Tekirdağ Dershaneleri

Tekirdağ Dershaneleri

Tekirdağ Dershaneleri – XYZ AKADEMİ

Tekirdağ dershaneleri ve etüt merkezleri olarak Türkiye’nin en iyi öğretmenleriyle birlikte çalışıyoruz. Şubelerimizde LGS YKS DGS ALES KPSS ve diğer tüm sınavlar için kurslarımız bulunmaktadır.  İlköğretim, lise, üniversite ve diğer tüm adaylar için birebir özel derslerimiz bulunmaktadır.

Özel dersler MEB ve ÖSYM müfredatına göre anlatılmaktadır.  Kursumuzdan matematik Türkçe, İngilizce, fizik, kimya ve diğer tüm derslerden özel ders alabilirsiniz. Özel ders için evlere öğretmen de gönderebiliyoruz.

XYZ Akademi olarak Tekirdağ ve ilçelerinde tüm derslerden özel ders veriyoruz. Özel dersler istenilen gün ve seanslarda alınabilmektedir. Sınavlarda hazırlık ve okul takviye için birebir özel  ders alabilirsiniz.

” Tekirdağ dershane ” arayanlar için XYZ Akademi en iyi alternatiflerden birisidir.

Tekirdağ Çerkezköy, Ergene, Hayrabolu, Kapaklı, Malkara, Marmaraereğlisi, Muratlı, Saray, Süleymanpaşa, Şarköy KPSS DGS ALES YKS LGS dershaneleri ve etüt merkezleri için kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

LGS, YKS ( TYT AYT YDT ), MSÜ, YÖS, DGS, ALES, KPSS, SAT, YDS, YÖKDİL kursu ve diğer kurslar Tekirdağ şubemizde her dönem verilmektedir.

Yaklaşık sınıf kursu fiyatına birebir özel ders alarak eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde giderebilirsiniz.

Özel ders aldıktan sonra hedeflerinizi çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Online ve Yüz Yüze Eğitim… En İyi Dershaneler

Tekirdağ üniversite hazırlık  kursları  2021, 2022…  hangisi merak ediyorsanız. ücretsiz örnek derslerimize katılabilir sonrasında karar verebilirsiniz.

Özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkilidir. XYZ Akademi olarak en az 10 yıllık özel ders tecrübesi olan öğretmenlerle birlikte çalışıyoruz.

Yaz tatilinde dershane Fiyatları için kurs merkezimizle irtibat kurabilirsiniz. Yaz dönemi için online ve yüz yüze özel derslerimiz bulunmaktadır.

Tekirdağ VIP Dershane Fiyatları ve 12. Sınıf Dershane Fiyatları için kurs merkezimizle irtibat kurduğunuzda ayrıntılı bilgi verilecektir.

Tekirdağ dershane ve etüt merkezleri ücretleri  2020, 2021, 2022…  Tekirdağ ve ilçelerinde her bütçeye uygun olarak belirlenmiştir. Online dersler yüz yüze derslerden daha verimli geçmektedir. Online birebir özel derslerde ücretler çok daha uygun olmaktadır.

Tekirdağ Süleymanpaşa Dershaneler ve dershane Fiyatları için kurs merkezimizle irtibat kurduğunuzda ayrıntılı bilgi verilecektir. Online ve yüz yüze eğitimlerimiz bulunmaktadır.

Tekirdağ dershaneleri olarak KPSS DGS ALES YKS LGS ve diğer kurslar için Türkiye’nin en iyi öğretmenleriyle birlikte çalışıyoruz.

Online ve Yüz Yüze En İyi Kurs…

Tekirdağ dershane yorumları 2020, 2021, 2022… XYZ Akademi olarak ilkokul 1. sınıftan üniversite mezunlarına kadar tüm adaylar için kurs ve özel ders veriyoruz. İstediğiniz gün ve seanslarda istediğiniz derslerden birebir özel ders alabilirsiniz. Tekirdağ etüt merkezleri olarak en iyi öğretmenlerle çalışıyoruz. Kişiye özel kurs programı oluşturarak hedefinize en kısa süre içerisinde ulaşmanızı sağlıyoruz.

Tekirdağ TYT kursları için Türkiye’nin en iyi öğretmenleriyle birlikte çalışıyoruz. Birebir kurs programı oluşturarak eksikleriniz hızlı bir şekilde tamamlıyoruz.

Tekirdağ’daki en iyi dershaneler sıralaması 2020, 2021, 2022… hangisi ? Merak ediyorsanız online birebir ücretsiz örnek ders talebinde bulunabilirsiniz.

Tekirdağ KPSS LGS YKS dershaneleri olarak matematik, Türkçe ve istediğiniz  diğer derslerden özel ders veriyoruz.

İlköğretim öğrencileri için okuma yazma, temel matematik, fen, İngilizce ve diğer derslerden özel derslerimiz bulunmaktadır.

Ortaokul öğrencileri için Türkçe, matematik, fen, İngilizce ve diğer derslerden özel derslerimiz branşında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir.

Lise öğrencileri için Türkçe, matematik, fizik, kimya, biyoloji, tarih, coğrafya, İngilizce, Almanca, felsefe ve diğer  derslerden özel ders verilmektedir.

Üniversite öğrencileri için KPSS, DGS, ALES, YDS, YÖKDİL kursları ve diğer kurslar branşında uzman akademik kadromuz tarafından verilmektedir.

Tekirdağ dershaneleri, etüt merkezleri ve diğer kurslar için en iyi öğretmenlerle birlikte çalışıyoruz.

Neden XYZ Akademi ?

Tekirdağ dershaneleri, etüt merkezleri ve diğer kurslar en iyisi…. XYZ Akademi.

Türkiye’nin en iyi öğretmenlerinden online ve yüz yüze ders alabilirsiniz.

Özel dersleri evinizde, kursta yada diğer yerlerde  alabilirsiniz.

Örnek dersten sonra ders planlaması yapılmaktadır.

Ders ücretleri dersler görüldükten sonra haftalık olarak yapılmaktadır.

Türkiye geneli LGS YKS ve diğer sınavlar için deneme sınavlarına ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Derslere memnun olduğunuz sürece devam edersiniz.

Öğrenci ve velilerle sözleşme imzalanmaz.

Dersler başladıktan sonra da isterseniz öğretmen değiştirebilirsiniz.

İlköğretim, lise, üniversite ve diğer adaylar için özel derslerimiz bulunmaktadır.

Özel dersi aldıktan sonra ücretsiz rehberlik almaya devam edebilirsiniz.

Online özel ders ve diğer kurslar için ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Tekirdağ Dershaneleri – XYZ Akademi İrtibat;

Tekirdağ Dershaneleri, Etüt Merkezleri ve Diğer Kurslar İçin;

  • Kursumuza 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
  • Whatsapp  hattımızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun, Form Biz Ulaştıktan Sonra Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsin.

Bilgi Formu 

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    × Whatsapp