XYZ Akademi Körfez

XYZ Akademi Körfez

XYZ Akademi Körfez

Hakkımızda

XYZ Akademi Körfez şubemizde tüm adaylar ve sınavlar için tüm derslerden kurslarımız ve özel derslerimiz bulunmaktadır. Körfez Yarımca Tütünçiftlik şubemizde okul takviye ve lgs kursu , yks (tyt ayta ydt ) kursu, dgs kursu, yös kursu, ales kursu, kpss kursu ve diğer tüm sınavlara hazırlık için sınıf kurslarımız yada özel derslerimiz bulunmaktadır. Kursumuzda Körfez Kocaeli’nin branşında uzman en iyi öğretmenleriyle çalışmaktadır.

Körfez Özel Ders

İlk, orta, lise ve üniversite tüm adaylar için okul takviye  yada sınavlara hazırlık için kurslarımız ve özel derslerimiz bulunmaktadır. Özel ders sınıf kurslarına göre on kata kadar daha değerlidir. Özel ders fiyatlarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Körfez şubemizde ilköğretim 1.sınıf, 2.sınıf, 3. sınıf, 4. sınıf, 5. sınıf, 6. sınıf, 7. sınıf, 8. sınıf, lise 9. sınıf, 10. sınıf, 11. sınıf, 12. sınıf , lise mezunları, ön lisans ve lisans adayları için kurslarımız ve özel derslerimiz bulunmaktadır.

Körfez Özel ders sistemimizle ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz

XYZ Akademi Körfez Kocaeli Özel Ders ve Kurslarımız

Körfez Özel Ders Sistemi Bilgi İçin Tıklayın 

Körfez İlköğretim Matematik Özel Ders Tıklayın

Körfez Matematik Özel Ders Tıklayın

Körfez LGS Kursu Tıklayın

Körfez YKS ( TYT AYT YDT ) Kursu Tıklayın

Körfez Hasta Kabul Kursu Tıklayın 

Körfez Yös Kursu Tıklayın

Körfez DGS Kursu Tıklayın

Körfez ALES Kursu Tıklayın

Körfez KPSS Kursu Tıklayın

Körfez SAT Kursu Tıklayın

Körfez IELTS Kursu Tıklayın

Körfez İngilizce Kursu Tıklayın

Körfez Hızlı Okuma Kursu Tıklayın

Körfez  Hızlı Paragraf Kursu Tıklayın

XYZ Akademi Körfez

Körfez şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak,  whatsapp canlı destekten, yada aşağıdaki  formu doldurarak ulaşabilirsiniz.

Etiket;

Körfez matematik özel ders, lgs  kursu körfez yarımca tütünçiftlik, yks tyt ayt kursu körfez, dgs ales kursu körfez, kpss kursukörfez, matematik kursukörfez kocaeli,  kocaeli körfez  türkçe özel ders, körfez derince yarımca etüt merkezleri fiyatları, özel ders körfez kursu, körfez üniversite hazırlık kursları, körfez tyt kursları,körfez tyt yaz kursu, üniversite hazırlık kursu körfez, körfez kocaeli lgs hazırlık kursları, körfez’de ales kursu, en iyi kpss kursu, lgs kursu körfez yarımca tütünçiftlik, kocaeli körfez ingilizce kursu ücretsiz, körfez korece fransızca a1 almanca aile birleşimi kursu, ispanyolca kursu, körfez 5 yaş ingilizce kursu, sat matematik kursu, özel ders körfez  kursu. özel ders körfez, özel ders tütünçiftlik, özel ders yarımca

Ön Kayıt Formu 

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    × Whatsapp