iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

Paragraf Özel Ders

Paragraf Özel Ders

Paragraf Özel Ders

Yeni nesil soruların daha hızlı çözülebilmesi için paragraf için özel ders almanızı öneriyoruz. Sınavlarda yeni nesil soruların sorulmaya başlamasıyla öğrenciler sınavlarda zaman sorunu yaşamaya başladılar.

Hızlı Paragraf kursu  online birebir olarak alındığında çok daha verimli olmaktadır. Ücretsiz örnek dersimize katıldıktan sonra kararınızı verebilirsiniz. Tüm il ve ilçelerde online ve yüz yüze birebir özel ders veriyoruz.

Hızlı paragraf çözen öğrenci sınavlarda zaman sorunu yaşamamakta ve daha başarılı olmaktadır. Paragraf kursunu ilköğretim 1. sınıftan başlayarak tüm öğrenciler alabilmektedirler.

Sınavlarda çıkan uzun paragraf sorularının daha hızlı çözülebilmesi hızlı paragraf kursumuz bulunmaktadır. Hızlı paragraf kursu haftada 2 ders, 5 hafta toplam 10 derste tamamlanmaktadır.

İlkokul Paragraf Kursu

İlkokul 1. ,2. ,3. ve 4. sınıf öğrencileri için seri okuma paragraf ve anlama kursumuz bulunmaktadır. Paragraf kursunu ilkokul öğrencileri için deneyimli sınıf öğretmenlerimiz vermektedir.

Öncelikle seri okuma çalışması sonrasında paragraf ve anlamayla ilgili çalışma yapılmaktadır.

Hızlı Paragraf çözülebilmesi için her sınıf düzeyine özel Paragraf için özel ders veriyoruz.

Seri okuma, paragraf ve anlama kursu ilkokul düzeyinde  adayın seviyesine göre haftada 2 gün 2 şer ders toplam 12-20 derste tamamlanmaktadır.

Ortaokul Paragraf Kursu

İlköğretim 5. ,6. , 7. ve 8. sınıf öğrencileri için her sınıf düzeyine özel paragraf kursumuz bulunmaktadır. Ortaokul öğrencilerine paragraf özel ders deneyimli Türkçe öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

Yeni nesil soruların daha hızlı çözülebilmesi için paragraf için özel ders alınmasını öneriyoruz.

Hızlı paragraf kursu ortaokul öğrencileri için haftada 1 gün 2 ders, 5 hafta 10 derste tamamlanmaktadır.

Paragraf kursuna katılan öğrencilerin paragraf çözme hızları yaklaşık 3 kat artmaktadır. Hızlı paragraf kursunun tüm derslerdeki yeni nesil soruların çözümüne katkısı olmaktadır.

Özellikle LGS’ ye hazırlanan öğrencilere hızlı paragraf kursu çok önemli bir katkı sağlamaktadır.

Lise Paragraf Kursu

9. , 10. , 11. , 12. sınıf ve diğer mezun öğrenciler için hızlı paragraf kursumuz bulunmaktadır. Paragraf kursunun mümkün olan en kısa sürede alınmasını son sınıfa kadar beklenilmemesini öneriyoruz. Özellikle üniversite sınavında bir çok öğrenci sınavda zaman sorunu yaşamaktadır. Paragraf kursuna katılan öğrenciler Türkçe paragraf sorularını 3 kata kadar hızlı çözebilecek seviyeye ulaşmaktadırlar.

Hızlı paragraf kursunun başta Türkçe paragraf soruları olmak üzere tüm derslerdeki yeni nesil soruların çözümüne katkısı olmaktadır.

KPSS DGS ALES ve Diğer Sınavlar İçin Paragraf Kursu

KPSS, DGS, ALES  ve benzer diğer sınavlar için adaya özel 10 ders hızlı paragraf ve 10 ders sözel mantık kursumuz  bulunmaktadır.

Hızlı paragraf ve sözel mantık kursu 6 + 6 toplam 12 derste pratik paket olarak verilmektedir.

Adaya özel program oluşturularak %100’e varan memnuniyet ve başarı sağlanmaktadır.

Ücretsiz örnek dersten sonra dersler başlatılmaktadır.

Özel ders ücretleri dersler görüldükten sonra haftalık olarak yapılabilmektedir.

Hızlı paragraf kursu ve diğer kurslar için ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Paragraf Özel Ders İçin Şubemizle İrtibat

Whatsapp   hattımızdan yada diğer iletişim kanallarından kursumuza ulaşabilirsiniz.

Kurs merkezimize 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak irtibat kurabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp