LGS Hazırlık Kursları

LGS Hazırlık Kursları

LGS Hazırlık Kursları

LGS hazırlık kursları alanında uzman Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. LGS kursu şubelerimizde  online yada yüz yüze eğitimle verilmektedir. Online LGS kursu ile istediğiniz il ve ilçeden, istediğiniz öğretmenlerden birebir özel ders alarak LGS’ye hazırlanabilirsiniz.

LGS öğrencinin hayatındaki en önemli sınavlardan birisidir. İyi bir lise iyi bir üniversite demektir. LGS ile en iyi liselere yerleşebilmek için öğrencinin en azından yüzde beşlik dilimlerin altında yer alması gerekmektedir.

LGS online eğitim sistemimizi görmeniz için ilk ders ücretsiz olarak verilmektedir.

LGS hazırlık kurs fiyatları online eğitimde çok daha uygun olmaktadır.

Online LGS Kursu

LGS hazırlık kursları birebir özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir.

LGS hazırlık kursu online uzaktan eğitim ile  istediğiniz gün ve seanslarda adaya özel kurs programı oluşturularak verilmektedir.  LGS’de en başarılı dershaneler online eğitimi de en iyi şekilde kullanan dershanelerdir.

Online birebir özel dersler sesli görüntülü %100 etkileşimli olarak  yapılmaktadır. Online dersler zoom vb. programlar üzerinden adaya özel olarak yapılmaktadır.

Online özel ders sistemimizi görmeniz öğretmenlerimizle tanışmanız için ilk örnek dersten ücret alınmamaktadır.

Adaylarla herhangi bir sözleşme imzalanmamaktadır. Aday derslere memnun olduğu sürece devam edebilmektedir. LGS için ders alan tüm öğrencilerimiz Türkiye geneli deneme sınavlarımızdan ücretsiz olarak yararlanabilmektedirler.

LGS Özel Ders Tavsiyesi

LGS hazırlık kursları online birebir özel ders ile evinize geliyor…

LGS 8. sınıf konularından oluşmaktadır. Matematik, fen ve Türkçe derslerinden 20 şer soru sorulmakta ve katsayısı 4 ile çarpılmaktadır. LGS’de İnkılap, İngilizce ve din kültürü derslerinden 10 ar soru sorulmakta ve katsayısı 1 ile çarpılmaktadır.

LGS matematik 70 , LGS  Türkçe 30, LGS fen 40, LGS İnkılap 24, LGS İngilizce 24 ve LGS din kültürü 12 derste anlatılabilmektedir.

LGS derslerine ortalama 10 yıl tecrübesi olan alanının en iyisi olan öğretmenler girmektedir. LGS’de öncelikle matematik dersinden özel ders alınabilir. İhtiyaç durumunda diğer dersler de birebir özel ders ile takviye edilebilir.

LGS Türkçe paragraf soruları için 10 derslik hızlı paragraf kursumuz bulunmaktadır. Hızlı paragraf kursuna katılan adaylar paragraf sorularını 3 kat daha hızlı çözebilecek seviyeye ulaşmaktadırlar. Hızlı paragraf kursunun tüm derslerdeki yeni nesil soruların çözümüne de katkısı olmaktadır.

Önemli Not: LGS hazırlık için istediğiniz branşlarda kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde birebir  yüz yüze özel ders alabilirsiniz.

8. sınıf ücretsiz çalışma siteleri için ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

LGS Hazırlık Kursları Şubemizle İrtibat

LGS hazırlık kursları için şubemizle aşağıdaki iletişim kanallarından irtibat kurabilirsiniz.

  • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak bize ulaşabilirsiniz.
  • Aşağıdaki iletişim yöntemleriyle kursumuza ulaşabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun, Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Bilgi Formu 

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    × Whatsapp