Matematik Özel Ders Kartepe

Matematik Özel Ders Kartepe

Matematik Özel Ders Kartepe

Matematik özel ders Kartepe şubemizde alanında uzman Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. İlköğretim, lise ve üniversite öğrencileri için tüm derslerden özel derslerimiz bulunmaktadır.

%100 memnun kalacağınız alanında uzman, öğrenci psikolojisini bilen aynı zamanda eğitim koçluğu da yapabilen branş öğretmenleri ile çalışıyoruz.

Matematik Özel Ders Kartepe

Matematik özel ders Kartepe şubemizde, ofisimizde yada evinizde verilmektedir. Matematik özel derslere memnun olduğunuz sürece devam edebilir yada  derslere ara verebilirsiniz. Sadece sınavdan önce okul takviye amacı ile de matematik özel ders alabilirsiniz.

Kartepe şubemizde ilk , orta, lise ve üniversite adayları için tüm derslerden kurslarımız ve özel derslerimiz bulunmaktadır.

Özel matematik dersinde öğrenci sınıf kurslarına göre on kata kadar daha fazla verim alabilmektedir.

Matematik Özel Ders

Matematik öğrencilerin en çok zorlandığı derslerin başında gelmektedir. Genellikle matematik dersinde başarılı olan öğrenciler diğer derslerde de başarılı olmaktadırlar.

Özel ders daha pahalı değildir. Özel ders bilinçli bir şekilde alınırsa sınıf kursundan daha uygun fiyatlara özel ders alabilirsiniz. Sadece eksik olduğunuz konulardan birebir özel ders alarak eksiklerinizi sınıf kurslarından daha hızlıbir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Özel Ders Sistemimiz – Kartepe

Özel derslerde bir ders saati 40 dakikadır.

Özel dersler 40 dakika ders ,  dakika ara, 40 dakika ders şeklinde işlenmektedir.

Memnun olduğunuz sürece özel derslere devam edersiniz.

İstediğiniz gün ve seansta istediğiniz derslerden özel ders alabilirsiniz.

İstediğiniz zaman öğretmen değişikliği talebinde bulunabilirsiniz.

İstediğiniz özel dersleri kursumuzda, ofisimizde evinizde yada uzaktan online eğitim sistemimizle istediğiniz yerden birebir özel ders alabilirsiniz.

Kartepe İzmit Kocaeli Şubemizden Ayrıca Fizik, Kimya , Biyoloji, Fen Bilgisi, Sosyal Bilgiler , İngilizce, Din Kültürü, Tarih, Coğrafya, Felsefe derslerinden  Özel Ders Alabilirsiniz.

Kartepe Özel Ders Önerimiz 

Matematik Özel Ders Kartepe

İlköğretim 1.,2.,3. ve 4. sınıflara matematik özel dersi tecrübeli bay bayan  ilkokul öğretmenlerimiz vermektedir.

İlköğretim 5.,6.,7. ve 8. sınıflara matematik özel dersi alanında uzman ilköğretim matematik öğretmenlerimiz vermektedir.

9.,10.,11. ,12. sınıf ve mezunlara matematik özel dersi sınav ve özel ders tecrübesi olan alanında uzman matematik öğretmenlerimiz vermektedir.

İstediğiniz öğretmenden istediğiniz gün ve seansta matematik dersinden özel ders alabilirsiniz.

LGS, YKS ( TYT AYT YDT ), DGS, ALES , YÖS , KPSS , YDS YÖK DİL, SAT IELTS AÖF kursu Kartepe  İzmit şubemizde özel ders şeklinde verilmektedir. Sadece eksik olduğunuz derslerden ve konulardan minik özel dersler alarak eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Tüm sınavlarda matematik en önemli derstir. Matematik dersi iyi olan öğrenciler diğer derslerden de hızlı bir şekilde eksiklerini giderebilir. Bir çok dersin yeterince anlaşılamamasının nedeni adayın matematik alt yapısında sorunların olmasıdır. Matematik dersinde başarılı olan kişilerin çok özel bir şey yapmadan diğer derslerde de minik gayretlerle kolaylıkla başarılı olduğu gözlenmiştir.

Matematik Özel Ders –  İrtibat :

Matematik özel ders için Kartepe İzmit Kocaeli  şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak

yada aşağıdaki Whatsapp hattımızdan  bize ulaşabilirsiniz.

Tüm Kurslarımızla İlgili Bilgi Almak İçin Tıklayın 

Ön Kayıt Formu 

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    × Whatsapp