iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

LGS Kursu Gölcük

LGS Kursu Gölcük

LGS Kursu Gölcük / Kocaeli

LGS kursu Gölcük ilçemizde oturanlar için İzmit merkezde LGS tecrübesi olan Kocaeli’nin en tecrübeli öğretmenleri tarafından verilmektedir. LGS kursumuzda öğrenciler matematik seviyesine göre ayrılmış sınıflarda eğitim alırlar.  LGS sınıf kursumuzda dersler hafta sonu 14:00 18:00 saatleri arasında ve hafta içi salı – perşembe 17:20 – 19:40 saatleri arasında yapılmaktadır. Kursumuzda her hafta pazar günü 10:30 da liselere giriş sınavına hazırlanan tüm öğrenciler için LGS deneme sınavı yapılmaktadır.

Liselere hazırlı kurslarımızı sınıf ortamında yada sadece eksik olduğunuz kısımlardan özel ders şeklinde alabilirsiniz.

Liselere Giriş Sınavı Kursunu Nerede Alabilirim ?

LGS kursunu İzmit merkezdeki kursumuzda ofisimizde yada evinizde alabilirsiniz.

LGS Kursumuzda Gösterilen Dersler

LGS’de Türkçe, matematik, fen, inkılap, İngilizce ve din kültürü derslerinden soru sorulmaktadır. LGS’de sadece 8. sınıf konularından soru sorulmaktadır. LGS kursumuzda tüm dersler gösterilmektedir. LGS’de sadece eksik olduğunuz derslerden birebir yada minik gruplarla özel ders alabilirsiniz.

LGS Kursu Gölcük – Şubemizde Özel Ders

LGS’de matematik, fen ve Türkçe dersinden 8. sınıf konularından 20’şer soru sorulmaktadır. LGS’de matematik fen ve Türkçe sorularının katsayısı 4. ile çarpılmaktadır. İnkılap, din ve İngilizceden 10’ar soru sorulmakta ve katsayısı 1 ile çarpılmaktadır. İyi bölüm hedefleyen öğrencilerin hedefi  tüm soruları doğru olarak cevaplandırmak olmalıdır. Kursumuzda her hafta pazar günleri deneme sınavı düzenliyoruz. Bazen %1 lik dilime bile girmek yeterli olamamaktadır. En iyi liseleri kazanmak için öğrencinin herkesin yaptığı çalışmalardan farklı bir çalışma yapması gerekmektedir. Öğrencinin alacağı özel dersleri her hafta düzenlediğimiz LGS deneme sınavı sonuçlarındaki durumuna göre planlıyoruz.

LGS’de tüm derslerden birebir özel derslerimiz bulunmaktadır. Özel derslerde öğrencilerin yeni nesil soruları en hızlı şekilde çözebilmeleri için pratik çözüm yöntemleri öğretilmektedir. Matematik yeni nesil sorularda neredeyse öğrencilerin tamamı zorlanmaktadır.

  • LGS matematik için her hafta saat, toplam 50 saat özel ders alınmasını öneriyoruz.
  • LGS fen soruları biraz daha sözel konulardan oluşmaktadır. Adaylar genellikle 8. sınıf fen dersini kolaylıkla yapabilmektedirler. Fen dersindeki sorularda zorlanan öğrenciler için 30 saat birebir özel ders yeterli olmaktadır.
  • LGS Türkçe dersi de matematik ve fen gibi en önemli dersler arasındadır. Türkçe dersinin puan getirisi de fen ve matematik dersleri gibi yüksektir. LGS Türkçe paragraf sorularının çok hızlı bir şekilde çözülmesi için 10 derslik hızlı paragraf özel ders paketimizi isteyen adaylar alabilir. Yine dil bilgisinde zorlanan adaylar için 10 saatlik dil bilgisi özel ders paketimiz bulunmaktadır.
  • İnkılap, din ve İngilizce derslerinden zorlanan adaylar, her ders için 16 saatlik özel ders paketimizi alarak eksiklerini giderebilirler.

LGS kursu Gölcük ilçemizde sınıf kursu yada birebir özel ders şeklinde verilmektedir.

LGS Kursunu Nerede Alabilirim ?

LGS kursu Gölcük, Değirmendere ve Başiskele ve Kartepe’de oturanlar için İzmit şubemizde verilmektedir.

LGS Kursu Gölcük Şubemizle İrtibat ;

LGS kursu yada LGS özel ders almak için 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayabilir yada whatsapp hattımızdan kursumuza ulaşabilirsiniz.

LGS Kursu Önemli Dosyalar

LGS Kurslarımızla İlgi Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayın 

Özel Ders Sistemimizle İlgili Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayın 

Ön Kayıt Formu 

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp