TYT Kursu İstanbul

TYT Kursu İstanbul

TYT Kursu İstanbul

TYT kursu İstanbul şubemizde Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir.  TYT için adayın hedeflerini ve alt yapısını dikkate alarak adaya özel program oluşturuyoruz.

İstanbul şubemizde YKS,TYT, AYT ve YDT kursu online yada yüz yüze eğitimle verilmektedir.  TYT için adayın eksik olduğu konulardan birebir özel ders şeklinde 50 -70 yada 100 derslik paketler oluşturuyoruz.

YKS  Kursu İstanbul

Hafta Sonu ve Hafta İçi YKS,  TYT, AYT ve YDT için özel dersleri istediğiniz gün ve seanslarda alabilirsiniz. Kursumuzda adaya özel kurs programı oluşturularak adayın ilk yılında istediği üniversite ve bölümleri kazanmasını hedefliyoruz.

YKS TYT AYT ve YDT kurslarımızla İlgili Ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

TYT Kursu İstanbul Özel Dersler

İstanbul şubemizde tüm öğrenciler için tüm derslerden özel derslerimiz bulunmaktadır.  İsteyen öğrenciler sadece matematik dersinden yada istedikleri diğer derslerden birebir özel ders alabilirler.

 • İstediğiniz gün ve seansta birebir, ikili yada üçlü gruplarla özel ders alabilirsiniz
 • İstediğiniz derslerden istediğiniz kadar özel ders alabilirsiniz..
 • Özel dersleri istediğiniz öğretmenlerimizden alabilirsiniz.
 • Özel derslerde 1 ders saati 40 dakikadır.
 • Özel ders ücretlerini eğitim süresince taksitli olarak ödeyebilirsiniz.

TYT  AYT Yaz Kursu İstanbul

Yaz dönemini verimli bir şekilde değerlendirmek isteyen öğrenciler için yaz döneminde TYT ve AYT için yaz kursumuz bulunmaktadır. Sayısal, eşit ağırlık, sözel yada dil bölümünden girecek adaylar için, adaya özel 50 – 70 yada 100 derslik TYT yaz programı oluşturuyoruz.

 YDT Kursu İstanbul

YKS TYT AYT kursu İstanbul şubemizde her dönem alanının en iyisi olan öğretmenler tarafından verilmektedir.

YKS dil sınavı YDT kursu İstanbul şubemizde birebir, ikili,  üçlü yada minik gruplarla özel ders şeklinde verilmektedir.

YDT hazırlık için adayın seviyesine göre 30-40-50 yada 70 derslik online yada yüz yüze birebir özel ders alınması yeterli olmaktadır.

Kurs fiyatına birebir özel ders alarak eksiklerinizi daha hızlı bir şekilde giderebilirsiniz. Özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkilidir.

AYT Kursu İstanbul

İstanbul şubemizde üniversite 2. basamak sınavı olan AYT online yada yüz yüze eğitimlerimiz bulunmaktadır. Adayın seviyesine göre 50 – 70 yada 100 derslik özel ders paketleri adayın eksiklerini giderebilmesi için yeterli olmaktadır.

Neden Özel Ders ?

İstanbul şubemizde özel dersler alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir. Yaklaşık sınıf kursu fiyatına birebir özel ders alarak eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde giderebilirsiniz. Özel ders kişiye özel yapıldığı için adayın eksikleri çok daha hızlı bir şekilde giderilebilmektedir.

Hızlı Paragraf Kursu

İstanbul şubemizden TYT kursu alan tüm adaylara hızlı paragraf kursumuza da katılmalarını öneriyoruz.

Üniversite sınavına giren birçok öğrenci sınavda zaman sorunu yaşamaktadır. Hızlı paragraf kursumuza katılan adaylar yaklaşık paragraf sorularını 3 kat daha hızlı çözebilecek seviyeye ulaşmaktadırlar. Hızlı paragraf kursu 5 hafta toplam 10 derste online yada yüz yüze eğitimle verilmektedir. Hızlı paragraf kursunun tüm derslerdeki yeni nesil uzun paragraf sorularının çözümüne katkısı olmaktadır.

Üniversite Hazırlık Kursu İstanbul Şubemizle İrtibat

TYT kursu İstanbul kurs merkezimiz için;

 • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak şubemize ulaşabilirsiniz.
 • Whatsapp hattımızdan şubemize ulaşabilirsiniz.
 • Yada aşağıdaki formu doldurarak şubemize ulaşabilirsiniz.

Matematik Özel Ders Ankara Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

LGS Kursu Ankara Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

DGS Kursu Ankara Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

ALES Kursu Ankara Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

  ETİKETLER:
  Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  Şimdi Ara
  × Whatsapp