Matematik Özel Ders Fethiye

Matematik Özel Ders Fethiye

Matematik Özel Ders Fethiye

Matematik özel ders Fethiye şubesinde alanında uzman Türkiye’nin en iyi matematik öğretmenleri tarafından verilmektedir. Matematik özel derslere alanında en az 10 yıllık tecrübesi olan öğretmenlerimiz girmektedir.

Matematik öğrencilerin en çok zorlandığı derslerin başında gelmektedir. Birebir özel ders alarak eksikleriniz hızlı bir şekilde giderebilirsiniz. Birebir özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkilidir.

Fethiye şubemizde matematik özel ders ve LGS, YKS, TYT, AYT, DGS, ALES, KPSS, DHBT ve YÖS kursu her dönem verilmektedir.

Neden Matematik Özel Ders ?

Matematik dersi iyi olan öğrencilerin genellikle diğer dersleri de iyidir. Matematik dersi iyi olup diğer derslerde eksikleri olan öğrenciler diğer derslerdeki eksiklerini çok daha hızlı giderebilmektedir.

Her öğrencinin öğrenme düzeyleri arasında farklılıklar bulunmaktadır. Öğrencinin başarılı olacağına dair öz güveni tam olmalıdır. Minik özel derslerle  öğrenci eksiklerini hızlı bir şekilde gidererek başarılı olacağına olan inancı güçlenecektir.  Zamanında eksiklerin giderilmemesi ileride telafisi mümkün olmayan durumların ortaya çıkmasına neden olabilmektedir.

Özel dersleri kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz.

Neden Online Özel Ders ?

Matematik özel ders Fethiye şubemizde online özel ders olarak ta verilmektedir. Online özel dersler kursumuza özel sistem üzerinden sesli ve görüntülü olarak yapılmaktadır.

Online özel derste adayın eksik olduğu konular adayın seviyesine göre birebir anlatılmaktadır. Yine online özel derste adayın dokümanlarından çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

Normal ders ile uzaktan eğitim online özel ders arasında verim açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. Online özel derslerin verimli geçebilmesi için ön hazırlık gerekmektedir. Ön hazırlık yapılan online derslerden normal derslerden daha iyi verim alınabilmektedir. Online derslerde yayınlar dijital ortamda daha hızlı bir şekilde taranmaktadır.

Özel Ders Sistemimizle İlgili Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Özel Ders Sistemimiz

Matematik özel ders Fethiye şubemizde bütün öğrenciler için tüm seviyelerde verilmektedir.

Okul yazılı sınavlarına  hazırlık için minik özel dersler alarak eksiklerinizi daha hızlı bir şekilde tamamlayabilir ve sınavlardan yüksek puanlar alabilirsiniz.

İlköğretim 1. , 2. 3. 4. 5. 6. 7. ve 8. sınıflar, 9. 10. 11. ve 12. sınıflar, lise ve üniversite mezunları kursumuzdan özel ders alabilirler.

Özel ders ile öğrencinin eksikleri çok daha hızlı tespit edilebilmekte ve sınıf kurslarına göre on kata kadar daha hızlı öğrenme sağlanabilmektedir.

Özel dersleri istediğiniz öğretmenlerden ve istediğiniz gün ve seanslarda alabilirsiniz. Her branş için alternatif öğretmenlerimiz bulunmaktadır. Özel derslere memnun olduğunuz sürece devam edersiniz. Özel derslerde bir ders saati 40 dakika olarak planlanmaktadır.

Matematik Özel Ders Fethiye Şubemizle İrtibat

Özel ders için Fethiye şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun, Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Bilgi Formu Formu 

Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp Mesaj