iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

Yabancılar İçin Türkçe Kursu

Yabancılar İçin Türkçe Kursu

Yabancılar İçin Türkçe Kursu

Yabancılar için Türkçe Kursu alanında uzman Türkiye’nin en iyi Türkçe öğretmenleri tarafından verilmektedir. Türkçe kursunu online, kursumuzda ya da evinizde birebir özel ders şeklinde alabilirsiniz.

Kurslarımızda Milli Eğitim Bakanlığı MEB müfredatı uygulanmaktadır. Kurs kayıtlarımız her dönem özel ders şeklinde devam etmektedir.

Hangi yaşta olursanız olun yabancılar için Türkçe kursumuza katılabilirsiniz. Türkçeyi alanında uzman Türkçe öğretmenlerimizden en hızlı ve en pratik bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Yabancılar için ücretsiz Türkçe kursu bulunmamaktadır. Özel ders sistemimizi görmeniz için ilk online dersten ücret alınmamaktadır.

Türkçe öğrenmek isteyen tüm adaylar kursumuzdan istedikleri gün ve seanslarda birebir özel ders şeklinde ders alabilirler.  İngilizce, Almanca, Fransızca, Arapça, Korece, Rusça ve diğer diller için de kurslarımız bulunmaktadır.

Kursumuzda Milli Eğitim Bakanlığı MEB Müfredatı dikkate alınarak adaya özel, eksiklerini hızlı bir şekilde giderebileceği özel ders paketleri oluşturulmaktadır.

Türkçe dil kursu vizesi için eğitim danışmanlarımızla görüşebilir, ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. A1 seviyesinde Türkçe öğrenmek isteyen adayların eğitimleri genellikle 40 – 50 derslik birebir özel derste tamamlanabilmektedir.

Online Yabancılar İçin Türkçe

Yabancılar için Türkçe Kursu Online birebir özel ders şeklinde her dönem verilmektedir.  İstediğiniz il – ilçe ve ülkeden  yabancılar için Türkçe kursumuza online yada yüz yüze olarak katılabilirsiniz. Türkçeyi kendi evinizde öğrenebilmeniz için evlere tecrübeli Türkçe öğretmenleri de gönderebiliyoruz.

Sağlık nedenlerinden dolayı online özel derslere olan talep her geçen gün artmaktadır. Online özel dersler kursumuza özel sistem üzerinden sesli ve görüntülü yüzde yüz etkileşimli olarak yapılmaktadır.

Uzaktan eğitim online özel derslerle normal dersler arasında verimlilik açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. Online derslerde öğrencinin seviyesi dikkate alınarak planlama yapılmaktadır.

Online özel ders sistemimizi daha yakından görmeniz için ilk ders ücretsiz olarak verilmektedir.

Yabancılar için Türkçe Özel Ders Tavsiyemiz

Yabancılar için Türkçe kursu fiyatları online eğitimde çok daha uygun olmaktadır. Yüz yüze dil eğitimleri için en uygun ücretlerle hizmet veriyoruz. İsteyen adaylar için, 30 – 40 ya da 50 derslik birebir özel ders paketlerimiz bulunmaktadır. Türkçeyi yeni öğrenecek adaylara  haftada 3 gün 2 şer derslik özel ders paketleri oluşturuyoruz. Özel derslere tecrübeli, alanında uzman Türkçe öğretmenlerimiz girmektedir.

Türkçe öğrenmeye başlayan aday  hızlı ve seri bir şekilde okumada ve konuşmada zorluk yaşıyorsa adaya özel extra minik programlar oluşturularak eksiklikler hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır.

Türkçe özel ders ücretlerini haftalık ya da aylık olarak ödeyebilirsiniz.

Özel ders almaya başladıktan sonra dil eğitiminde çok daha hızlı bir şekilde ilerleme sağladığınızı görecesiniz.

Yabancılar İçin Türkçe – Özel Dersler

Ücretsiz örnek derse katıldıktan sonra kararınızı verebilirsiniz. Dersler devam ederken ya da bittikten sonra kursumuzdan ücretsiz rehberlik desteği alabilirsiniz.

 • Ders ücretleri dersler görüldükten sonra haftalık olarak yapılabilmektedir.
 • Türkçe, İngilizce, Fransızca, Almanca ve diğer diller için özel derslerimiz bulunmaktadır.
 • Yabancılar için Türkçe kursu alanında uzman Türkçe öğretmenlerimiz tarafından birebir özel ders şeklinde verilmektedir.
 • Özel dersler 40 dk. ders, 10 dk. ara artı 40 dk. ders şeklinde şeklinde yapılmaktadır.
 • İstediğiniz gün ve seansta özel ders alabilirsiniz.

Kursumuzda YÖS, SAT, IELTS, TOEFL, YDS İngilizce, Almanca, Arapça, Fransızca, Korece ve diğer dillerde birçok kurs alanında deneyimli öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

Türkçe Kursu

Suriyeliler için Türkçe kursu online ve yüz yüze eğitimle istenilen gün ve seanslarda kişiye özel program oluşturularak verilmektedir.

Araplar için Türkçe kursu, Arapça ve Türkçe bilen tecrübeli öğretmenlerimiz tarafından her dönem verilmektedir.

İstanbul’da yabancılar için Türkçe kursu kursları / kursu Kadıköy, Pendik, Ümraniye , Maltepe , Tuzla , Şişli Üsküdar, Sultanbeyli , Beşiktaş , Avcılar, Gaziosmanpaşa, Esenler , Fatih, Kartal , Sultanbeyli, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Arnavutköy, Ataşehir, Bağcılar, Bahçelievler, Başakşehir, Bayrampaşa , Çatalca, Çekmeköy, Esenyurt, Eyüpsultan, Güngören,Kağıthane , Küçükçekmece, Pendik, Sancaktepe , Sarıyer, Sultangazi ,Şile, Şişli, Zeytinburnu ve diğer ilçelerde verilmektedir.

Tüm Türkiye’de Eğitim Veriyoruz

Yabancılar için Türkçe kursu İstanbul Kadıköy, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur,  Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkâri, Hatay, Iğdır, Isparta, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Siirt, Sinop, Sivas, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak illerinde ve diğer ilçelerde online ve yüz yüze eğitimle verilmektedir.

Özel ders sistemimize ve diğer kurslarla ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

 Yabancılar İçin Türkçe Kursu – Kurs Merkezimiz

Yabancılar için Türkçe kursu, tüm il ve ilçelerde,  online, kursumuzda yada evinizde birebir özel ders şeklinde verilmektedir.

 • Kurs merkezimize 0535 778 9 5 96  numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
 • Whatsapp hattımızdan ya da diğer iletişim kanallarından kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun, Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp bilgilendirsinler.

Bilgi Formu 

  Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  Şimdi Ara
  × Whatsapp