iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

LGS Online Dershane

LGS Online Dershane

LGS Online Dershane

LGS online dershane olarak alanında uzman Türkiye’nin en iyi öğretmenleriyle birlikte çalışıyoruz. Online LGS derslerine liselere giriş sınavında en az 10 yıllık tecrübesi olan öğretmenlerimiz girmektedir.

LGS uzaktan eğitim ile istediğiniz zaman LGS kursuna başlayabilirsiniz. LGS için online eğitim adaya özel birebir canlı ders şeklinde yapılmaktadır. Teknik alt yapı sağlandığında LGS online dersler yüz yüze derslerden çok daha verimli geçmektedir.  LGS online eğitim sistemimizi görebilmeniz için ilk dersten  ücretsiz olarak yapılmaktadır.

LGS öğrencilerin hayatlarında girdikleri en önemli sınavdır. Hangi il yada ilçede bulunursanız bulunun online dershane ile en iyi öğretmenlerden en uygun ücretlerle LGS eğitimi alabilirsiniz.

En İyi LGS Online Dershane

LGS için adaya özel kurs programı oluşturuyoruz. LGS için özel dersleri istediğiniz gün ve saatlerde alabilirsiniz. LGS için her branşta alternatif öğretmenlerimiz bulunmaktadır.

En iyi LGS hazırlık kursları online eğitimde kadrosunu en iyi şekilde oluşturmuş olan kurslardır. Online ders alan öğrencilerimiz Türkiye geneli LGS deneme sınavlarına ücretsiz olarak katılabilmektedirler.

Online dershane tyt ayt kursumuza buradan ulaşabilirsiniz.

LGS Online Özel Ders

LGS online dershane ile istediğiniz fen liselerine rahatlıkla yerleşebilirsiniz. İyi bir lise iyi bir üniversite demektir.

LGS için tüm dersleri online birebir canlı özel derste 200 derste tamamlıyoruz. İsteyen adaylar sadece eksik olduğu derslerden birebir özel ders alabilirler.

Standart online LGS kursu paketimizde Matematik 70, Türkçe 30 , fen 40 , inkılap 24, İngilizce 24 ve din kültürü dersi 12 derste anlatılmaktadır.

LGS sınavında öğrenciler 8. sınıf konularından sorumlu olacaklardır. LGS ‘de matematik, fen ve Türkçe derslerinden 20’şer soru sorulmakta ve katsayıları 4 ile çarpılmaktadır. LGS’de inkılap, İngilizce ve din dersinden 10’ar soru sorulmakta ve katsayıları 1 ile çarpılmaktadır.

LGS ‘de en önemli dersler matematik, Türkçe ve fen dersleridir. Online LGS kursumuzda öncelikle matematik, fen ve Türkçe dersleri verilmekte daha sonra isteyen adaylara diğer dersler 2. dönem verilmektedir.

Online birebir özel ders sınıf kurslarına göre yaklaşık on kat daha etkilidir. LGS adaylarına özel hızlı paragraf kursumuz da bulunmaktadır. Hızlı paragraf kursumuza katılan adayların paragraf çözme hızları yaklaşık 3 kat artmaktadır.

LGS Online Dershane Kursumuzla İrtibat

Online dershane için kurs merkezimize;

  • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak bize ulaşabilirsiniz.
  • Aşağıdaki iletişim yöntemleriyle kursumuza ulaşabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun, Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Bilgi Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp