iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

KPSS Kursu Sakarya

KPSS Kursu Sakarya

KPSS Kursu Sakarya

KPSS kursu Sakarya şubemizde sınıf kursu ve birebir özel ders şeklinde verilmektedir. KPSS kursları alanında en az 15 yıllık tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. KPSS memurluk, lisans, önlisans ve orta öğretim adayları için çiftli yıllarda yapılmaktadır. KPSS alan ve öğretmenlik sınavı ise her yıl yapılmaktadır.

Sakarya Adapazarı  Şubemizde KPSS Memurluk, KPSS Alan, KPSS Eğitim, ÖABT , DGS, ALES, EKPSS ve DHBT kursu alanında uzman öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

KPSS için sadece eksik olduğunuz konulardan birebir özel ders alarak hızlı bir şekilde eksiklerinizi giderebilirsiniz. Birebir özel ders sınıf kurslarına göre on kata kadar daha etkilidir. Sadece eksik olduğunuz konularla ilgili yaklaşık sınıf kursu fiyatına birebir özel ders alarak KPSS’den istediğiniz puanları alabilirsiniz.

KPSS birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

KPSS için online sınıf kursu ve online birebir özel derslerimiz de bulunmaktadır.

KPSS Online Özel Ders Sakarya

Sakarya şubemizden KPSS kursu için özel dersi istediğiniz gün ve seanslarda alabilirsiniz. Normal ders ile online özel ders arasında kurs verimi açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. Çoğu zaman online özel derslerde normal derslerden daha iyi verim alınmaktadır. KPSS Online özel derslerde konular adayın seviyesine göre anlatılmakta ve çözemediği sorular online derste birebir çözülmektedir.

KPSS için online deneme sınavları düzenleyerek adayın seviyesini düzenli olarak takip ediyoruz.

KPSS tercih ve başvuru aşamasında kursumuzdan ücretsiz destek alabilirsiniz.

KPSS İçin Özel Ders Önerisi

Sakarya şubemizde KPSS kursu için istediğiniz derslerden birebir özel ders alabilirsiniz. KPSS özel dersler alanının en iyisi olan öğretmenlerle verilmektedir.

KPSS Türkçe için hızlı paragraf kursumuz 10 ders sürmektedir. 10 ders sonrasında adayın paragraf çözme hızı yaklaşık 3 katına çıkmaktadır ve adayın neredeyse çözemediği paragraf sorusu kalmamaktadır.

KPSS genel kültür – genel yetenek sınavında 30 matematik, 30 Türkçe, 27 tarih, 18 coğrafya ve 15 vatandaşlık sorusu yer almaktadır. KPSS’de bütün soruların yaklaşık puan değeri aynıdır.

Türkçe 10 ders hızlı paragraf + 10 ders dil bilgisi + 10 ders sözel mantık

Matematik adayın seviyesine göre 20 -30 -40 -50 ders,

Tarih 16 ders, Coğrafya 12 ders ve vatandaşlık 10 ders.

Tüm KPSS GK GY konularının birebir özel ders ile bitirilmesi için yukarıda belirttiğimiz ders saatleri  yeterli olmaktadır.

KPSS Eğitim, Alan Dersleri, EKPSS, DHBT ve ÖABT tüm branşlar için birebir özel ders alabilirsiniz.

KPSS Sınıf Kursu

Sakarya şubemizde KPSS kursu hafta içi ve hafta sonu seanslarında sınıf kursu olarak ta verilmektedir. bulunmaktadır. Aynı seviyedeki adaylar sınıf kurslarımıza devam edebilirler. Genellikle KPSS adaylarının seviyeleri arasında farklılıklar bulunabilmektedir. KPSS için yüksek puan hedefi olanlar adaylara birebir özel ders alarak sınava hazırlanmalarını tavsiye ediyoruz.

Sınıf kurslarına devam eden adaylarımız da isterlerse sadece eksik oldukları derslerden birebir özel ders alarak istedikleri puan hedeflerine ulaşabilirler.

Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

KPSS Rehberlik ve KPSS Kurslarımızla İlgili Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

KPSS  Kursu Sakarya Şubemizle İrtibat

KPSS kursu için Sakarya Adapazarı  şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Formu Doldurun, Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsin.

KPSS Bilgi Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp