Online Özel Ders Programı

Online Özel Ders Programı

Online Özel Ders Programı

Online özel ders programı oluşturarak hedeflerinize daha kısa süre içerisinde ulaşmanızı sağlıyoruz. İnternet üzerinden birebir derslerle eksiklerinizi hızlı bir şekilde gideriyoruz.

İlk, orta, lise ve üniversite tüm öğrenciler için tüm derslerden online birebir  ders programı hazırlıyoruz.

Online dersler branşında uzman, en az 10 yıllık tecrübesi olan, Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından online olarak verilmektedir.

Online Özel Dersler

Matematik, fizik, kimya, biyoloji, fen bilgisi, Türkçe, edebiyat, tarih , coğrafya İngilizce, Almanca vb tüm derslerden uzaktan online eğitim ile birebir ders alabilirsiniz.

LGS, YKS ( TYT AYT YDT ),YÖS, DGS, ALES , KPSS ve diğer birçok sınava online özel ders alarak daha pratik ve hızlı bir şekilde hazırlanabilirsiniz.

Tüm adaylara online özel ders programı oluşturarak hedeflerine hızlı bir şekilde ulaşmalarını sağlıyoruz.

Online dersleri istediğiniz günlerde ve saatlerde istediğiniz öğretmenlerden alabilirsiniz.

Online Eğitim Koçluğu

Online derslerin yanında online eğitim koçluğu programımızda bulunmaktadır. Online eğitim koçluğu programında öğrenci eğitim koçumuz tarafından birebir takip edilmekte en az haftada 40 dakika iletişim kurularak öğrenci hedefleri doğrultusunda yönlendirilmektedir.

LGS, YKS ( TYT AYT YDT ) , YÖS, DGS gibi sınavlara hazırlanan öğrenciler için online eğitim koçluğu bulunmaz fırsattır. Öğrenciler hayatlarında dönüm noktası niteliğindeki bu sınavlarda iyi bir eğitim koçu ile hedeflerine daha hızlı bir şekilde ulaşabilmektedirler.

Online özel ders programı adayın alt yapısı ve hedefleri dikkate alınarak eğitim koçumuz tarafından hazırlanmaktadır.

Online Ders Programı  Bilmeniz Gerekenler:

Online derslere memnun olduğunuz sürece devam edersiniz. İstediğiniz zaman öğretmen değişikliği talebinde bulunabilirsiniz.  Online derslerden maximum verimin alınabilmesi  için dersler 40 dakika olarak işlenmektedir.

Online özel dersleri  öğrenciler internete bağlanabilen cep telefonundan, tabletten yada bilgisayarından takip edebilirler. Online dersler sesli ve görüntülü olarak %100 etkileşim halinde işlenmektedir.

Öğretmenler yine internete bağlanabilen online ders için uygun cep telefonu, grafik tablet yada uygun bilgisayardan online derslerini verebilirler.

Online derslerde öğretmen ve öğrenci ön hazırlıklı olarak derse başlarsa normal birebir derslerden çok daha iyi verim alınabilmektedir. Online derste dijital kaynaklara çok daha hızlı ulaşıldığı için çok daha fazla soru çözülebilmekte ve ders kayıt altına alınmışsa sonrasında öğrenci tarafından ders tekrarı yapılabilmektedir.

Hangi Online Özel Ders Programı Daha İyi ?

Online dersler için yaygın olan online ders programlarını  ve kendimize özel oluşturduğumuz online ders  programını kullanıyoruz. Birebir online ders için farklı, toplu online sınıf dersleri için farklı programlar kullanıyoruz.

Online Ders Programı İçin İrtibat

Online Özel Ders Programı İçin 0535 778 95 96 Numaralı Telefonu Arayarak Ayrıntılı Bilgi Alabilirsiniz.

Uzaktan Eğitim Özel Ders Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Online Özel Ders İle İlgili Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Normal Eğitim Özel Ders Sistemimize Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp