iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

LGS Kursu Adana

LGS Kursu Adana

LGS Kursu Adana

LGS kursu Adana şubemizde alanında uzman Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. Şubemizde LGS kursu sınıf ortamında yada özel ders şeklinde verilmektedir. Özel dersler, tüm derslerden alanında uzman en az 10 yıllık sınav tecrübesi olan öğretmenler tarafından verilmektedir.

Milli Eğitim Bakanlığı MEB müfredatına göre dersler işlenmektedir. Yeni dönem için kayıtlarımız devam ediyor.

LGS Kursu  Çukurova, Aladağ, Ceyhan, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı, Saimbeyli, Sarıçam,  Seyhan, Tufanbeyli, Yumurtalık ve Yüreğir ilçelerinde alanında uzman öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

En İyi LGS Kursu Adana şubemizde en az on yıllık sınav tecrübesi olan öğretmenler tarafından verilmektedir. Ücretsiz örnek dersten sonra karar verebilirsiniz.

Adana şubemizde Bilsem, LGS, YKS ( TYT AYT YDT ), DGS, YÖS, YDS, ALES, KPSS, EKPSS, DHBT kursu, matematik, fizik, kimya, fen bilgisi, Türkçe, İngilizce ve tüm  diğer tüm derslerden özel ders verilmektedir.

Hızlı okuma kursu Adana ve ilçelerinde deneyimli branş öğretmenlerimiz tarafından online birebir özel ders şeklinde verilmektedir.

Öğrencilerin hayatlarında dönüm noktası niteliğindeki liselere giriş sınavı olarak adlandırılan LGS için, kursumuzda, ofisimizde yada evinizde özel ders alabilirsiniz.

LGS dersleriyle ilgili eksikleriniz için uzaktan eğitim online birebir özel ders sistemimizde bulunmaktadır.  Online özel derslerimizin verim açısından normal derslerden herhangi bir  farkı bulunmamaktadır.

LGS Sınıf Kurslarımız

LGS kursu Adana şubemizde sınıf kursu ve özel ders şeklinde verilmektedir. Sınıf kursuna devam eden öğrencilerin dersleri hafta sonu 2 gün ve hafta için bir gün akşam olarak devam etmektedir. Ayrıca her hafta öğrencinin eksikleriyle ilgili etüt ve soru çözüm programlarımız bulunmaktadır. Öğrencinin ders durumlarını takip için her hafta farklı yayınlardan LGS deneme sınavları yapıyoruz.

LGS Sistemi Nasıl ?

Sınavda  8. sınıf konuları sorulmaktadır.

LGS ‘de en önemli dersleri olan Türkçe, Matematik ve Fen Derslerinden 20 ‘şer soru sorulmakta ve katsayısı 4 ile çarpılmaktadır.

Sınavda  İngilizce, Sosyal ve Din Kültürü derslerinden 10’ar soru sorulmakta ve katsayısı 1 ile çarpılmaktadır.

LGS Rehberlik ve LGS Takvimi ve Puan Sistemine Buradan Ulaşabilirsiniz.

LGS Özel Ders – Mersin

Adana şubemizden LGS  kursu için tüm derslerden birebir özel ders alabilirsiniz. LGS  özel dersleri şubemizde yada evinizde alabilirsiniz. Uzaktan online eğitim sistemimizle istediğiniz yerden de birebir özel ders alabilirsiniz. Özel ders ile eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde giderebilirsiniz. Özel ders ile  sınıf ortamı kursa göre eksiklerinizi on kata kadar daha hızlı giderebilirsiniz.

LGS Derslerine Göre Tavsiye Ettiğimiz Özel Dersler.

Türkçe dersi paragraf sorularını 3 kat daha hızlı çözmeniz ve soru kaçırmamanız için 10 derslik Hızlı Paragraf Çalışmamız bulunmaktadır. LGS dil bilgisi için de yine 10 derslik özel ders paketimiz bulunmaktadır.

Adana LGS kursu tavsiyesi için ücretsiz örnek derslerimize katılabilirsiniz. LGS kursu fiyatları her bütçeye uygun olarak belirlenmiştir.

Matematik derinden 50 -70 saat birebir özel ders.

Fen Bilgisi 30 saat birebir özel ders.

İngilizce 20 saat özel ders.

Sosyal bilgiler için 16 saat özel ders.

Din kültürü için 10 saat özel ders yeterli olmaktadır.

Ücretsiz örnek dersten sonra kararınızı verebilirsiniz.

Ders ücretleri dersler görüldükten sonra haftalık olarak ödenebilmektedir.

Bilsem, LGS, YKS, YÖS ve diğer sınavlar için kurslarımız bulunmaktadır.

LGS, YKS ve diğer sınavlar için Türkiye geneli deneme sınavlarımız bulunmaktadır.

Online LGS Kursumuzla İlgili Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Tüm Kurslarımızla İlgili Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Adana özel ders ve diğer kurslar için  buradan bilgi alabilirsiniz.

LGS Kursu ve Diğer Kurslar İçin Adana Şubemizle İrtibat

LGS Kursu Arayanlar Adana Şubemizle İrtibat Kurabilirler.

Kursumuza  0535 778 95 96  numaralı telefonu arayarak 7/24 ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan ya da diğer iletişim kanallarından şubemizle irtibat kurabilirsiniz.

 

İsterseniz Bilgi Formunu Doldurun, Biz Sizi Arayıp Bilgilendirelim.

LGS Kursu Bilgi Formu

     

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp