iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

Özel Ders Gebze

Özel Ders Gebze

Özel Ders Gebze

Özel ders Gebze şubemizde tüm adaylar, tüm sınavlar ve tüm dersler için verilmektedir. İlk orta lise ve üniversite tüm adaylar için LGS YKS TYT AYT YDT DGS KPSS ALES YDS SAT TOEFL IELTS vb tüm sınavlar için birebir özel derslerimiz bulunmaktadır.

Hangi Derslerden Özel Ders Alabilirim ?

Matematik, fizik, kimya, biyoloji, Türkçe, edebiyat, İngilizce, fen bilgisi , tarih, coğrafya, sosyal bilgiler, Almanca vb tüm derslerden özel ders alabilirsiniz.

İlköğretim1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf, 4. sınıf, 5. sınıf, 6. sınıf, 7. sınıf, 8. sınıf, Lise 9. sınıf, 10. sınıf, 11. sınıf 12. sınıf ve mezun öğrenciler, DGS, ALES , KPSS , YDS için sınava girecek üniversite adayları kursumuzdan birebir özel ders alabilirler.

Gebze şubemizden tüm derslerden özel ders alabilirsiniz.

Neden Özel Ders ?

Özel ders sınıf kurslarına göre on kata kadar daha etkilidir. Özel derste adayın eksikleri dikkate alınarak öğrenciye birebir eğitim verilmektedir. Özel ders alan tüm öğrencilere hızlı paragraf kursunu da almalarını öneriyoruz. Hızlı paragraf kursunu alan öğrencilerin tüm diğer derslerde de başarılarının arttığı gözlemlenmiştir.

Hızlı paragraf kursumuzla ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Günümüzde öğrencinin dikkatini toparlayıp derslerinde başarılı olması değişik nedenlerden dolayı aksamaktadır. Sınıf kursları  da adayın eksiklerini gidermesi için çoğu zaman yeterli gelmemektedir. Özel ders ile adayın eksikleri hızlı bir şekilde giderilerek diğer arkadaşlarına yetişmesi yada bir kaç adım önlerinde gitmesi kolaylıkla sağlanabilmektedir.

Özel Ders Öğretmenleri

Gebze’nin branşında uzman en iyi öğretmenleriyle çalışıyoruz. Her branş için alternatif öğretmenlerimiz bulunmaktadır. Öğrenci memnun olduğu sürece derslere devam edebilmekte yada öğretmen değişikliği talebinde bulunabilmektedir.

Özel dersleri istediğiniz gün ve seansta alabilirsiniz. Kursumuzda özel dersler 12 ay süresince devam etmektedir. İsteyen adaylar istediği zaman özel derslere ara verebilmektedirler.

Özel Ders Gebze Kursumuzla İrtibat:

Matematik, fizik kimya Türkçe ve diğer derslerden Özel ders Darıca Çayırova Dilovası ve diğer yakın ilçelerde verilmektedir.

0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak özel ders taleplerinizi  şubemize iletebilirsiniz.

Kursumuzda Verilen Özel Dersle İlgili Sistemimiz – Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayın

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp