Muğla Etüt Merkezleri

Muğla Etüt Merkezleri

Muğla Etüt Merkezleri 

Muğla Etüt Merkezleri Muğla merkezde ve tüm ilçelerde bulunmaktadır. Etüt merkezlerimizde Türkiye’nin en iyi öğretmenleriyle birlikte çalışıyoruz. Tüm öğrenciler için tüm derslerden özel derslerimiz bulunmaktadır. Özel dersler online yada yüz yüze eğitimle alınabilmektedir.

Özel dersler MEB ve ÖSYM müfredatı dikkate alınarak verilmektedir.

Muğla Menteşe etüt merkezleri ve Muğla dershaneleri olarak tüm sınavlar için kurs ve özel ders veriyoruz.

LGS, YKS ( TYT AYT ), YDT, KPSS, DGS, ALES, YDS, YÖKDİL, Okuma Yazma, Matematik ve İngilizce kursu Muğla şubemizde her dönem verilmektedir.

Muğla Bodrum etüt merkezleri olarak tüm derslerden özel ders veriyoruz.  Bodrum şubemizde LGS, YKS, DGS, ALES kursu ve diğer sınavlar için kurs ve özel ders verilmektedir.

Muğla Ortaca etüt merkezleri olarak LGS, YKS, DGS, ALES, KPSS kursu ve diğer sınavlar için kurs ve özel ders veriyoruz.

Birebir Özel Ders…

Muğla şubemizde 1.sınıf, 2. sınıf , 3. sınıf ve diğer öğrenciler için okuma yazma kursu deneyimli sınıf öğretmenleri tarafından verilmektedir.

Marmaris etüt merkezleri ve Marmaris dershaneleri olarak Muğla’nın en iyi öğretmenleriyle birlikte çalışıyoruz.

İlköğretim, lise ve üniversite tüm öğrenciler için kurslarımız ve özel derslerimiz bulunmaktadır.

Muğla ve yakın ilçelerde tüm branşlarda evlere öğretmen de gönderebiliyoruz. Eğitiminizin kesintisiz bir şekilde devam etmesi için online birebir özel ders şeklinde eğitim almanızı öneriyoruz.

Muğla LGS hazırlık Kursları olarak online ve yüz yüze eğitim veriyoruz. Eğitiminizin kesintisiz bir eğitim için online birebir özel ders şeklinde eğitim almanızı tavsiye ediyoruz.

Muğla Merkez Etüt Merkezleri ve Muğla Dershane Fiyatları için ayrıntılı bilgiye şubelerimizden ulaşabilirsiniz. Dershane fiyatları her bütçeye uygun olarak belirlenmiştir.

Online dersler sesli görüntülü %100 etkileşimli olarak yapılmaktadır. Online derslerde aday istediği soruyu anlık olarak sorabilmektedir.

Muğla üniversite hazırlık kursları için kurs merkezimizle irtibat kurabilirsiniz. Birebir özel ders alarak yaklaşık sınıf kursu fiyatına birebir özel ders alabilirsiniz.

Muğla Dershaneleri için kurs merkezimizle irtibat kurabilirsiniz.

Muğla Etüt Merkezleri İş İlanları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dershanemizde tüm derslerden birebir özel ders verilmektedir.

Yazılı sınavlarından önce okul takviye ve MEB – ÖSYM sınavlarına hazırlık için istediğiniz derslerden birebir yada minik gruplarla özel ders alabilirsiniz.

 Muğla Etüt Merkezi Kurslarımız

Muğla şubemizde LGS kursu her dönem verilmektedir. LGS ‘de  8. sınıf konularından sorular gelmektedir. özellikle matematik, Türkçe ve İngilizce dersleri 5. , 6. ve 7. sınıf alt yapısı gerektirmektedir.

Kursumuzdan 5. , 6. ve 7. sınıf öğrencileri istedikleri derslerden istedikleri kadar özel ders alabilirler. İsteyen adaylar sadece sınavlar için de takviye alabilirler.

Muğla ETÜT MERKEZİ telefon Numarası : 0535 778 95 96

İlköğretim 1. , 2. , 3. , 4. sınıf ve diğer öğrenciler için hızlı ve seri okuma, güzel yazı yazma, temel matematik, bursluluk sınavları ve Bilsem sınavlarına hazırlık kursu için çalışmalar Muğla şubemizde yapılmaktadır. İsteyen veliler için ilköğretim okul takviye ve sınavlara hazırlık için evlere öğretmen de gönderilebilmektedir.

ilköğretim, lise ve üniversite tüm öğrenciler için Muğla şubemizde LGS, YKS ( TYT AYT YDT ) , YÖS, SAT, DGS ALES, KPSS, EKPSS, DHBT, AÖF , AÖL kursu , matematik , İngilizce , fizik , kimya , fen bilgisi ve diğer derslerden özel ders her dönem online yada yüz yüze eğitimle verilmektedir.

Muğla Özel Ders

Muğla merkez etüt merkezleri olarak tüm derslerden özel ders veriyoruz. Tüm derslerden özel dersler online ve yüz yüze eğitimle verilebilmektedir.

Muğla ve tüm ilçelerinde online birebir, kursta birebir yada evinizde birebir özel ders alabilirsiniz.

Özel derslerde 1 ders saati 40 dakikadır. Online yada yüz yüze derslerde dersler, 40 dakika ders , 10 dakika ara 40 dakika ders şeklinde işlenmektedir. Aday derslere memnun olduğu sürece devam eder ve sadece gördüğü dersin ücretini öder. İsteyen adaylar istedikleri  zaman öğretmen değişikliği talebinde bulunabilmektedirler.

İlköğretim okul takviye, LGS, YKS ( TYT AYT YDT ), YÖS, DGS, ALES, KPSS, SAT, YDS, YÖKDİL, IELTS, TOEFL ve diğer kurslar Muğla şubemizde her dönem online yada yüz yüze eğitim olarak verilmektedir.

Özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkilidir. Kişiye özel oluşturduğumuz programlarla %100 başarıyı hedefliyoruz.

Online özel ders sistemimizi daha yakından görüp test etmeniz için ilk online örnek dersten ücret almıyoruz.

Özel Ders Sistemimizle İlgili Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Online örnek dersten sonra derslerinizi başlatıyoruz.

Dersler görüldükten sonra ödemeler haftalık olarak yapılmaktadır.

Matematik, fizik, kimya , Türkçe , İngilizce ve diğer derslerden özel ders verilmektedir.

LGS, YKS, DGS, ALES, KPSS, YÖKDİL ve diğer sınavlar için kurslarımız bulunmaktadır.

LGS, YKS, KPSS, DGS ve diğer sınavlar için deneme sınavları ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Dersler bittikten sonra da kursumuzdan ücretsiz rehberlik desteği alabilirsiniz.

Muğla Etüt Merkezleri  İrtibat

Muğla etüt merkezleri lise ve ilköğretim şubelerimize 0535 778 95 96 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Whastapp hattımızdan ve diğer iletişim kanallarından etüt merkezimize ulaşabilirsiniz.

İsterseniz aşağıdaki ön kayıt formunu doldurun. Form bize ulaştıktan sonra sizi arayıp bilgilendirelim.

Ön Kayıt Formu 
Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp