Seydikemer Özel Ders

Seydikemer Özel Ders

Seydikemer Özel Ders

Seydikemer şubemizde tüm derslerden birebir özel ders verilmektedir. İlk , orta , lise ve üniversite adayları için verilen özel derslere Türkiye’nin en iyi öğretmenleri girmektedir. Özel dersler normal yada online  uzaktan eğitimle  birebir olarak verilmektedir.  Normal ders ile uzaktan eğitim online birebir özel ders arasında verim açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır.

Seydikemer şubemizde LGS YKS TYT AYT YDT YÖS DGS ALES YDS KPSS EKPSS DHBT kursu her dönem verilmektedir.

Neden Özel Ders ?

Özel ders Seydikemer şubemizde matematik , fizik, fen bilgisi , kimya , biyoloji , Türkçe , İngilizce , tarih ve coğrafya branşlarında en az 10 yıllık tecrübesi olan öğretmenler tarafından verilmektedir. En iyi liselere yerleşebilmek için bazen Türkiye genelinde %1’lik dilimlere bile girmek yeterli olamamaktadır. Her yıl son sınıf öğrencilerinin sadece %6 lık kısmı lisans bölümlerine yerleşebilmektedir. Günümüzde en iyi olmak zorundayız. En iyi olmak için de diğer adayların yaptıklarından farklı şeyler yapmak gerekmektedir.

Her öğrencinin öğrenme düzeyleri arasında çeşitli nedenlerden dolayı farklılıklar vardır. Minik özel dersler alarak rakiplerinize fark atabilirsiniz.

Neden Online Özel Ders ?

Online özel ders son yıllarda çok daha popüler hale gelmiştir. Online özel ders ile öğretmen ve öğrenci evinden online sesli ve görüntülü olarak derse katılmaktadır. Online özel derste öğrencinin eksik olduğu konular birebir anlatılmakta ve öğrencinin dokümanlarında çözemediği sorular birebir çözülmektedir. Online özel derste öğrenci ve öğretmen ön hazırlıklı derslere katıldıklarında normal derslerden daha iyi verim alınabilmektedir. Online özel ders öğretmeni aynı zamanda öğrenciye kendi dersiyle ilgili ücretsiz eğitim koçluğunu da yapmaktadır.

Online özel ders daha güvenlidir. Öğrencinin dersini takip ederek değerlendirme fırsatı bulunmaktadır. İstenilirse online dersler kayıt edilerek tekrar dinlenebilmektedir.

Özel Ders Sistemimiz.

Özel ders sınıf kurslarına göre on kata kadar daha etkilidir. Özel ders pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kursuna ayırdığınız bütçeyle istediğiniz derslerden minik özel dersler alarak eksiklerinizi birebir tamamlayabilirsiniz.

Özel derslere memnun olduğunuz sürece devam edersiniz. Her branş için alternatif öğretmenlerimiz bulunmaktadır.

Sadece okul takviye amacıyla yazılı öncesinde de özel ders alabilirsiniz. Meb ve Ösym sınavlarına hazırlık için sadece eksiklerinizi tamamlamak için istediğiniz kadar özel ders alabilirsiniz.

Seydikemer Özel Ders Şubemizle İrtibat

Tüm derslerden birebir özel ders için Seydikemer Muğla  şubemize 0535 778 95 96  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan yada  en alt kısımdaki  ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

Özel Ders Sistemimiz Bilgi İçin Tıklayın  

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp