iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

LGS Kursu Seydikemer

LGS Kursu Seydikemer

LGS Kursu Seydikemer

LGS kursu Seydikemer şubemizde birebir özel ders yada sınıf kursu olarak verilmektedir. LGS derslerine en az 10 yıllık tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri girmektedir. LGS için normal ve uzaktan eğitim online özel ders sistemimiz bulunmaktadır.

LGS öğrencinin hayatındaki en önemli sınavların başında gelmektedir. Günümüzde en iyi nitelikli liselere yerleşebilmek için bazen %1’lik dilimlere bile girmek yeterli olamamaktadır. İyi değil en iyi olmalısınız.

LGS Sistemi Bilmeniz Gerekenler

Seydikemer şubemizde LGS kursu  ve özel dersler alanında uzman LGS tecrübesi olan en iyi öğretmenler tarafından verilmektedir.

LGS 8. sınıflar için 8. sınıf konularından genellikle haziran ayının ilk haftasında yapılmaktadır.

LGS ‘de matematik fen ve Türkçe en önemli derstir. Matematik fen ve Türkçe derslerinden sınavda 20’şer soru sorulmakta ve her sorunu katsayısı 4 ile çarpılmaktadır.

LGS ‘de İngilizce, sosyal ( inkılap ) ve din kültürü derslerinden 10’ar soru sorulmakta ve her sorunun katsayısı 1 ile çarpılmaktadır.

LGS ile en iyi liselere yerleşebilmek için en fazla her dersten birer yanlışınız olmalıdır. Toplam 10 yanlıştan fazla yanlışı olan öğrencilerin iyi liselere yerleşme şansları çok yoktur.

LGS Özel Ders Önerimiz

Seydikemer şubemizde LGS kursu için birebir özel ders alanlarda başarı oranı %100’e yaklaşmaktadır. Birebir özel ders sınıf kurslarına göre on kata kadar daha etkili olabilmektedir.

LGS Türkçe dersiyle ilgili paragraf sorularını tam yapabilmeniz, dil bilgisinden soru kaçırmamanız için özel ders paketlerimiz bulunmaktadır. Türkçe hızlı paragraf çalışmamız almanızı ısrarla öneriyoruz. 10 derslik hızlı paragraf çalışmamıza katılan LGS adaylarının paragraf çöze hızları yaklaşık 3 katına çıkmakta ve neredeyse çözemedikleri paragraf sorusu kalmamaktadır. Yine LGS adayları için 10 derslik dil bilgisi paketimiz bulunmaktadır.

LGS fen için 30 saat birebir özel ders,

LGS İngilizce için 20 saat birebir özel ders,

LGS sosyal için 16 saat birebir özel ders,

LGS din külütür için 10 derslik özel ders,

LGS matematik için ise adayın alt yapısına göre 30 – 4 0 yada 50 saatlik birebir özel ders alınmasını öneriyoruz.

LGS Kursu Seydikemer Şubemizle İrtibat

Seydikemer şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirisniz.

Whatsapp hattımızdan yada ön kayıt formunu doldurarak şubemizle irtibat kurabilirsiniz.

Özel Ders Sistemimiz Bilgi İçin Tıklayın  

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp