KPSS Online

KPSS Online

KPSS Online

KPSS online dershane ile istediğiniz istediğiniz yerden KPSS’ye hazırlanabilirsiniz. Online kurs ile Türkiye’nin en iyi öğretmenlerinden online birebir özel ders  alabilirsiniz. KPSS hazırlık için istediğiniz zaman kursumuza başlayabilirsiniz.

2021 – 2022 KPSS için genel kültür – genel yetenek, eğitim bilimleri, öabt yada kpss a grubu derslerini uzaktan eğitim ile almanızı tavsiye ediyoruz. İstediğiniz derslerden istediğiniz kadar özel ders alarak eksik konularınızı çok daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

KPSS Online Kurs

Kesintisiz ve etkili bir eğitim için online KPSS kurslarımıza devam edebilirsiniz. Yaklaşık sınıf kursu fiyatına birebir özel ders alarak KPSS ‘ye hazırlanabilirsiniz.

2021 KPSS ‘ye sadece öğretmen adayları ve KPSS A grubu adayları katılabilirken 2022 KPSS ‘ye tüm lisans, önlisans ve ortaöğretim adayları katılabileceklerdir. KPSS ‘den yüksek puan almak için çoğu zaman tek yıl hazırlanmak yeterli olmayabilmektedir. 2022 KPSS ‘de memurluk kadrolarına atanmak isteyen adaylar isterlerse birebir uzaktan eğitim ile özel derslere başlayabilirler.

2021 – 2022 Yıllarında yapılacak sınav için birebir online kpss kursu alarak hazırlanmanızı tavsiye ediyoruz.

KPSS Uzaktan Eğitim Sistemi

KPSS için online birebir özel ders, klasik sınıf kurslarına göre on kata kadar daha değerlidir. Klasik sınıf kurslarında konular standart olarak  anlatılmaktadır. Sınıf kurslarında adayın konuyu bilip bilmemesi dikkate alınmadan standart olarak konular anlatılmaktadır. Bazen adayın hiç soru kaçırmadığı bildiği konular haftalarca anlatılmaktadır.

Online birebir özel derste adayın eksikleri dikkate alınarak konular işlenmekte, bildiği konular sıfırdan anlatılmamakta, hatırlatılması gereken kısımlar hatırlatılarak sınavda çıkmış yada çıkabilecek sorular çözülmektedir.

Teknik alt yapı sağlandığında ve ön hazırlık yapıldığında online dersler yüz yüze derslerden çok daha verimli geçmektedir.

KPSS Özel Ders Önerimiz

KPSS için online birebir özel ders alarak eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

KPSS ‘de genel kültür – genel yetenek konuları tüm adaylar için ortaktır. Çiftli yıllarda yapılan sınavlarda lisans, önlisans ve ortaöğretim adayları sadece genel kültür – genel yetenek sınavına katılacaklardır.

KPSS ‘de Türkçe ve matematik en önemli dersler arasındadır. KPSS ‘de Türkçe dersinden 30, matematik dersinden 30, tarih dersinden 27, coğrafya dersinden 18 ve vatandaşlık dersinden 15 soru sorulmaktadır.

KPSS Türkçe tüm konular 10 ders hızlı paragraf ve 20 ders dilbilgisi özel ders ile tamamlanmaktadır.

KPSS matematik konuları adayın seviyesine ve alt yapısına göre 20 -30 -40 yada 50 derste tamamlanabilmektedir.

KPSS tarih 16 derste, coğrafya 12 derste ve vatandaşlık 12 derste birebir özel ders ile anlatılabilmektedir.

Online dershane için ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

KPSS Online Dershane İçin Kursumuzla İrtibat

KPSS online dershane için kurs merkezimize;

  • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak bize ulaşabilirsiniz.
  • Aşağıdaki iletişim yöntemleriyle kursumuza ulaşabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun, Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Bilgi Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    × Whatsapp