Özel Atafen Koleji

Özel Atafen Koleji

Özel Atafen Koleji

Özel Atafen Koleji ilin en eski özel okulları arasındadır. Özel Atafen Koleji Kocaeli ili İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı özel okuldur. Yaklaşık 20 yıldır İzmit’te hizmet vermektedir. Atafen Koleji’nin  Anaokulu, ilkokul, ortaokul ve Anadolu lisesi kısmı bulunmaktadır.

KURULUŞ:

Atafen Eğitim Hizmetleri ve Ticaret A.Ş Mehmet Tüysüz başkanlığında, Matematik Öğretmenleri ; Halil ÖZCAN, Semra ÜRGÜP, Yusuf ÇEPİL, Kimya ve Fen Öğretmenleri ; Erhan Ürü, Nevzer BERBEROĞLU, Metin EKİN, Edebiyat Öğretmenleri; Naşide ERÇİLLİ, Nail ÖZDİN tarafından 8,5 ( sekiz buçuk ) milyar liralık ödenmiş sermayesi ile 12.11.1991 tarihinde Kocaeli Ticaret Sicil Memurluğunun 1820/14222 sicil no ile tescil edilerek ilk, orta ve lise düzeyinde eğitim öğretim yapmak üzere kurulmuştur.

KURUCU:

Mehmet TÜYSÜZ, İzmit 1944 doğumlu. İnşaat Mühendisidir. Kocaeli Sporda çeşitli yıllarda yöneticilik yapmıştır. Atafen Koleji yanında Şanlıurfa’da Şanlı Ata Koleji’nin de kurucusudur.

 İletişim Bilgileri

Özel Atafen Lisesi Koleji  / Lisesi nerede ? 

Adres:
Tüysüzler, Fatih Cd. No:90, 41100 İzmit/Kocaeli

İzmit merkeze yaklaşık 3 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Telefon
 (0262) 324 47 11

web sitesi :
https://www.atafenkoleji.com/

Atafen Koleji Bursluluk Sınavı 2021 , 2022 , 2023 …. Bursluluk sınavı öncesi kursumuzdan birebir özel ders alabilirsiniz.

özel atafen koleji fiyatları için okul idaresiyle irtibat kurabilirsiniz.

Atafen Koleji şikayet / yorum için istekleriniz için okulun wen sayfasından irtibat kurabilirsiniz.


Okul Takviye Dersleri

Özel Atafen Koleji öğrencileri isterlerse kursumuzdan İlkokul, Ortaokul ve Lise düzeyinde tüm derslerden  birebir özel ders alabilirler.

LGS, YKS ( TYT AYT YDT ) , YÖS , MSÜ ve diğer birçok kurslarımız bulunmaktadır.

Öğrencilerimiz istedikleri derslerden okul takviye yada üniversite hazırlık için online yada yüz yüze birebir özel ders alabilirler.

Online derslerle yüz yüze dersler arasında verimlilik açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. Online dersler sesli görüntülü %100 etkileşimli olarak yapılmaktadır. Online derslerde ders anlatan öğretmenler derslerin etkin bir şekilde işlenmesi için mutlaka grafik tablet kullanmaktadırlar.

Online özel ders sistemimizi daha yakından görebilmeniz için ilk online örnek dersten ücret almıyoruz.

Anadolu lisesi öğrencileri için online dersleri Türkiye’nin her yerinden alanında en az 15 yıllık tecrübesi olan branş öğretmenleri vermektedir. Online derslere memnun olduğunuz sürece devam edebilirsiniz.

Yazılı sınavlarından önce minik özel dersler alarak eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Özel dersleri online, kursta yada evinizde alabilirsiniz.

Online derslerin ödemesini haftalık gördüğünüz derslere göre yapabilirsiniz.

İzmit – Üniversite Hazırlık Dersleri

Özel Atafen Koleji öğrencileri kursumuzdan online yada yüz yüze  matematik, fizik, kimya, biyoloji, Türkçe, edebiyat, tarih, coğrafya, felsefe, İngilizce ve Almanca derslerinden birebir özel ders alabilirler.

TYT’de çoğu öğrenci zaman sorunu yaşamaktadır. Özellikle TYT Türkçe paragraf sorularının çok daha hızlı bir şekilde çözülebilmesi için hızlı paragraf kursumuzun birebir online yada yüz yüze eğitimle alınmasını öneriyoruz.

Hızlı paragraf kursuna katılan öğrenciler paragraf çözme hızlarını yaklaşık 3 kat artırmaktadırlar.

Hızlı paragraf kursunun tüm derslerdeki uzun paragraf sorularının çok daha hızlı anlaşılmasına ve çözümüne katkısı olmaktadır. Hızlı paragraf kursumuzla ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Hızlı paragraf kursu haftada 1 gün 2 ders şeklinde toplam 5 haftada verilmektedir.

TYT AYT için sadece eksik olduğunuz derslerden birebir özel ders alarak eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Online birebir özel dersler alanında uzman Türkiye’nin en iyi öğretmen kadrosu tarafından verilmektedir.

Sadece eksik olduğunuz derslerden ve konulardan minik özel dersler alarak istediğiniz ve bölümleri ilk yılınızda kazanabilirsiniz.

Tavsiyemiz:

Yaklaşık sınıf kursu fiyatına özel ders alarak istediğiniz üniversite ve bölümleri ilk yılınızda kazanabilirsiniz. 

Özel Atafen Koleji Öğrencilerine Özel – Özel Ders

İstediğiniz derslerden istediğiniz kadar özel ders alabilirsiniz. Özel derslerde 1 ders saati 40 dakikadır. Özel derslerde aynı seansta 40 dk. ders, 10 dk. ara 40 dk. ders şeklinde 2 ders yapılmaktadır. Aday özel derslere memnun olduğu sürece devam edebilmektedir.

Online özel ders için ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Özel Ders Almak İçin; 

  • Kursumuza 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
  • Whatsapp  hattımızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun, Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsin.

Bilgi Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    × Whatsapp