iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

Online Eğitim Siteleri

Online Eğitim Siteleri

Online Eğitim Siteleri

Online Eğitim Siteleri – Online eğitim Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. Tüm adaylar ve tüm sınavlar için tüm derslerden online kurslarımız bulunmaktadır. İlköğretim 1. sınıftan itibaren tüm ilk, orta, lise ve üniversitede okuyan yada mezun olan herkes istediği derslerden online birebir özel ders şeklinde kurs alabilir.

Online özel ders  birebir adaya özel kurs programı oluşturularak yapıldığında başarı ve memnuniyet oranı %100’e yaklaşmaktadır. Online dersler sesli, görüntülü %100 etkileşimli olarak yapılmaktadır. Online derslerde aday çözemediği tüm soruları sorabilmekte canlı ders sırasında anlamadığı konuları ı anında sorabilmektedir.

Online Eğitim Kurs Sistemimiz

Online Eğitim Siteleri – Online eğitim sistemimize katılan öğrenci ve velilerle sözleşme imzalamıyoruz. Tüm öğrenciler memnun olduğu sürece bizden online ders almaya devam edebilirler. Aday istediği zaman öğretmen değişikliği talebinde bulunabilir. Online dersler genellikle kendimize ait sistem üzerinden yada zoom vb uygulamalar üzerinden anlatılmaktadır.

Online derslerde tek seansta 2 ders anlatılmaktadır.  1 ders saati 40 dakikadır. Dersler 40 dakika ders, 10 dakika ara 40 dakika ders şeklinde yapılır.

Online kursumuzda LGS, YKS ( TYT AYT YDT ) , DGS, ALES, YÖS, KPSS dersleri online birebir yada online sınıf kursu olarak anlatılmaktadır.

Online özel derslerde ilköğretim 1. sınıftan itibaren tüm sınıflara istedikleri tüm dersler anlatılmaktadır.

Online birebir özel derslerde matematik, geometri, Türkçe, edebiyat, fizik, kimya, biyoloji, tarih,  coğrafya, felsefe , din kültürü , inkılap tarihi, İngilizce ve  Almanca dersleri anlatılmaktadır.

Online Dershane İçin Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Online Eğitimde Dersler Nasıl Olacak ?

Online Eğitim Siteleri – Online eğitim için bilgisayar, sabit internet, kulak ve web kamerası olması derslerin daha verimli geçmesini sağlamaktadır.

Online Verdiğimiz Kurslar

Tüm Öğrenciler İçin Online Özel Ders  Tıklayın 

Online Matematik Özel Ders Tıklayın 

Online LGS Kursu Tıklayın 

Online YKS ( TYT AYT YDT ) Kursu Tıklayın 

Online Eğitim Koçluğu Tıklayın

Online YÖS Kursu Tıklayın

Online DGS Kursu Tıklayın

Online ALES Kursu Tıklayın

Online YDS Kursu Tıklayın

Online YÖKDİL Kursu Tıklayın

Online KPSS Kursu Tıklayın

Online ÖABT Kursu Tıklayın

Online EKPSS Kursu Tıklayın

Online DHBT Kursu Tıklayın

Online Kaymakamlık Kursu Tıklayın

Online Eğitim Siteleri – Online eğitim ile çok daha hızlı ve ekonomik fiyatlarla bulunduğunuz il ve ilçeden en iyi öğretmenlerden birebir özel ders alabilirsiniz.

Online dersler için zoom programını kullanabilirsiniz. Zoom kılavuzuna buradan ulaşabilirsiniz.

Online özel ders fiyatları için ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz

Ücretsiz Birebir Online Dersler

Uzaktan eğitim sistemimizi daha yakından görmeniz için ilk online dersten ücret almıyoruz. Online dersler %100 etkileşimli sesli görüntülü öğretmenle birebir canlı ders şeklinde yapılmaktadır. Aday derslere memnun olduğu sürece devam eder, Aday istediği zaman öğretmen değişikliği talebinde bulunabilir.

Online Eğitim Siteleri – Online Eğitim İçin Kursumuzla İrtibat

Online eğitim siteleri ve online eğitim için kursumuza;

0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak  yada Whatsapptan hattımızdan kursumuza ulaşabilirsiniz.

Yada aşağıdaki ön kayıt formunu doldurarak ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp