iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

LGS Online Eğitim Ücretsiz

LGS Online Eğitim Ücretsiz

LGS Online Eğitim Ücretsiz

LGS online eğitim sistemimizi görmeniz için, ilk örnek ders ücretsiz olarak yapılmaktadır. LGS öğrencinin hayatı boyunca gireceği en önemli sınavdır. İyi bir liseye yerleşen öğrenciler sonrasında istedikleri üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilmektedirler.

Liselere giriş sınavı online eğitim için ücretsiz rehberlik desteği sağlıyoruz. LGS konuları 8. sınıf konularından oluşmaktadır. LGS’de matematik, fen ve Türkçe en önemli derstir ve sınavda her birinden 20’şer soru sorulmaktadır. LGS’de inkılap tarihi, din kültürü ve İngilizce derslerinden 10’ar soru sorulmaktadır. LGS puanı hesaplanırken matematik, fen ve Türkçe dersinin katsayısı 4 ile diğer derslerin katsayısı ise 1 ile çarpılmaktadır.

Lgs online eğitim için ücretsiz online örnek ders talebinde bulunabilirsiniz.

LGS’de matematik, Türkçe ve İngilizce 5-6 ve 7. sınıf alt yapısı gerektirmektedir. LGS’de çıkan fen bilgisi,  inkılap tarihi ve din kültürü soruları 5-6 ve 7. sınıf alt yapısını çok fazla gerektirmemektedir

LGS Online Ders

Lgs online eğitim alan öğrencilere ücretsiz deneme sınavları her hafta uygulanmaktadır.

LGS online birebir ders ile yüz yüze ders arasında verimlilik açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. LGS online birebir derslerde dersler sesli görüntülü ve %100 etkileşimli yapıldığı için ders sırasında öğrenci öğrenci çözemediği soruları birebir öğretmenine sorabilmektedir.

LGS online derslere alanında en az 10 yıllık sınav tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi LGS hazırlık öğretmenleri girmektedir. LGS online ders birebir özel ders şeklinde planlandığında sınıf kurslarına göre 10 kata kadar daha etkili olmaktadır.

Online LGS Hazırlık

Lgs için online eğitim alarak sınava hazırlanan öğrencilere ücretsiz çalışma programı takibi yapıyoruz.

Online LGS hazırlık son aylarda çoğu öğrenci ve veli tarafından tercih edilmektedir. Kesintisiz ve etkili eğitim için lgs kurslarında online uzaktan eğitim veliler tarafından daha güvenli bulunmaktadır. Öğrencilerin en iyi fen liselerine yerleşebilmeleri için en azından %3’lük dilimlerin altında yer almaları gerekmektedir. Büyük illerde %1 lik dilime bile girmek çoğu zaman ilin en iyi fen lisesine yerleşebilmek için yeterli olmamaktadır.

8. sınıf online dershane için online birebir özel ders şeklinde kurs programları oluşturuyoruz.

LGS Uzaktan Eğitim

LGS uzaktan eğitim ile sınava hazırlanan öğrencilere her hafta farklı yayınlardan ücretsiz  LGS deneme sınavı uyguluyoruz. Eğitim koçumuz uzaktan eğitimle LGS’ye hazırlanan öğrencilere günlük ve haftalık çalışma programları oluşturarak düzenli bir şekilde öğrencileri takip etmektedir.

Online dershane için en iyi planlamayı yaparak adayın derslerini hızlı bir şekilde başlatıyoruz.

LGS için online birebir özel ders şeklindeki kurs programımızda tüm dersler toplam 200 derste tamamlanmaktadır. 200 derslik pakette matematik 70 derste, fen 40 derste, Türkçe 30 derste, inkılap tarihi 24 derste, İngilizce 24 derste ve din kültürü 12 derste anlatılmaktadır.

LGS için yine 400 derslik online sınıf kursumuzda bulunmaktadır. 200 derslik birebir paketinin tam 2 katı olacak şekilde ders planlaması yapılmıştır.

LGS için tüm derslere katkısı olan hızlı paragraf çalışmamız bulunmaktadır. Hızlı paragraf kursu alanında en az 20 yıllık tecrübesi olan daha önceden hızlı okuma kursları vermiş alanın en iyisi olan öğretmenlerimiz  tarafından verilmektedir. Hızlı paragraf kursu hafta da 1 gün 2 ders toplam 5 hafta 10 ders saati olarak verilmektedir.

lgs online eğitim alan öğrencilere öğretmenlerin ders notları ücretsiz olarak verilmektedir.

Online LGS Kursu Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

LGS Hazırlık XYZ Akademi İle Çok Kolay…

8. sınıf ücretsiz ders çalışma siteleri için ayrıntılı bilgiye şubelerimizden ulaşabilirsiniz.

Lgs online eğitim ücretsiz örnek ders için – Şubemizle İrtibat

Lgs online eğitim için ücretsiz örnek ders talebinde bulunabilirsiniz.

  • Şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
  •  Whatsapp hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun, Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Bilgi Formu 

     

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp