iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

Ücretsiz DGS Kursu

Ücretsiz DGS Kursu

Ücretsiz DGS Kursu

DGS kursu için kayıt yaptıran adaylara ücretsiz temel matematik dersleri verilmektedir.  DGS derslerine alanında uzman en az 15 yıllık tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri girmektedir. DGS için sınıf kurslarımız ve özel derslerimiz bulunmaktadır. DGS için özel dersleri kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz.

DGS kursu için online özel ders alternatifimiz de bulunmaktadır. Online özel ders kursumuza özel sistem üzerinden sesli ve görüntülü olarak verilmektedir. DGS Kursu düşünen adaylar için ilk demo online ders ücretsiz olarak yapılmaktadır.

DGS merkezi bir sınavdır ve her yıl yapılmaktadır. DGS kolay ve pratik bir sınavdır. Düzenli bir çalışma ile DGS ile istediğiniz dört yıllık lisans bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz.

Online DGS Kursu

Sınıf ortamında sanal sınıf şeklinde yada birebir online özel ders şeklinde DGS kurslarımız bulunmaktadır. DGS sınıf kursu düşünen adaylar ilk hafta temel matematik derslerine ücretsiz olarak katılabilirler.  DGS online birebir derslerde ilk ders ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Online DGS derslerinin verimlilik açısından normal derslerden farkı bulunmamaktadır. Online birebir derslerde adayın seviyesine göre konular birebir anlatılmakta ve çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

DGS için farklı yayınlardan online DGS deneme sınavları düzenleyerek adayların seviyesini sürekli kontrol ediyoruz.

DGS rehberlik ve daha kapsamlı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

DGS Özel Ders Tavsiyesi

DGS kursu düşünen adaylar isterlerse  ücretsiz online örnek derslerimize katılabilirler.  Hangi seviyede olursanız olun, özel ders alarak DGS ile istediğiniz üniversite ve bölümü kazanabilirsiniz. 

DGS Türkçe için hızlı paragraf +  sözel mantık özel ders paketimiz bulunmaktadır. Hızlı paragraf paketimizi alan adayların genellikle paragraf çözme hızları yaklaşık 3 katına çıkmaktadır. Hızlı paragraf kursumuza katılan adayların DGS’de çözemediği paragraf sorusu neredeyse kalmamaktadır. Hızlı paragraf çalışması, matematikteki uzun paragraf sorularının anlaşılmasını ve çözülmesini de kolaylaştırmaktadır.

DGS Türkçe için 10 ders hızlı paragraf ve 10 ders sözel mantık paketimiz bulunmaktadır.

DGS matematik için adayın seviyesine ve hedeflerine göre 20 -30 -40  yada 50 saat birebir özel ders alması yeterli olmaktadır.

Birebir özel derste başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

Özel ders daha pahalı değildir. Sınıf kurslarına ayrılan bütçenin bir kısmı ile sadece eksik olduğunuz konulardan birebir özel ders alarak hedeflerinize daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

DGS için alternatif öğretmenlerimiz bulunmaktadır. DGS derslerine memnun olduğunuz sürece devam edersiniz.

DGS Sınıf Kursu

DGS  sınıf kursu düşünen adaylar isterlerse temel matematik derslerine ilk iki hafta ücretsiz olarak katılabilirler.

DGS için hafta sonu ve hafta içi sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Seviyesi aynı olan DGS adayları sınıf kurslarımıza devam edebilirler. Genellikle DGS adaylarının seviyeleri arasında farklılıklar bulunabilmektedir. Seviyeler arasında fark varsa ve adayın özel hedefleri bulunuyorsa sınava özel ders alarak hazırlanılmasını tavsiye ediyoruz.

DGS için online sınıf kurslarımız da bulunmaktadır. Seviyeleri aynı olan adaylar için normal sınıf kursları gibi online sınıf kurslarımız bulunmaktadır.

Sınıf kurslarımızla ilgili ayrıntılı bilgiye kursumuzdan ulaşabilirsiniz.

DGS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz DGS Kursu – Şubemizle İrtibat

DGS kursu düşünen adaylar ücretsiz olarak örnek derslerimize katılabilirler.

Kursumuza 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun. Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

DGS Bilgi Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp