iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

LGS İçin En İyi Dershaneler

LGS İçin En İyi Dershaneler

LGS İçin En İyi Dershaneler

LGS için en iyi dershaneler kadrosunu en iyi şekilde kurmuş, kesintisiz eğitim için online eğitim de veren Türkiye geneli deneme sınavlarıyla ve haftalık çalışma programı takibiyle öğrencilerinin seviyelerini sürekli kontrol eden dershanelerdir.

2022 – 2023 Online ve Yüz Yüze LGS Kursu İçin Kayıtlarımız Devam Ediyor.

8. Sınıf için en iyi dershaneler hangisi ? merak ediyorsanız ücretsiz örnek derslerimize katılabilir, sonrasında kararınızı verebilirsiniz.

LGS’de en başarılı dershaneler 2021 – 2022 – 2023 kursumuzla irtibat kurduğunuzda eğitim danışmanlarımızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

İstanbul’da en iyi dershane sıralaması 2021 2022 yıllarında hangisi diye merak ediyorsanız, örnek derslerimize katıldıktan sonra kararınızı verebilirsiniz.

Liselere Geçiş Sınavı LGS için birebir özel ders, sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha verimli olmaktadır.  Standart sınıf kurslarına katılarak en iyi fen liselerini kazanmak neredeyse imkansızdır. En iyi fen liselerini kazanmak isteyen öğrencilere online yada yüz yüze birebir özel ders alarak sınava hazırlanmalarını öneriyoruz. Özel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kursu fiyatına birebir özel ders alarak LGS ‘ye hazırlanabilirsiniz.

En iyi fen liselerini kazanmak istiyorsanız bizimle görüşmeden karar vermeyin !

Liselere Geçiş Sınavı LGS ‘de en başarılı dershaneler hangisi ? sorusunun cevabını öğrenebilmeniz için kurs merkezimizden ücretsiz örnek ders talep edebilirsiniz. Örnek ders taleplerinizi buradan iletebilirsiniz.

En İyi Dershaneler

LGS için en iyi dershaneler İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer illerde kadrosunu ve sistemini en iyi şekilde kurmuş olan dershanelerdir.

Hangi dershane daha iyi sorusunun cevabı için kursumuzun ücretsiz örnek derslerine katılabilir sonrasında kararınızı verebilirsiniz.

Anadolu Yakası En iyi dershaneler için kurs merkezimizle görüşmeden karar vermeyin.

istanbul’da en iyi dershane sıralaması 2022 lgs  için kurs merkezimizle irtibat kurabilirsiniz.

8. sınıf en iyi dershaneler için doğru adrestesiniz. İyi bir lise iyi bir üniversite demektir. Yaklaşık sınıf kursu fiyatına birebir özel ders alarak istediğiniz en iyi liseleri bizimle kazanabilirsiniz.

LGS dershane tavsiyesi için ücretsiz örnek derslerimize katılabilir sonrasında kararınızı verebilirsiniz.

lgs’de en başarılı dershaneler 2022 – 2023  kesintisiz eğitim imkanı sunan öğrenciye özel online ve yüz yüze birebir eğitim veren dershanelerdir.

Liselere Geçiş Sınavı için tüm il ve ilçelerde online birebir yada  yüz yüze eğitimlerimiz bulunmaktadır. Birebir LGS özel ders için tüm il ve ilçelerde evlere öğretmen de gönderebiliyoruz.

LGS Online Kurs

LGS online kurs ile kesintisiz eğitim alabilirsiniz. Kesintisiz LGS eğitiminizi Türkiye geneli LGS deneme sınavlarıyla destekliyoruz. Öğrenciler LGS hazırlık için istedikleri derslerden ve konulardan online birebir özel ders alarak LGS ‘ye  hazırlanabilirler. İsteyen öğrenciler online isteyen öğrenciler yüz yüze eğitim alabilirler.

LGS için en iyi dershaneler hangisi sorusunun cevabı için ücretsiz örnek dersimize katılabilirsiniz.

LGS ‘de öğrenciler 8. sınıf konularından sorumludurlar. Öğrencilerin hayatlarında girdikleri en önemli sınav LGS’ dir.  LGS ile istedikleri liselere yerleşen öğrenciler sonrasında istedikleri üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirler. İyi bir lise iyi bir üniversite demektir.

Liselere Geçiş Sınavı LGS’ de matematik, fen ve Türkçe ‘den 20 şer soru sorulmakta ve katsayıları 4 ile çarpılmaktadır. LGS ‘de inkılap, İngilizce ve din kültürü derslerinden 10 ar soru sorulmakta ve katsayıları 1 ile çarpılmaktadır.

Online Özel Ders

LGS için en iyi online dershaneler hangisi ? sorusunun cevabını daha kolay bulmanız için ilk online örnek dersten ücret almıyoruz.

Birebir online dersler yüz yüze derslerden daha verimli geçmektedir. Uzaktan eğitim online dersler sesli görüntülü %100 etkileşimli olarak yapılmaktadır. Birebir online dersler sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkili olmaktadır. LGS ‘ye hazırlıkta birebir online derslerde başarı ve memnuniyet oranı %100’e yaklaşmaktadır.

Liselere Geçiş Sınavı LGS Ders Paketleri 

Türkçe için 10 derslik hızlı paragraf ve 20 derslik dilbilgisi paketimiz bulunmaktadır. Hızlı paragraf kursumuza katılan adaylar paragraf çözme hızlarını yaklaşık 3 kat arttırmaktadırlar. Hızlı paragraf kursunun tüm derslerdeki yeni nesil soruların çözümüne katkısı bulunmaktadır.

Matematik 70 derste,  Fen 40 derste , İnkılap 24 derste, İngilizce 24 derste ve din kültürü 12 derste anlatılabilmektedir. İsteyen LGS adayları sadece istedikleri derslerden ve istedikleri konulardan online birebir özel ders alabilirler.

LGS ‘ye  hazırlık için çoğunlukla 140 Derslik matematik, fen ve Türkçe paketinin alınması yeterli olmaktadır. İsteyen öğrenciler sonradan minik özel dersler alarak diğer derslerden de eksiklerini birebir tamamlayabilirler.

Online dershane ile LGS tüm dersler birebir özel derste 200 derste anlatılabilmektedir.

Sistemimizi görmeniz için ilk örnek dersten ücret almıyoruz.

Örnek dersten sonra ders planlaması yapılmaktadır.

Ders ücretleri dersler görüldükten sonra haftalık olarak yapılabilmektedir.

Dersler başladıktan sonra da öğretmen değişikliği yapılabilmektedir.

Matematik, fen, Türkçe ve diğer dersler için özel derslerimiz bulunmaktadır.

LGS İçin En İyi Dershaneler Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Adana, Antalya, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur,  Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkâri, Hatay, Iğdır, Isparta, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat ve  Zonguldak illerinde  kişiye özel program oluşturan kadrosunu en iyi öğretmenlerle güçlendirmiş olan dershanelerdir.

Özel dersler bittikten sonra da kursumuzdan rehberlik desteği alabilirsiniz.

LGS için XYZ Akademi ve diğer yayınların deneme sınavlarını uyguluyoruz.

LGS, YKS, DGS, ALES, KPSS ve diğer sınavlar için kurslarımız bulunmaktadır.

Özel Dersler

LGS online kurslarda derslerin verimli geçmesi için bir ders saati 40 dakika olarak uygulanmaktadır. LGS özel dersler 40 dakika ders, 10 dakika ara ve 40 dakika ders şeklinde yapılmaktadır.

Tüm Türkiye’de bütün illerde özel ders için evlere öğretmen de gönderebiliyoruz.

Hızlı Paragraf Kursu ve Diğer Kurslar İçin Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Online LGS Kursu ve Diğer Kurslar İçin Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

LGS Online Ders ve Diğer Kurslar İçin Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

LGS İçin En İyi Dershaneler

Liselere Geçiş Sınavı LGS hazırlık için kurs merkezimizden özel ders ve  birebir etüt alabilirsiniz.

  • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak bize ulaşabilirsiniz.
  • Aşağıdaki iletişim yöntemleriyle yada diğer iletişim kanallarından kursumuza ulaşabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun, Form Bize Ulaştıktan Sonra Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Bilgi Formu 

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp