iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

LGS Kursu İzmir

LGS Kursu İzmir

LGS Kursu İzmir

LGS kursu İzmir şubemizde Türkiye’nin en başarılı öğretmenleri tarafından, öğrenciye özel program oluşturularak verilmektedir. Dersler online yada yüz yüze eğitimle verilmektedir.  LGS özel derslere alanında uzman en az 10 yıllık sınav tecrübesi olan öğretmenlerimiz girmektedir.

Kurslarımız Milli Eğitim Bakanlığı MEB müfredatına göre verilmektedir. Yeni dönem kayıtlarımız devam ediyor.

LGS KURSU İZMİR şubemizde ilköğretim 8. sınıf öğrencileri için istenilen gün ve seanslarda verilmektedir. İzmir En İyi LGS Kursu hangisi ?  Ücretsiz örnek dersimize katıldıktan sonra kararınızı verebilirsiniz.

LGS hazırlık öğrencileri için hızlı paragraf, matematik, fen, dilbilgisi, sosyal, din kültürü ve İngilizce dersinden birebir özel derslerimiz bulunmaktadır. Hızlı paragraf kursumuzun tüm derslerdeki yeni nesil soruların çözümüne katkısı olmaktadır.  Yeterince özel ders alınarak hazırlık yapıldığında hedefe ulaşma oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

En İyi Fen Liselerine Yerleşmek İstiyorsanız, Bizimle Görüşmeden Karar Vermeyin !

LGS kursunu online ya da yüz yüze eğitimle alabilirsiniz. Sınavlara hazırlık ya da okul takviye için istediğiniz derslerden evinize öğretmen de gönderebiliyoruz.

LGS Hazırlık Kursları İzmir ve tüm ilçelerinde adaya özel program oluşturularak verilmektedir. Özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha verimli olmaktadır. Online özel derslerimiz birebir yapıldığı için yüz yüze derslerden daha verimli geçmektedir.

ÜCRETSİZ DENE ! Ücretsiz örnek dersimize katılabilir. sonrasında kararınızı verebilirsiniz.

Tüm İlçelerde LGS Kursu

İzmir LGS hazırlık kursu tavsiye için ücretsiz örnek derslerimize mutlaka katılmanızı sonrasında kararınızı vermenizi tavsiye ediyoruz. LGS hazırlık kursu fiyatları İzmir ve ilçelerinde her bütçeye uygun olarak belirlenmiştir.

Buca LGS Hazırlık Kursları olarak ilköğretim tüm öğrencilere tüm derslerden kurs ve özel ders veriyoruz. Eğitim danışmanlarımızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Bornova LGS Hazırlık Kursları için kurs merkezimizle irtibat kurabilir, online ya da yüz yüze özel ders taleplerinizi eğitim danışmanlarımıza iletebilirsiniz.

LGS Hazırlık Kursları Karşıyaka şubemizde istenilen gün ve seanslarda yapılmaktadır. Özel ders alarak eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

LGS Hazırlık Kursu İzmir, Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla ilçelerinde bulunmaktadır.

İzmir’deki en iyi dershaneler için bizimle irtibat kurabilirsiniz. 8. sınıf İzmir dershane fiyatları her bütçeye uygun olarak belirlenmektedir.

LGS öğrencilerin hayatlarında dönüm noktası niteliğindeki en önemli sınavdır. İyi bir lise iyi bir üniversite demektir.

İzmir En İyi LGS Kursu için bizimle görüşmeden, ücretsiz örnek derslerimize katılmadan karar vermeyin !

Online LGS Sınıf Kursu

İzmir LGS hazırlık kursu  online ve yüz yüze eğitimle verilmektedir. Sınıf kursuna devam eden öğrencilerin dersleri hafta sonu 2 gün olarak devam etmektedir. Öğrencilerin eksikleriyle ilgili etüt ve soru çözüm programlarımız da bulunmaktadır. Öğrencinin ders durumlarını takip için düzenli aralıklarla farklı yayınlardan LGS deneme sınavları yapıyoruz. LGS sınıf kursumuzda toplam 400 ders saati ders verilmektedir.

LGS Sistemi Nasıl ?

Türkçe, Matematik ve Fen en önemli derslerdir. Bu derslerden  20 ‘şer soru sorulmakta ve katsayıları 4 ile çarpılmaktadır.

LGS 8. sınıf konularından oluşmaktadır.

LGS’ de  İnkılap Tarihi, İngilizce  ve Din Kültürü derslerinden 10’ar soru sorulmakta ve katsayıları 1 ile çarpılmaktadır.

Rehberlik – LGS Takvimi ve Diğer Kurslarla İlgili Bilgiye  Buradan Ulaşabilirsiniz.

LGS Online Özel Ders

 LGS  hazırlık kursu İzmir şubemizde kişiye özel program oluşturularak verilmektedir.  Özel dersleri şubemizde yada evinizde alabilirsiniz. Uzaktan online eğitim sistemimizle istediğiniz yerden de birebir özel ders alabilirsiniz. Özel ders ile eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde giderebilirsiniz. Online dersler için yüzlerce öğretmen alternatifimiz bulunmaktadır.

Online ders veren öğretmenlerimiz derslerin daha verimli olması için mutlaka grafik tablet kullanmaktadırlar. Özel ders sistemimizi görebilmeniz için ilk online 15 -20 dakikalık örnek dersten ücret almıyoruz.

Özel ders ile  sınıf ortamı kursa göre eksiklerinizi on kata kadar daha hızlı giderebilirsiniz.

Kayıt için öğrenci ve velilerle sözleşme imzalanmamaktadır.

Örnek dersten sonra istediğiniz gün ve seanslarda özel dersler planlanmaktadır.

Özel ders ödemeleri dersler görüldükten sonra haftalık olarak yapılmaktadır.

Öğrenciler haftalık çalışma programı ile takip edilmekte ve düzenli LGS deneme sınavları yapılarak seviyeleri sürekli kontrol edilmektedir.

LGS Adaylarına Özel Hızlı Paragraf Kursu 

Türkçe paragraf sorularını 3 kat daha hızlı çözmeniz için hızlı paragraf kursumuz bulunmaktadır. Hızlı paragraf kursu 5 haftada toplam 10 derste alınabilmektedir. Paragraf kursunun tüm derslerdeki yeni nesil soruların çözümüne katkısı olmaktadır. Hızlı paragraf kursunu tamamlayan öğrencinin odaklanma sorunu ortadan kalkmakta ve sınavlarda zaman sorunu yaşamamaktadırlar. Paragraf kursunu başarıyla tamamlayan öğrenciler bu kazanımlarını hayatları boyunca kullanabilmektedirler.

LGS Online Özel Ders Paketimiz

LGS hazırlık kursu İzmir şubemizde online birebir özel ders şeklinde de verilmektedir.

Türkçe 30 ders,

Matematik  70 ders,

Fen Bilgisi 40 ders,

İngilizce 24 saat özel ders.

İnkılap tarihi için 24 ders  ve Din kültürü için 12 derste anlatılabilmektedir.

Çoğu öğrenci için matematik , fen ve Türkçe paketinin alınması yeterli olmaktadır. Diğer dersler için de eksikler istenilirse minik özel derslerle giderilebilmektedir.

Özel derslerde 1 ders saati 40 dakikadır. Aynı seansta 40 dk. ders, 10 dk. ara ve 40 dk. ders şeklinde dersler yapılmaktadır.

Ücretsiz örnek dersimize katıldıktan sonra kararınızı verebilirsiniz.

Ders ücretleri dersler görüldükten sonra haftalık olarak yapılmaktadır.

LGS ve diğer sınavlar için Türkiye geneli deneme sınavları yapıyoruz.

Matematik, Türkçe, fen ve diğer derslerden özel ders veriyoruz.

Bilsem, LGS, YKS, DGS, ALES, KPSS, YÖS ve diğer sınavlar için kurslarımız bulunmaktadır.

Dersler bittikten sonra da kursumuzdan ücretsiz rehberlik desteği alabilirsiniz.

Online LGS Kursu ve Diğer Kurslarla İlgili Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Diğer Kurslarımızla İlgili Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

LGS Hazırlık Kursu İzmir Şubemizle İrtibat

LGS Kursu ve Diğer Kurslar İçin İzmir Şubemizle İrtibat Kurabilirsiniz.

Kurs merkezimize  0535 778 95 96  numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan ya da diğer iletişim kanallarından şubemizle irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Bilgi Formunu Doldurun, Biz Sizi Arayıp Bilgilendirelim.

LGS Kursu Bilgi Formu

     

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp