iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

LGS Kursu Gebze

LGS Kursu Gebze

LGS Kursu Gebze

LGS kursu Gebze şubemizde alanında uzman yeni nesil sorulara hakim Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından sınıf kursu yada özel ders şeklinde verilmektedir.

LGS öğrencinin hayatında girdiği üniversite sınavından daha önemli bir  sınavdır. İyi bir lise iyi bir üniversite demektir.

LGS Rehberlik ve Ayrıntılı Bilgiyi Buradan Alabilirsiniz.

LGS Kursu Nerede Veriliyor ?

LGS kursu  şubemizde sınıf dersi yada özel ders şeklinde verilmektedir. Seviyeye göre ayrılmış sınıflarda tecrübeli branş öğretmenleri derslere girmektedir.

LGS Kurs İçeriği ?

Kursumuzda LGS hazırlık için  tüm derslerden kurs verilmektedir. En iyi fen ve sosyal bilimler liselerini kazanmak için tüm derslerden bütün soruları yapmayı hedeflemelisiniz.

LGS  Sınıf Kursu

LGS kursu için sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Seviyeye göre ayrılmış sınıflarda LGS kursu sınıf derslerine branşında uzman Gebze’nin en iyi öğretmenleri girmektedir. Sınıf kurslarında dersler hafta sonu ve hafta içi akşam yapılmaktadır. Her hafta düzenlediğimiz

LGS Kursu Gebze Özel Ders

LGS için yeni nesil sorularla matematik, hızlı paragraf ve dil bilgisi için Türkçe, fen bilgisi, İngilizce, sosyal ve din kültürü derslerinden özel derslerimiz bulunmaktadır.

LGS matematik özel ders tavsiyesi 

LGS için haftada bir gün iki ders şeklinde birebir özel ders alınabilir. Yıllık özel ders sayısı adayın matematik alt yapısına göre değişiklik gösterir. Ortalama 40 -50 saat matematik dersinden birebir özel ders yterli olmaktadır.

LGS Türkçe özel ders tavsiyesi 

Türkçe dersinden 10 saat hızlı paragraf ve 10 – 20 saat dilbigisi özel ders yeterli olmaktadır.

LGS fen özel ders tavsiyesi 

LGS fen konuları genellikle kolay – sözel konulardan oluşmaktadır. 20 -30 saat birebir özel ders yeterli olmaktadır.

LGS İngilizce özel ders tavsiyesi 

Öğrencinin alt yapısına göre 10 -20 saat özel ders İngilizce dersi için yeterli olmaktadır.

LGS İnkılap ve din kültürü özel ders tavsiyesi 

16 saatlik inkılap tarihi paketimizi alabilirsiniz.

LGS’de yapılması Gereken Netler

LGS’de matematik, fen ve Türkçe dersinden 20′ şer soru , İnkılap, İngilizce ve din kültüründen 10’ar soru sorulmaktadır. Matematik, fen ve Türkçe dersininde yapılan soruların katsayısı 4 ile diğer derslerin ise 1 ile çarpılmaktadır. İyi bir fen lisesi için bütün soruları doğru cevaplandırmak hedeflenmelidir. Toplamda 5 yanlış ve boşun altında yapan öğrenciler iyi liselere yerleşebilmektedir.

LGS  Kursu Gebze  – Şubemizle İrtibat

LGS kursu Gebze, Darıca, Dilovası, Çayırova,  ve diğer yakın ilçelerde bulunanlar için Gebze merkezde sınıf kursu şeklinde verilmektedir.

Kursumuza 0535 778 95 96 numaralı hattı arayarak yada whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Gebze LGS Kursu Önemli Dosyalar

LGS Kursları – Rehberlik –  Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayın 

Kursumuzda Özel Dersler -i Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayın 

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp