LGS Kursu Beyoğlu

LGS Kursu Beyoğlu

LGS Kursu Beyoğlu

LGS Kursu Beyoğlu şubemizde alanında uzman Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. Liselere Geçiş Sınavı – LGS Kursu şubemizde sınıf kursu ve özel ders şeklinde verilmektedir. LGS için istediğiniz tüm derslerden özel dersleri kursumuzda yada evinizde alabilirsiniz.  İsteyen öğrenciler için online özel ders sistemimizde bulunmaktadır. LGS kursu şubemizde  yenilenen Milli Eğitim Bakanlığı MEB müfredatına göre verilmektedir.

LGS Kursu Beyoğlu şubemizde adaya özel kurs programı oluşturularak verildiği için başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

Liselere Geçiş Sınavı – Özel Ders

İsteyen öğrenciler sadece özel ders alarak ta birebir sınava hazırlanabilirler. LGS Kursu Beyoğlu şubemizde birebir özel ders şeklinde de verilmektedir. İsteyen öğrenciler özel dersleri online sistemimiz üzerinden evinden alabilir. Online eğitimle özel derse başlayan öğrenciler istedikleri zaman eğitimlerine kursumuzda devam edebilirler.

LGS hazırlıkta 200 saatlik birebir özel ders, tüm LGS derslerinin bitirilmesi için yeterli olmaktadır. LGS özel dersler aynı seviyedeki arkadaşlarınızla ikili yada üçlü grup oluşturularak ta alınabilmektedir. Adayların programlarının uyması ve aynı seanslarda ders alabilmeleri için  grup oluşturmayı öğrenci ve velilerimize bırakıyoruz.

LGS birebir özel derste adaya özel kurs programı oluşturulmaktadır.

Eğitim danışmanlarımız LGS öğrencisini birebir takip etmekte, düzenli LGS deneme sınavları yaparak öğrencinin durumunu sürekli takip etmektedir.

Özel ders sınıf ortamı kurslara gör on kata kadar daha etkilidir. Özel ders ile çok daha hızlı bir şekilde eksikler giderilmektedir.

LGS YAZ Kursu Programımız 

7. Sınıftan 8. sınıfa geçen öğrenciler için yaz döneminde 10 derslik hızlı paragraf, 30 derslik matematik ve 20 derslik fen paketimiz bulunmaktadır.

LGS Sınıf Kursu

LGS Kursu Beyoğlu şubemizde sınıf kursu olarak ta verilmektedir. Sınıf kurslarımız öğrencilerin seviyelerine göre oluşturulmaktadır. Sınıf kurslarımıza katılan öğrenciler eğitim koçumuz tarafından haftalık takip edilmekte ve ödev çizelgesi verilerek her hafta ödev takibi yapılmaktadır. LGS Sınıf kurslarımızın dersleri hafta sonu ve hafta içi yapılmaktadır. Sınıf kurslarına devam eden öğrenciler için anlaşılmayan konularla ilgili düzenli etüt programları düzenliyoruz.

LGS Sınıf kurslarımıza devam eden öğrenciler isterlerse LGS deneme sınavlarımıza online olarak ta katılmaktadırlar. Sınıf kurslarına yazılan öğrencilerin velileri sınıf eğitim danışmanlarımız tarafından düzenli olarak bilgilendirilmektedirler.

Liselere Geçiş  Sınavı – Sistem

LGS her yıl merkezi olarak yapılmaktadır.   Liselere Geçiş Sınavı LGS ‘de sadece 8. sınıf konularından sorular sorulmaktadır. LGS ‘de matematik dersinden 20, fen dersinden 20 Türkçe dersinden 20, İnkılap tarihinden 10, İngilizce ‘den 10 ve din kültürü dersinden 10 soru sorulmaktadır.

LGS kursu Beyoğlu şubemizde istenilen gün ve seanslarda birebir özel ders şeklinde alınabilmektedir.

Matematik, fen ve Türkçe’nin katsayısı 4 ile diğer derslerin katsayısı 1 ile çarpılmaktadır. LGS sınavı öğrencilerin hayatındaki en önemli sınavlardan birisidir.

Örnek dersimizi gördükten sonra kararınızı verebilirsiniz.

Ders ücretleri dersler görüldükten sonra haftalık olarak yapılmaktadır.

Dersler başladıktan sonra da aday isterse öğretmen değiştirebilmektedir.

Dersler bittikten sonra da isteyen öğrenciler rehberlik desteği alabilirler.

Matematik, Türkçe, fen ve diğer derslerden özel derslerimiz bulunmaktadır.

LGS ve diğer sınavlar için Türkiye geneli deneme sınavları düzenli periyotlarla yapılmaktadır.

Liselere Geçiş Sınavı LGS, YDS, DGS, ALES, KPSS ve diğer derslerden kurslarımız bulunmaktadır.

LGS Rehberlik ve Diğer Konularda Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Özel Derslerimiz ve Diğer Tüm Kurslarımızla İlgili Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

LGS Kursu ve Diğer Kurslar İçin Beyoğlu Şubemizle İrtibat

LGS kursu Beyoğlu şubemizde, sınıf kursu ve özel ders şeklinde her dönem verilmektedir.

Online özel derse yada kursa başlayan adaylar istedikleri zaman kursumuzda ders almaya devam edebilirler.

  • Beyoğlu şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
  •  Whatsapp hattımızdan yada diğer iletişim kanallarından kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun, Form Bize Ulaştıktan Sonra Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Bilgi Formu 

     

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    × Whatsapp