XYZ Akademi Şikayet

XYZ Akademi Şikayet

XYZ Akademi Şikayet

XYZ Akademi şikayet, kurs ve özel ders talepleriniz için 7/24 kursumuzla irtibat kurabilirsiniz. Kursumuzda Türkiye’nin en iyi öğretmenleriyle birlikte çalışıyoruz. İlköğretim, lise ve üniversite tüm adaylar için kurslarımız ve özel derslerimiz bulunmaktadır. İstediğiniz il ve ilçeden kurslarımıza katılabilir ve istediğiniz derslerden birebir özel ders alabilirsiniz. Özel dersler online yada yüz yüze eğitimle alınabilmektedir.

XYZ Akademi’de Bilsem, LGS, YKS, DGS, ALES, KPSS, YÖS, SAT, YDS, YÖKDİL, TOEFL ve diğer birçok kurs verilmektedir.

Kursumuzda Türkçe, matematik, fizik, biyoloji, fen bilgisi, kimya, İngilizce, Almanca ve diğer tüm derslerden özel dersler verilmektedir.

XYZ Akademi Şikayet

Tüm il ve ilçelerde kesintisiz eğitim için online birebir özel ders şeklinde eğitim almanızı öneriyoruz. Online özel ders sistemimizi daha yakından görmeniz için ilk 15-20 dakikalık online örnek dersten ücret almıyoruz. Özel derslere öğrenci memnun olduğu sürece devam etmektedir. Frekans tutmadığında öğretmen değişebilmektedir.

Öğrenci ve velilerle kesinlikle sözleşme imzalanmamaktadır. Özel ders ödemeleri haftalık görülen derse göre ders görüldükten sonra yapılmaktadır. Hedefimiz %100 memnuniyettir.

Online XYZ Akademi Kurs & Özel Ders

XYZ Akademi şikayet için kursumuzla buradan irtibat kurabilirsiniz.

Online dersler teknik alt yapı uygun hale getirilmişse yüz yüze derslerden daha verimli geçmektedir. Online derslerde 1 ders saati 40 dk olarak belirlenmiştir. Aynı seansta 2 ders yapılmaktadır.

Online ders istemeyen öğrenciler yüz yüze dersleri kurs merkezimizde yada evlerinde alabilmektedirler. Kursumuzdan özel ders alan öğrencilere Türkiye geneli deneme sınavları ücretsiz olarak yapılmaktadır. Birebir özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkili olmaktadır. Birebir özel derste adaya özel kurs programı oluşturularak adayın eksiklerini hızlı bir şekilde tamamlaması sağlanmaktadır.

Bizimle görüşmeden karar vermeyin !

Online Özel Ders  Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

XYZ Akademi Şikayet – Kursumuzla İrtibat

XYZ Akademi kurs ve özel ders talepleriniz için;

  • Whatsapp hattımızdan mesaj gönderebilirsiniz.
  • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

İsterseniz kursumuzla irtibat için  en alt kısımdaki ön kayıt formunu doldurabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    × Whatsapp