iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

LGS Kursu Sinop

LGS Kursu Sinop

LGS Kursu Sinop

Sinop ve İlçelerinde LGS kursu alanında uzman Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. LGS kursu sınıf ortamında yada özel ders şeklinde verilmektedir. LGS özel dersler, tüm derslerden alanında uzman en az 10 yıllık sınav tecrübesi olan öğretmenler tarafından verilmektedir.

LGS Kursu Ayancık, Boyabat, Dikmen, Durağan, Erfelek , Saraydüzü ve Gerze ilçelerinde verilmektedir.

Sinop şubemizde YKS ( TYT AYT YDT ), DGS, YÖS, YDS, ALES, KPSS, EKPSS, DHBT kursu, matematik, fizik, kimya, fen bilgisi, Türkçe, İngilizce ve tüm  diğer tüm derslerden özel ders verilmektedir.

Öğrencilerin hayatlarında dönüm noktası niteliğindeki liselere giriş sınavı olarak adlandırılan LGS için, kursumuzda, ofisimizde yada evinizde özel ders alabilirsiniz.

LGS dersleriyle ilgili eksikleriniz için uzaktan eğitim online birebir özel ders sistemimizde bulunmaktadır.  Online özel derslerimizin verim açısından normal derslerden herhangi bir  farkı bulunmamaktadır.

LGS Sınıf Kurslarımız

LGS kursu Sinop şubemizde sınıf kursu ve özel ders şeklinde verilmektedir. Sınıf kursuna devam eden öğrencilerin dersleri hafta sonu 2 gün ve hafta için bir gün akşam olarak devam etmektedir. Ayrıca her hafta öğrencinin eksikleriyle ilgili etüt ve soru çözüm programlarımız bulunmaktadır. Öğrencinin ders durumlarını takip için her hafta farklı yayınlardan LGS deneme sınavları yapıyoruz.

LGS Sistemi Nasıl ?

LGS 8. sınıf konularından oluşmaktadır.

LGS ‘de en önemli dersleri olan Türkçe, Matematik ve Fen Derslerinden 20 ‘şer soru sorulmakta ve katsayısı 4 ile çarpılmaktadır.

LGS’de İngilizce, Sosyal ve Din Kültürü derslerinden 10’ar soru sorulmakta ve katsayısı 1 ile çarpılmaktadır.

LGS Rehberlik ve LGS Takvimi ve Puan Sistemine Buradan Ulaşabilirsiniz.

LGS Özel Ders – Sinop

Sinop şubemizden LGS  kursu için tüm derslerden birebir özel ders alabilirsiniz. LGS  özel dersleri şubemizde yada evinizde alabilirsiniz. Uzaktan online eğitim sistemimizle istediğiniz yerden de birebir özel ders alabilirsiniz. Özel ders ile eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde giderebilirsiniz. Özel ders ile  sınıf ortamı kursa göre eksiklerinizi on kata kadar daha hızlı giderebilirsiniz.

LGS Derslerine Göre Tavsiye Ettiğimiz Özel Dersler.

Türkçe dersi paragraf sorularını 3 kat daha hızlı çözmeniz ve soru kaçırmamanız için 10 derslik Hızlı Paragraf Çalışmamız bulunmaktadır. LGS dil bilgisi için de yine 10 derslik özel ders paketimiz bulunmaktadır.

Matematik derinden 50 -70 saat birebir özel ders.

Fen Bilgisi 30 saat birebir özel ders.

İngilizce 20 saat özel ders.

Sosyal bilgiler için 16 saat özel ders.

Din kültürü için 10 saat özel ders yeterli olmaktadır.


Online LGS Kursumuzla İlgili Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Tüm Kurslarımızla İlgili Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

LGS Kursu Sinop Şubemizle İrtibat

LGS Kursu İçin Sinop Şubemize 0535 778 95 96  numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan şubemizle irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Bilgi Formunu Doldurun, Biz Sizi Arayıp Bilgilendirelim.

LGS Kursu Bilgi Formu

     

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp