Yabancılar İçin Türkçe Kursu

Yabancılar İçin Türkçe Kursu

Yabancılar İçin Türkçe Kursu

Yabancılar için Türkçe Kursu alanında uzman Türkiye’nin en iyi Türkçe öğretmenleri tarafından verilmektedir. Türkçe kursunu online, kursumuzda yada evinizde birebir özel ders şeklinde alabilirsiniz.

Hangi yaşta olursanız olun yabancılar için Türkçe kursumuza katılabilirsiniz. Türkçeyi alanında uzman Türkçe öğretmenlerimizden en hızlı ve en pratik bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Türkçe öğrenmek isteyen tüm adaylar kursumuzdan istedikleri gün ve seanslarda birebir özel ders şeklinde ders alabilirler.  İngilizce, Almanca, Fransızca, Arapça, Korece ve Rusça dilleri için de kurslarımız bulunmaktadır.

Kursumuzda Yabancılar İçin Türkçe Eğitim Müfredatı dikkate alınarak adaya özel, eksiklerini hızlı bir şekilde giderebileceği özel ders paketleri oluşturulmaktadır.

Online Yabancılar İçin Türkçe

Online Yabancılar için Türkçe Kursu her dönem kursumuzda verilmektedir. İstediğiniz il – ilçe ve ülkeden  yabancılar için Türkçe kursumuza online yada yüz yüze olarak katılabilirsiniz. Türkçeyi kendi evinizde öğrenebilmeniz için evlere tecrübeli Türkçe öğretmenleri de gönderebiliyoruz.

Sağlık nedenlerinden dolayı online özel derslere olan talep her geçen gün artmaktadır. Online özel dersler kursumuza özel sistem üzerinden sesli ve görüntülü %100 etkileşimli olarak yapılmaktadır.

Online özel derslerle normal dersler arasında verimlilik açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır. Online derslerde öğrencinin seviyesi dikkate alınarak planlama yapılmaktadır.

Online özel ders sistemimizi daha yakından görmeniz için ilk ders ücretsiz olarak verilmektedir.

A1 seviyesinde Türkçe öğrenmek isteyen Türkçe alt yapısı olmayan adayların eğitimleri genellikle 50 derslik birebir özel derste tamamlanabilmektedir.

Yabancılar için Türkçe Özel Ders Tavsiyemiz

Yabancılar için Türkçe kursu isteyen adaylar için, 30 – 40 yada 50 derslik birebir özel ders paketlerimiz bulunmaktadır. Türkçeyi yeni öğrenecek adaylara  haftada 3 gün 2 şer derslik özel ders paketleri oluşturuyoruz. Özel derslere tecrübeli, alanında uzman Türkçe öğretmenlerimiz girmektedir.

Türkçe öğrenmeye başlayan aday  hızlı ve seri bir şekilde okumada ve konuşmada zorluk yaşıyorsa adaya özel extra minik programlar oluşturularak eksiklikler hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır.

Türkçe özel ders ücretlerini haftalık yada aylık olarak ödeyebilirsiniz.

Yabancılar İçin Türkçe – Özel Dersler

 • Yabancılar için Türkçe eğitimi alanında uzman Türkçe öğretmenlerimiz tarafından birebir özel ders şeklinde verilmektedir.
 • Özel dersler 40 dk ders, 10 dk ara artı 40 dk ders şeklinde şeklinde yapılmaktadır.
 • İstediğiniz gün ve seansta özel ders alabilirsiniz.
 • Kursumuzda ofisimizde yada evinizde özel ders alabilirsiniz.
 • Özel ders süresince ödemelerinizi taksitli olarak yapabilirsiniz.
 • Birebir yada ikili yada üçlü gruplar oluşturarak Türkçe kursu alabilirsiniz.

Kursumuzda YÖS SAT IELTS YDS İngilizce, Almanca, Arapça, Fransızca, Korece, vb. birçok kurs alanında deneyimli öğretmenler tarafından verilmektedir.

Özel ders sistemimizle ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

 Yabancılar İçin Türkçe Kursu – Kurs Merkezimiz

Yabancılar için Türkçe kursu, tüm il ve ilçelerde,  online, kursumuzda yada evinizde birebir özel ders şeklinde verilmektedir.

 • Kurs merkezimize 0535 778 9 5 96  numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
 • Whatsapp hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun, Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp bilgilendirsinler.

Bilgi Formu 

  Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  × Whatsapp