iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

Özel Matematik Dersi İzmit

Özel Matematik Dersi İzmit

Özel Matematik Dersi İzmit

Özel matematik dersi İzmit şubemizde tüm öğrenciler için Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. Matematik özel derslere ilköğretim 1. , 2. 3. ve  4. sınıf öğrencileri için tecrübeli  sınıf öğretmenlerimiz, 5. ,6. ,7. ve 8. sınıf öğrencileri için ilköğretim matematik öğretmenleri ve diğer tüm öğrenciler için de en az  10 yıllık tecrübesi olan bay bayan matematik öğretmenlerimiz girmektedir.

Okul takviye ve sınavlara hazırlık için istediğiniz gün ve seanslarda kursumuzda , ofiste yada evinizde matematik dersinden özel ders alabilirsiniz.

İzmit şubemizden LGS, YKS ( TYT AYT ), YÖS, DGS, ALES , KPSS kursu için özel matematik dersi istediğiniz gün ve seanslarda verilmektedir.

Online Matematik Özel Ders

Matematik özel dersi internet üzerinden uzaktan eğitim sistemi ile istediğiniz yerden alabilme alternatifi de bulunmaktadır.

Neden Matematik Özel Ders ?

Matematik öğrencilerin en çok zorlandığı derslerin başında gelmektedir. Matematik dersinde başarılı olan öğrencileri genellikle diğer derslerde de başarılı oldukları gözlenmiştir. Matematik dersi ile ilgili eksiklikler zamanında giderilmezse ileride telafisi çok zor durumlarla karşı karşıya gelinebilir.  Minik özel derslerle eksikleri tamamlanan öğrencilerin öz güvenleri daha yüksek olacaktır. Meb ve Ösym’nin yaptığı neredeyse tüm sınavlarda matematik en önemli derslerin başında gelmektedir.

Özel matematik dersi İzmit şubemizde baya bayan tecrübeli matematik öğretmenlerimiz tarafından istediğiniz gün ve seanslarda verilmektedir.

Özel Ders Sistemimiz

Özel dersleri istediğiniz yerde ve istediğiniz gün ve seansta alabilirsiniz. Özel derslerde bir ders saati 40 dakikadır. Matematik özel dersler için alternatif öğretmenlerimiz bulunmaktadır. İstediğiniz öğretmenlerden matematik dersinden özel ders alabilirsiniz. Matematik özel derslere memnun olduğunuz sürece devam edebilir yada istediğiniz zaman ara verebilirsiniz.

Okul takviye amacı ile sınav öncesinde minik özel dersler alarak eksiklerinizi hızlı bir şekilde tamamlayabilir ve yüksek puanlar alabilirsiniz.

Öğrencinin alt yapısına ve hedeflerine göre LGS, YKS TYT AYT DGS ALES ve KPSS vb sınavlar için öğrenciye özel özel ders paketleri oluşturuyoruz.

Kocaeli kursumuzda diğer tüm derslerden özel ders imkanı bulunmaktadır.

Özel Matematik Dersi İzmit Şubemizle İrtibat

Kursumuzdan en iyi matematik öğretmenlerinden birebir özel ders alarak hedeflerinize çok daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Kursumuza 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak,

Whatsapp hattımızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Özel Ders Sistemimiz Hakkında Bilgi Almak İçin TIKLAYIN 

Ön Kayıt Formu 

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp