iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

LGS Uzaktan Eğitim

LGS Uzaktan Eğitim

LGS Uzaktan Eğitim

LGS uzaktan eğitim sistemi ile Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. İyi bir lise iyi bir üniversite demektir. LGS online eğitim sistemimizi görmeniz için ilk ders ücretsiz olarak yapılmaktadır. LGS hazırlık kurslarımıza 8. sınıf öğrencileri yaz döneminden itibaren katılabilmektedirler.

Fen lisesi hedefleyen 6. ve 7. sınıf öğrencileri de matematik ve Türkçe alt yapılarını güçlendirmek için kursumuzdan birebir özel ders alabilmektedirler.

Online LGS Kursu

Online LGS hazırlık kursu ile tüm Türkiye’de birebir özel ders şeklinde eğitim veriyoruz. Birebir özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkili olmaktadır. Online LGS kurs sistemimizde öğretmenler mutlaka grafik tablet kullanmakta dersleri yüz yüze derslerden daha etkin bir şekilde vermektedirler.

Derslerin daha verimli işlenmesi için online derslerde bir ders saati 40 dk. olarak belirlenmiştir. Aynı seansta 2 ders yapılmaktadır. Online ders ücretleri dersler görüldükten sonra haftalık olarak yapılabilmektedir.

LGS hazırlık kursları online eğitimle kesintisiz bir şekilde verilmektedir.

LGS Uzaktan Eğitim Sistemimizden Yararlanın !

LGS Özel Ders

LGS’de matematik, fen ve Türkçe derslerinden 20’şer soru diğer dersler olan inkılap, İngilizce ve din kültürü derslerinden 10’ar soru sorulmaktadır.

Puan hesaplanırken matematik, fen ve Türkçe derslerinin katsayıları 4 ile diğer derslerin katsayıları 1 ile çarpılmaktadır.

LGS’de öğrenciler 8. sınıf konularından sorumludurlar. Matematik, Türkçe ve İngilizce dersleri 6. ve 7. sınıf alt yapısı gerektirmektedir.

İyi bir fen lisesi hedefi için;

Matematik dersinden 70 ders,

Fen dersinden 40 ders,

Türkçe dersinden 10 ders hızlı paragraf ve 20 ders dilbilgisi alınması yeterli olmaktadır.

Diğer derslerden İnkılap 24 derste, İngilizce 24 derste ve din kültürü 12 derste bitirilebilmektedir.

LGS uzaktan eğitim ile istediğiniz yerden sınavlara hazırlanabilirsiniz.

Yaz döneminde isteyen öğrenciler için 8. sınıfın ilk dönem matematik, fen bilgisi ve Türkçe konularını bitiriyoruz.

Online özel ders alan öğrenciler Türkiye geneli deneme sınavlarımızdan ve haftalık çalışma programı takibinden ücretsiz olarak yararlanabilmektedirler.

LGS İçin Tavsiyemiz

Öncelikle matematik fen ve Türkçe derslerinin birebir özel ders şeklinde alınmasını tavsiye ediyoruz. İnkılap tarihi İngilizce ve din kültürü derslerini bir çok öğrenci takviye almadan yada sadece okul kurslarından destek alarak full yapabilmektedirler. LGS deneme sınavı sonuçlarına göre inkılap din kültürü ve İngilizce derslerinden de istenirse minik takviyeler alınabilir.

LGS için olmazsa olmazımız hızlı paragraf kursudur. Hızlı paragraf kursu 5 haftada toplam 10 derste verilebilmektedir. Hızlı paragraf kursuna katılan öğrenciler hayatları boyunca kullanacakları çok önemli bir kazanıma sahip olurlar. Hızlı paragraf kursunun tüm derslerdeki yeni nesil soruların çözümüne katkısı olmaktadır.

LGS Uzaktan Eğitim Şubemizle İrtibat

lgs uzaktan eğitim

LGS hazırlık kursları için şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

LGS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun, Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsin.

LGS Uzaktan Eğitim Bilgi Formu 

     

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp