özel ders alabilirsiniz. Birçok branşta ÖABT dersleri yaklaşık 40-50 saatlik birebir özel derste verilebilmektedir.

KPSS eğitim bilimleri  ve öabt için sınıf kurslarımız da bulunmaktadır.

Uzmanlık grubu adayları için KPSS alan dersleri; 

Uzmanlık grubu adayları iktisat, maliye, muhasebe, hukuk ve işletme derslerinden birebir özel ders alarak eksiklerini tamamlayabilirler. Özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkili olmaktadır.

Alan grubu adayları için iktisat 30 derste, maliye 30 derste, muhasebe 30 derste ve hukuk 50 derste anlatılabilmektedir. Alan grubu adayları sadece eksik olduğu derslerden istedikleri kadar özel ders alabilirler.

Diğer Tüm Kurslarımızla İlgili Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

KPSS Kursu Gebze Şubemizle İrtibat

KPSS kursu Gebze şubemizde kursta yada online, sınıf kursu yada birebir özel ders şeklinde verilmektedir.

 • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak bize ulaşabilirsiniz.
 • Aşağıdaki iletişim yöntemleriyle kursumuza ulaşabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun, Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Bilgi Formu 

   

  Ön Kayıt Formu 

   ETİKETLER:
   Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
   Şimdi Ara
   × Whatsapp