iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

Online Kurs

Online Kurs

Online Kurs

Online kurs ilköğretim, lise ve üniversite adayları için tüm derslerden alanında uzman Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. İlköğretim 2. sınıftan itibaren tüm adaylar istedikleri derslerden birebir online özel ders alabilirler. Lgs, tyt, ayt, dgs, yös ve kpss kursları uzaktan eğitim birebir özel ders şeklinde adaya özel kurs programı oluşturularak verilmektedir.

Yds, yökdil,  ales, İngilizce, Almanca online kurs, birebir özel ders şeklinde her seviyedeki aday için verilebilmektedir. Birebir online kurslarda verim, sınıf kurslarına göre on kata kadar daha fazla olmaktadır. Derslerin daha verimli bir şekilde işlenmesi için birebir adaya özel kurs programı oluşturulmasını tavsiye ediyoruz.

Online Kurs Sistemimiz

Online kurs

Online birebir özel ders ile aday eksiklerini daha hızlı giderilmekte ve istediği hedeflere daha kolay ulaşmaktadır. Online birebir özel ders ile yüz yüze birebir özel ders arasında verimlilik açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. Çoğu zaman online birebir özel dersler yüz yüze birebir özel derslerden çok daha verimli geçmektedir.

Online dersler sesli, görüntülü ve %100 etkileşimli olarak yapılmaktadır. Online derslerde aday istediği soruyu anında sorabilmekte ve çözemediği soruları birebir çözdürebilmektedir.

Online ders sistemimizi daha yakından görmeniz için ilk online özel dersten ücret almıyoruz. Prensip olarak adaylarla sözleşme imzalamıyoruz. Online eğitimlerimize katılan adaylar memnun oldukları sürece eğitimlerine katılabilirler.

Online kurs ile eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde giderebilirsiniz. Online dersleri Türkiye’nin en iyi öğretmenlerinden alabilirsiniz.

Online Dershane İçin Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Online Eğitim Sistemimiz

ilköğretim 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7. ve 8. sınıf, 9., 10., 11. ve 12. sınıf öğrencileri için matematik, geometri, Türkçe, fen, fizik, kimya, biyoloji, tarih, coğrafya, felsefe, inkılap tarihi, İngilizce, Almanca ve din kültürü derslerinden online birebir özel ders şeklinde kurslarımız bulunmaktadır.

Online derslerde 1 ders saati 40 dakikadır.

Dersler 40 dakika ders, 10 dakika ara, 40 dakika ders şeklinde işlenmektedir.

Online dersler için zoom kullanabilirsiniz. Zoom kılavuzuna buradan ulaşabilirsiniz.

Online özel ders fiyatları için ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Özel ders sistemimizi daha yakından görmeniz için ilk online örnek dersten ücret almıyoruz.

Online Ders İçin Ne Gerekiyor ?

Online kurs bütün sınavlar için tüm derslerden alanının en iyisi olan öğretmenlerimiz tarafından yapılmaktadır.

Online derse katılabilmeniz için sabit internetinizin ve bilgisayarınız olmasında büyük yarar var. Online derslerin %100 etkileşimli bir biçimde işlenebilmesi için bilgisayara bağlı mikrofon, kulaklık ve kameranın bulunmasını tavsiye ediyoruz. Online dersler kendi sistemimiz üzerinden yada zoom vb. programlar üzerinden yapılmaktadır.

Online dersleri ekranı çok küçük olmayan akıllı telefonlarla da takip edebilirsiniz. Online dersleri takip edebilmeniz için gerekli bilgilendirmeler tüm öğrenci ve velilere eğitim eğitim danışmanımız tarafından yapılmaktadır.

Online Kurs İçin Şubemizle İrtibat

Online kurs ile eğitimde yeni bir açılım yapıyoruz. Artık istediğiniz yerden eğitim alabilirsiniz.

Online özel dersler, tüm branşlarda Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir.

Online derslere adaylar memnun olduğu sürece devam edebilirler. İstedikleri zaman öğretmen değişikliği talebinde bulunabilirler. İstedikleri kadar ders alabilirler.

Online birebir özel dersler için kursumuza  0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak,

Whatsapptan hattımızdan,

Yada aşağıdaki ön kayıt formunu doldurarak ulaşabilirsiniz.

Hızlı online kurs talepleriniz için canlı destek hattını kullanabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp