LGS Kursu Kadıköy

LGS Kursu Kadıköy

LGS Kursu Kadıköy

LGS Kursu Kadıköy şubemizde alanında uzman Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. LGS  şubemizde sınıf kursu ve özel ders şeklinde yapılmaktadır. LGS için istediğiniz tüm derslerden özel dersleri kursumuzda yada evinizde alabilirsiniz.  İsteyen öğrenciler için online özel ders sistemimizde bulunmaktadır.

LGS Kursu Kadıköy, İstanbul, Ataşehir, Göztepe, Maltepe, Kartal, Gebze, Erenköy, Feneryolu, Koşuyolu, Fenerbahçe, Caddebostan, Suadiye, Bostancı, Kozyatağı, Sahrayıcedit, 19 Mayıs, Merdivenköy, Dumlupınar, Fikirtepe, Eğitim, Zühtüpaşa, Caferağa, Osmanağa, Rasimpaşa, Hasanpaşa, Acıbadem, Ümraniye, Eminönü, Sirkeci, Pendik,Silivri, Mecidiyeköy, Nişantaşı, Kurtköy Semtlerinde verilmektedir.

LGS Özel Ders

LGS Kursu Kadıköy şubemizde birebir özel ders şeklinde de verilmektedir. İsteyen öğrenciler sadece özel ders alarak ta birebir sınava hazırlanabilirler. İsteyen öğrenciler özel dersleri online sistemimiz üzerinden evinden alabilir. Online eğitimle özel derse başlayan öğrenciler istedikleri zaman eğitimlerine kursumuzda devam edebilirler.

LGS hazırlıkta 200 saatlik birebir özel ders, tüm LGS derslerinin bitirilmesi için yeterli olmaktadır. LGS özel dersler aynı seviyedeki arkadaşlarınızla ikili yada üçlü grup oluşturularak ta alınabilmektedir. Adayların programlarının uyması ve aynı seanslarda ders alabilmeleri için  grup oluşturmayı öğrenci ve velilerimize bırakıyoruz.

LGS birebir özel derste adaya özel kurs programı oluşturulmaktadır.

Eğitim danışmanlarımız LGS öğrencisini birebir takip etmekte, düzenli LGS deneme sınavları yaparak öğrencinin durumunu sürekli takip etmektedir.

Özel ders sınıf ortamı kurslara gör on kata kadar daha etkilidir. Özel ders ile çok daha hızlı bir şekilde eksikler giderilmektedir.

7. Sınıftan 8. sınıfa geçen öğrenciler için yaz döneminde 10 derslik hızlı paragraf, 30 derslik matematik ve 20 derslik fen paketimiz bulunmaktadır.

LGS Sınıf Kursu

LGS Kursu Kadıköy şubemizde sınıf kursu olarak ta verilmektedir. Sınıf kurslarımız öğrencilerin seviyelerine göre oluşturulmaktadır. Sınıf kurslarımıza katılan öğrenciler eğitim koçumuz tarafından haftalık takip edilmekte ve ödev çizelgesi verilerek her hafta ödev takibi yapılmaktadır. Sınıf kurslarımızın dersleri hafta sonu ve hafta içi yapılmaktadır. Sınıf kurslarına devam eden öğrenciler için anlaşılmayan konularla ilgili düzenli etüt programları düzenliyoruz.

Sınıf kurslarımıza devam eden öğrenciler isterlerse LGS deneme sınavlarımıza online olarak ta katılmaktadırlar. Sınıf kurslarına yazılan öğrencilerin velileri sınıf eğitim danışmanlarımız tarafından düzenli olarak bilgilendirilmektedirler.

LGS Sınav Sistemi

LGS her yıl merkezi olarak yapılmaktadır. LGS ‘de sadece 8. sınıf konularından sorular sorulmaktadır. LGS’de matematik dersinden 20, fen dersinden 20 Türkçe dersinden 20, İnkılap tarihinden 10, İngilizce’den 10 ve din kültürü dersinden 10 soru sorulmaktadır.

Matematik, fen ve Türkçe’nin katsayısı 4 ile diğer derslerin katsayısı 1 ile çarpılmaktadır. LGS sınavı öğrencilerin hayatındaki en önemli sınavlardan birisidir.

LGS Rehberlik ve LGS ile İlgili Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Tüm Kurslarımızla İlgili Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

LGS Kursu Kadıköy  Şubemizle İrtibat

LGS kursu Kadıköy İstanbul şubemizde, sınıf kursu ve özel ders şeklinde her dönem verilmektedir.

Online özel derse yada kursa başlayan adaylar istedikleri zaman kursumuzda ders almaya devam edebilirler.

 • Kadıköy şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
 •  Whatsapp hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun, Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Bilgi Formu 

   

  ETİKETLER:
  Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  Şimdi Ara
  × Whatsapp