Online Ders

Online Ders

Online Ders

Online ders Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. Birebir dersler MEB ve ÖSYM müfredatına göre verilmektedir.  Online özel dersleri istediğiniz yerden istediğiniz gün ve seanslarda alabilirsiniz. ilköğretim, lise üniversiteye ve diğer tüm adaylar için online birebir derslerimiz bulunmaktadır.

Online Ders Ne Demek ?

Yüz yüze derslerden farklı olarak öğrenciler derslerini bilgisayar, tablet yada cep telefonlarından zoom vb. uygulamalar üzerinden derslerin etkileşimli bir şekilde yapılmasıdır.

Uzaktan eğitimle matematik, geometri, Türkçe, edebiyat, fizik, kimya, biyoloji, fen bilgisi, tarih, İnkılap, coğrafya, sosyal bilgiler, din kültürü, felsefe,  İngilizce, Almanca, Fransızca, Arapça ve diğer tüm derslerden özel ders alınabilmektedir.

Online dersler ne zaman başlıyor ? 

Birebir online dersler için adaya özel program oluşturulmakta ve istenilen gün ve seanslarda derslere başlanılmaktadır. Adaylar matematik, Türkçe, İngilizce, fizik, kimya ve diğer tüm derslerden özel ders alabilmektedirler.

Online dershane ile en iyi öğretmenler evinizde… Evde online ders anlatımı isterseniz kursumuzla irtibat kurabilirsiniz. Evde online eğitim fiyat olarak yüz yüze eğitimlerden çok daha uygundur. Sınavlara evinizden yada istediğiniz diğer yerlerden Türkiye’nin en öğretmenlerinden online birebir eğitim alarak hazırlanabilirsiniz.

Online Kurslar

EBA online ders için MEB’in  internet sitesi ziyaret edilerek, öğrenci girişinden sisteme giriş yapılabilir.

Marmara Online ders almak isteyenler dersleri istenilen gün ve seanslarda alabilmektedirler. Öncelikle öğrenciye özel ücretsiz örnek ders yapılmaktadır.  Örnek dersten sonra öğrenciye özel online ders programı oluşturulmaktadır.

Online ders siteleri için XYZ Akademi en iyi alternatiflerden birisidir.

Birebir özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkili olmaktadır.  Online birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

KPSS online ders ücretsiz değildir. Sistemimiz görmeniz için ilk online örnek dersten ücret almıyoruz. Özel dersler Türkçe, matematik yada istediğiniz diğer branşlardan verilebilmektedir.

Online ders vermek için teknik alt yapı, bilgi beceri ve tecrübe gerekmektedir. Her öğretmen online eğitimde verimli olmamaktadır. XYZ Akademi olarak online eğitimde başarılı olan teknolojiyi de en verimli bir şekilde kullanan öğretmenlerle birlikte çalışıyoruz.

Birebir özel ders aldıktan sonra eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Online Özel Ders

ZOOM Online Ders – online ders anlatma programı ile dersler sesli görüntülü %100 etkileşimli olarak yapılmaktadır. Eğitim sistemimizi daha yakından görebilmeniz için ilk örnek dersten ücret almıyoruz.

Online Ders Nasıl Olacak ? Online dersler teknik alt yapı uygun hale getirildiğinde yüz yüze derslerden çok daha verimli bir şekilde yapılabilmektedir.  Özel derslerin daha verimli bir şekilde yapılabilmesi için derslerin A4 boyutunda ekranı olan masa üstü bilgisayar, laptop yada tabletten takip edilmesini mutlaka kamera mikrofon ve kulaklığın kullanılmasını tavsiye ediyoruz.

Birebir online dersleri istediğiniz öğretmenlerden alabilirsiniz. Derslere memnun olduğunuz sürece devam edersiniz.

Özel derslerde 1 ders saati 40 dakikadır. Özel derslerde bir seansta iki ders yapılmaktadır. Dersler 40 dakika ders, 10 dakika ara 40 dakika ders şeklinde işlenmektedir. İsteyen öğrenciler online dersleri kayıt ederek daha sonra tekrar izleyebilirler.

Ücretsiz örnek dersten sonra dersler başlatılır.

Dersler başladıktan sonra da öğretmen değişikliği yapılabilmektedir.

Özel ders ücretleri dersler görüldükten sonra haftalık olarak yapılabilmektedir.

Dersler bittikten sonra da kursumuzdan rehberlik desteği alabilirsiniz.

KPSS, DGS, ALES, YKS, LGS ve diğer tüm sınavlar için online kurslarımız bulunmaktadır.

LGS, YKS, KPSS, DGS, ALES ve diğer sınavlar için deneme sınavları yapılmaktadır.

Matematik, Türkçe, İngilizce ve diğer tüm derslerden özel derslerimiz bulunmaktadır.

Online birebir dersler aldıktan sonra hedeflerinizi daha kolay gerçekleştirdiğinizi göreceksiniz.

Eksiklerinizi tamamladıktan sonra özel ders almaya istediğiniz zaman ara verebilirsiniz.

Uzaktan Eğitimle Yapılan Derslerde Sistem

Online birebir ders ile normal yüz yüze ders arasında  verimlilik açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. Uzaktan eğitim online dersler yüz yüze derslerden daha verimli geçmektedir. Online derslere başlayan adayların neredeyse tamamı özel derslere online olarak devam etmek istemektedirler. Özel derslerde konular adayın seviyesine göre birebir anlatılmaktadır. Birebir derslerde adaya özel program oluşturulmaktadır.

Adaylarla herhangi bir sözleşme imzalanmamaktadır. Aday derslere memnun olduğu sürece devam edebilmektedir. Aldığınız özel derslerin ödemesini haftalık olarak yapılabilmektedir.

Online eğitim alarak zamandan kazanın, çok daha uygun ücretlerle alanın en iyisi olan öğretmenlerden istediğiniz dersleri alın.

Online Kurslar

İlköğretim, ortaöğretim, lise, üniversite ve diğer tüm öğrenciler birebir ders alarak, okul sınavlarına hazırlık yapabilirler.

LGS, YKS ( TYT AYT YDT ),  DGS, ALES, YDS, SAT, YÖK DİL, IELTS , TOEFL,  KPSS, EKPSS, YÖS, DHBT, MSÜ, SMMM kursu için online birebir eğitim alabilirsiniz.

KPSS a online ders ve diğer kurslar için kurs merkezimizle irtibat kurabilirsiniz. tüm derslerden özel derslerimiz bulunmaktadır.

Online Matematik Dersi

Matematik dersi, online derste en çok talep gören derstir. Türkçe, matematik, İngilizce, fizik, fen bilgisi, kimya ve diğer derslerden özel dersleri birebir özel ders şeklinde alabilirsiniz.  Online derste matematik, Türkçe, ve diğer dersler için binlerce öğretmen alternatifiniz bulunmaktadır. İstediğiniz il ve ilçeden alanının en iyisi olan öğretmenlerimizden birebir ders alabilirsiniz.

Online matematik dersi ve diğer dersler alanında uzman, sınav tecrübesi olan en iyi öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

Özel Ders Sistemimiz ve Diğer Kurslarımızla İlgili Ayrıntılı Bilgiye  Buradan Ulaşabilirsiniz.

Online Ders İçin Kursumuzla İrtibat:

Online Eğitim ve Diğer Kurslarımız İçin;

0535 778 95 96 Numaralı Telefonu Arayarak yada,

Whatsapp Hattımızdan Kursumuzla İrtibat Kurabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Formu Doldurun, Form Bize Ulaştıktan Sonra Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Bilgi Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    × Whatsapp