iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

LGS Kursu İzmit

LGS Kursu İzmit

LGS Kursu İzmit

LGS Kursu İzmit şubemizde Türkiye’nin en iyi öğretmen kadrosuyla verilmektedir. Seviyeye göre ayrılmış sınıf kurslarımız ve birebir özel derslerimiz bulunmaktadır.

LGS derslerimiz hafta sonu cumartesi – pazar  ve hafta içi akşam bir gün şeklinde yapılmaktadır.

LGS için soru çözümü ve etüt programlarımız da bulunmaktadır.

Kursumuzda LGS öğrencilerine her hafta farklı yayınlardan düzenli olarak deneme sınavları yapılmaktadır.

LGS Kursumuz Nerede Yapılıyor ?

LGS kursu İzmit, Kocaeli, Yahyakaptan, Kartepe, Başiskele, Gölcük Derince, Körfez, Yarımca, Hereke, Karamürsel ve Kandıra’da yapılmaktadır.

LGS Kursu Özel Ders – İzmit / Kocaeli

LGS için birebir özel derslerimiz bulunmaktadır. Sadece eksik olduğunuz konulardan birebir özel ders alarak eksiklerinizi hızlı bir şekilde giderebilirsiniz.

Standart LGS öğrencilerine matematik 30 -50 saat, fen 30 saat, Türkçe 30 saat, İngilizce 30 saat, İnkılap 20 saat ve din kültürü 12 saat özel ders alınmasını öneriyoruz.

LGS Kursumuzda Gösterilen Dersler

LGS kursumuzda sınıf ortamı derslerde matematik, fen, Türkçe, İnkılap, İngilizce ve din kültürü dersleri gösterilmektedir.

LGS Kursu İzmit Özel Ders

LGS’de 20 Matematik, 20 Fen, 20 Türkçe , sorusu sorulmaktadır ve katsayıları 4 ile çarpılmaktadır. İnkılap , Din ve İngilizceden 10’ar soru sorulmakta ve katsayısı 1 ile çarpılmaktadır. iyi bölüm hedefleyen öğrencilerin hedefi tüm derslerde full yapmak olmalıdır. En iyi liselere yerleşebilmek en iyi olmak gerekiyor. LGS hazırlık öğrencileri için her hafta LGS deneme sınavları düzenliyoruz, öğrencilerin her hafta yaptığımız deneme sınavlarına katılmalarını tavsiye ediyoruz. Öğrencilerin almayı düşündükleri özel dersleri LGS deneme sınavı sonuçlarına göre planlıyoruz.

LGS öğrencileri için eksik oldukları derslerden birebir özel derslerimiz bulunmaktadır. Matematik yeni nesil sorularda öğrencilerin çoğu zorlanmaktadır.

  • Matematik dersinden zorlanan öğrencilere her hafta 2 ders yılda toplam 50 ders almalarını tavsiye ediyoruz.
  • Fen dersi de puan getirisi olarak matematik dersi ile eşdeğer bir derstir. LGS fen sorularında öğrenciler genellikle çok zorlanmıyorlar. Fende eksikleri olan öğrenciler için 30 saatlik minik özel ders paketi öneriyoruz.
  • Türkçe dersi de puan getirisi olarak Matematik ve fen dersi gibidir. Yeni nesil uzun paragraf sorularında zorlanan öğrenciler için her hafta 2 ders olarak işlenen  10 ders saati süren birebir hızlı paragraf çalışmamız bulunmaktadır. Türkçe dil bilgisinde zorlanan öğrenciler için yine 10 derslik özel ders paketimiz bulunmaktadır.
  • İnkılap tarihi için 20 saat özel ders ,  İngilizce için 30 saat özel ders ve  din kültürü için 12 saatlik özel ders paketimiz  bulunmaktadır.

LGS Hazırlık İçin Geç Kalmadınız !

En iyi liseleri kazanabilmek için hiç bir zaman geç kaldım diye düşünmeyin. LGS deneme sınavları yaparak yada en son olduğunuz LGS deneme sınavlarını analiz ederek, öğrencimizin eksiklerini dikkate alarak, öğrenciye özel program oluşturabiliriz.

Online LGS Eğitim Koçluğu Kocaeli

Öğrencimizin sene başından yada istediğiniz aylardan LGS’ye kadar ders takibini ve çalışma sistemini kursumuzun eğitim koçları birebir online olarak takip etmektedir. Online LGS eğitim koçluğu ile  ilgili  bilgiye buradan alabilirsiniz.

LGS Kursunu Nerede Alabilirim ?

LGS kursunu kursumuzda ofisimizde yada evinizde alabilirsiniz.

LGS için online eğitimle internet üzerinden istediğiniz yerden istediğiniz gün ve seansta birebir özel ders alabilirsiniz.

LGS Kursu İzmit Ayrıntılı Bilgi İçin;

Kursumuza 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak yada whatsapp hattımızda ulaşabilirsiniz.

LGS Kurslarımızla İlgi Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayın 

Özel Ders Sistemimizle İlgili Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayın 

Ön Kayıt Formu 

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp