Online Öğrenci Koçluğu

Online Öğrenci Koçluğu

Online Öğrenci Koçluğu

Online öğrenci koçluğu tüm öğrenciler için alanında uzman Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. Öğrenci koçu adayın hedeflerini gerçekleştirmesi ve kendisine özgüven duyması için gerekli çalışmayı öğrenci ve ailesiyle birlikte yapar.

Online öğrenci koçluğu ile Türkiye’nin en iyi eğitim koçlarıyla çalışma imkanı bulursunuz. Eğitim koçlarımız alanında en az 10 yıllık tecrübesi olan öğretmenlerden oluşmaktadır. Eğitim koçlarımız öğrenciyle birlikte hedefler belirleyerek hedefe ulaşabilmesi için yol haritalarını belirler.

Profesyonel Koçluk Hizmeti

Online öğrenci koçluğu ile teknolojinin de sunduğu tüm imkanlardan yararlanılarak her geçen gün daha profesyonel koçluk hizmeti sunulmaktadır. Artık bilgiye ulaşmak çok daha kolay hale gelmiştir. Öğrenciye en doğru bilgilerin ulaştırılması ve motivasyonun maksimum seviyede tutulması için eğitim koçumuz gerekli çalışmaları belirli bir plan çerçevesinde yapmaktadır.

Online Eğitim Koçluğu 

Online öğrenci koçluğu hizmeti normal yüz yüze eğitim koçluğundan çoğu zaman daha verimli olmaktadır. Online koçluk sistemimizde öğrenci Eğitim koçuna istediği zaman ulaşabilmektedir.

Eğitim koçu öncelikle öğrenci ile birlikte hedefler belirler ve hedeflerin gerçekleştirilmesi için yol haritasını belirler.

Öğrencinin hedefine ulaşması için takip edeceği yayınlar eğitim koçuyla birlikte adaya özel olarak belirlenir. Eğitim koçu haftalık çalışma programı oluşturarak adayın haftalık programını, konularını ve çözeceği soru sayılarını planlar ve takip eder. Eğitim koçluğu sistemimizde öğrenciyle haftalık 40 dakika online görüşme bulunmaktadır.

İsteyen öğrenciler için sadece haftalık çalışma programı takibi de yapılabilmektedir. Koçluk sistemimizdeki haftalık 40 dakikalık görüşme süreleri adayın durumuna göre arttırılıp azaltılabilmektedir.

Hızlı Paragraf Kursu

Hızlı paragraf kursunu online öğrenci koçluğu sistemimizin önemli bir parçası olarak görüyoruz. Hızlı paragraf kursu öğrencinin odaklanma sorununu çözmekte tüm derslerdeki paragraf sorularının çok daha hızlı bir şekilde çözülmesine katkı sağlamaktadır. Hızlı paragraf kursuna katılan öğrenciler Türkçe paragraf sorularını yaklaşık 3 kat daha hızlı çözmeye başlamaktadırlar. Hızlı paragraf kursu 10 derste tamamlanmaktadır. Hızlı paragraf kursuna katılan öğrenci hayatı boyunca kullanacağı önemli bir kazanım elde etmekte ve sınavlarda zaman sorunu yaşamamaktadır.

Online Eğitim Koçu Ne İş Yapar ?

Online öğrenci koçluğu hizmeti tüm öğrenciler ve tüm sınavlar için istediğiniz il ve ilçeden verilmektedir.

Öğrenci ve ailesiyle birlikte;

 • Hedefler belirler.
 • Yol haritası oluşturulur.
 • Kaynakları belirler.
 • Haftalık çalışma programı oluşturur ve takibini yapar.
 • Deneme sınavlarını takip eder, sınavların analizini yapar.
 • Eksikleri belirleyerek eksiklerinin giderilmesi için çözüm üretir.
 • Motivasyonu yüksek tutmak için özel çalışmalar yapar.
 • Sınav öncesi ve sınav hazırlık aşamasında ve sonrasında rehberlik eder.

Her sınava özel profesyonel eğitim koçlarımız bulunmaktadır. Adayın hedefleri doğrultusunda sınava kadar merkezimizden Profesyonel eğitim koçluğu hizmeti alabilirsiniz.

Online eğitim koçluğu ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Online koçluk YKS ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Öğrenci koçluğu ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Online Öğrenci Koçluğu İrtibat;

Öğrenci koçluğu hizmetimizden YKS, KPSS, DGS, ALES , YÖS, SAT, LGS ve diğer tüm sınavlara hazırlanan öğrenciler yararlanabilirler.

 • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak kurs merkezimize ulaşabilirsiniz. .
 • Whatsapp hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Ön Kayıt Formunu Doldurun. Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Öğrenci Koçluğu Bilgi Formu 

   

  Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  Şimdi Ara
  × Whatsapp