iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

Online Özel Ders İzmit

Online Özel Ders İzmit

Online Özel Ders İzmit

Online özel ders İzmit Kocaeli’de tüm derslerden Türkiye’nin en iyi öğretmen kadrosu tarafından verilmektedir. Online özel dersleri istediğiniz öğretmenlerden istediğiniz gün ve seansta alabilirsiniz.

Okul takviye matematik, fizik, kimya, biyoloji, fen bilgisi, Türkçe, edebiyat, tarih, coğrafya, felsefe, din kültürü ve İngilizce dersinden uzaktan eğitimle internet üzerinden birebir ders alabilirsiniz.

Online özel derslerde öğrencinin eksikleri ve takip ettiği yayınlar dikkate alınarak dersler işlenmektedir.

Matematik Online Özel Ders

Matematik tüm sınavlarda puan getirisi en yüksek olan derslerin başında gelmektedir.  Uzaktan eğitim sistemi ile online ders eğitimimizde en çok talep gören derslerin başında matematik dersi gelmektedir.

İlköğretim 1., 2. , 3. , 4. ,  5. ,  6. , 7. , 8. sınıf öğrencileri, 9. , 10. , 11. , 12. sınıf öğrencileri İzmit, Kocaeli şubemizden tüm derslerden uzaktan eğitimle internet üzerinden online özel ders alabilirler.

Uzaktan Eğitim Özel Ders İzmit Kocaeli

İnternet üzerinden uzaktan eğitim sistemi ile tüm derslerden özel ders alabilirsiniz.

LGS, YKS ( TYT AYT ),  DGS, ALES YDS, KPSS vb tüm sınavlar için İzmit Kocaeli şubemizden tüm derslerden uzaktan eğitim internet üzerinden birebir özel ders alarak eksiklerinizi giderebilirsiniz.

Uzaktan eğitim için öğrencinin internete bağlanabilen cep telefonu, tablet yada bilgisayarının bulunması yeterli olmaktadır.

Online Özel Dersler

Online özel ders tüm sınavlar ve tüm dersler için Kocaeli, İzmit, Derince, Kartepe, Yahyakaptan, Başiskele, Gölcük, Karamürsel, Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası ilçelerinde bulunanlar için uzaktan eğitim sistemimizle internet üzerinden verilmektedir.

Online uzaktan eğitim sistemi ile internet üzerinden derse başlayan öğrencilerimiz isterlerse ilerleyen haftalarda kursumuzda birebir özel ders almaya devam edebileceklerdir.

Onlie özel ders ile normal özel ders arasında verim açısından hiçbir fark bulunmamaktadır. Online özel derslere öğrenci ve öğretmen yeterli ön hazırlığı dersten önce yapmış olurlarsa dersler normal derslerden daha verimli hale gelebilmektedir.

Online Derslerde Sorular

Online derslerde öğrencinin çözemediği sorular dijital ortamda taranmakta, öğrenci derslere ses ve görüntü ile birlikte online olarak derse  katılabilmektedir.

Online Özel Ders İzmit Kocaeli İrtibat

Online özel ders almak için  Kocaeli şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayabilir, whatsapptan mesaj gönderebilir yada aşağıdaki ön kayıt formunu doldurabilirsiniz.

Uzaktan Eğitim Özel Ders Bilgiyi Buradan Alabilirsiniz.

Online Özel Ders Bilgiyi Buradan Alabilirsiniz.

Özel Ders Sistemimiz Bilgiyi Buradan Alabilirsiniz.

Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Şimdi Ara
× Whatsapp