iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

Online Aile Birleşimi Almanca Kursu

Online Aile Birleşimi Almanca Kursu

Online Aile Birleşimi Almanca Kursu

Online aile birleşimi Almanca kursu birebir özel ders şeklinde verilmektedir. Aile birleşimi kursu alanında uzman Türkiye’nin en iyi Almanca öğretmenleri tarafından verilmektedir.  Aile birleşimi kursu kişiye özel istediğiniz gün ve seanslarda verilmektedir. Aile birleşimi için adaya özel kurs programı oluşturarak adayın hızlı bir şekilde Almancayı A1 seviyesinde öğrenmesini sağlıyoruz.

A1 seviyesinde Almanca eğitimini alan adaylar, isterlerse kursumuzdan A2. B1, B2, C1 ve C2  seviyelerinde Almanca kurslarına devam edebilirler. Almanca seviyeniz  hangi aşamada olursa olsun, kursumuzdan birebir Almanca özel ders alabilirsiniz.

Aile birleşimi kursunu haftada 3 gün 2 şer ders şeklinde birebir olarak almanızı tavsiye ediyoruz.

İstediğiniz Almanca öğretmenimizden kurs alabilirsiniz. Aile birleşimi kursuna memnun olduğunuz sürece devam edebilirsiniz. Adayla herhangi bir sözleşme imzalanmamaktadır.

Online Almanca Kursu

Online aile birleşimi Almanca kursu istediğiniz gün ve seanslarda verilmektedir. Online Almanca özel ders ile normal yüz yüze Almanca özel ders arasında verimlilik açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır.

Online A1 Almanca özel derste adayın anlayabileceği şekilde konular birebir anlatılmaktadır. Online Almanca deneme sınavları yaparak adayın seviyesini düzenli olarak takip ediyoruz.

Online özel ders sistemimizi daha yakından görmeniz için ilk online örnek dersten ücret almıyoruz.

Aile Birleşimi Almanca Kursu Özel Ders

Almanca aile birleşimi kursu birebir özel ders şeklinde yapılmaktadır. Özel derste kişiye özel gün ve seansta dersler işlenmektedir.   48 saatlik özel Almanca aile birleşimi kursu, ortalama iki aylık bir sürede verilmektedir. Alt yapısı olan adaylar için daha kısa sürede aile birleşimi kursu verilebilmektedir.

 • Aile birleşimi sınavı için özel dersleri istediğiniz gün ve seansta alabilirsiniz.
 • Özel dersi istediğiniz Almanca öğretmenimizden alabilirsiniz.
 • Almanca özel derslerimizde bir ders saati 40 dakikadır.
 • Online dersler 40 dk ders 10 dk ara 40 dk ders şeklinde verilmektedir.
 • A1 Almanca aile birleşimi kurs ücretini eğitim dönemince taksitli olarak ödeyebilirsiniz.

Aile birleşimi için hangi kaynakların kullanılacağına adayın seviyesi dikkate alınarak, adayla birlikte karar verilmektedir.

Online Aile Birleşimi Almanca Sınavı

Online aile birleşimi Almanca kursu her dönem verilmektedir.  A1. A2. B1, B2, C1 ve C2 Almanca dil seviyelerinden A1 düzeyinde Almanca bilmek ve belgelendirmek aile birleşimi için yeterlidir.

A1 Almanca sınavı 2 bölümden oluşmaktadır. Yazılı sınav 65 dakika. sözlü sınav 15 dakika sürmekte ve sözlü sınav grup içinde yapılmaktadır. A1 sınavı günlük hayatta kullanılan basit metinleri içermektedir.

Aile birleşimi Almanca yazılı ve sözlü sınavların tam içerikleriyle ilgili kursumuzda ayrıntılı bilgi verilmektedir. Almanca birebir özel derslerde yazılı ve sözlü aile birleşimi Almanca sınavıyla ilgili özel çalışmalar yapılmaktadır.

Diğer Kurslarımız

Kursumuzda İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinden özel dersler de verilmektedir.

İlk, orta, lise ve üniversite tüm öğrenciler için tüm derslerden özel derslerimiz bulunmaktadır.

Kursumuzda LGS, YKS  ( TYT AYT YDT ), MSÜ, DGS, ALES, YDS, KPSS, YÖS, SAT, DHBT, vb. tüm sınavlar için kurslarımız bulunmaktadır.

Aile Birleşimi Almanca Kursu Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Almanca Kursumuzla İlgili Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Online Aile Birleşimi Almanca Kursu 

Online Aile birleşimi Almanca kursu için;

 • 0535 778 95 96 Numaralı Telefonu Arayarak Online Kurs Merkezimize Ulaşabilirsiniz.
 • Whatsapp Hattımızdan Bize Ulaşabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun, Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Bilgi Formu 

  Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  Şimdi Ara
  × Whatsapp