YDS Online Dershane

YDS Online Dershane

YDS Online Dershane

YDS online dershane ile istediğiniz öğretmenlerden online birebir özel ders alabilirsiniz. Online YDS kursu alanında en az 15 yıllık tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi İngilizce öğretmenleri tarafından verilmektedir. Online YDS dersleri birebir özel ders şeklinde adaya özel olarak yapılmaktadır.

Online YDS kursu istediğiniz il ve ilçeden alınabilmektedir. İngilizce seviyeniz hangi aşamada olursa olsun dersler birebir yapıldığı için YDS kursumuza istediğiniz zaman başlayabilirsiniz.

YDS bahar ve sonbahar dönemlerinde yılda 2 defa yapılmaktadır. Diğer aylarda e YDS yapılmaktadır. YDS ve e YDS puanlarının geçerlilikleri aynıdır.

YDS Online Özel Ders

Online dershane ile YDS, E YDS, YÖKDİL, TOEFL, IELTS ve SAT gibi sınavlara uzaktan eğitim birebir canlı derslerle hazırlanabilirsiniz.

Online YDS dersleri teknik alt yapı uygun olduğunda ve dersle ilgili ön hazırlıklar yapıldığında  yüz yüze derslerden çok daha verimli geçmektedir. Online YDS dersleri sesli görüntülü yüzde yüz etkileşimli olarak yapılmaktadır. Online derslere başlamadan önce adayın seviyesi belirlenmekte ve adaya özel kurs programı oluşturulmaktadır. Online derslerde öğretmen ders notlarını pdf olarak adaya vermektedir.

Online YDS ders sistemimizi daha yakından görmeniz için ilk online örnek dersten ücret almıyoruz. Memurluk, uzmanlık ve akademik kariyer kadroları için YDS puanı gerekmektedir. YDS puanı yüksek olan adaylar çok daha düşük puanlarla memurluk ve uzmanlık kadrolarına yerleşebilmektedirler.

YDS Özel Ders Önerimiz

YDS online dershane ile çok daha kısa süre içerisinde istediğiniz YDS  puanına ulaşabilirsiniz.

YDS için yaklaşık sınıf kursu fiyatına birebir özel ders alabilirsiniz. Birebir özel derste adayın eksikleri çok daha hızlı giderilmekte ve aday istediği puana çok daha kolay bir şekilde ulaşabilmektedir.

YDS ‘de 80 soru sorulmaktadır. Sınav süresi 150 dakikadır. YDS ‘de yanlışlar doğruları götürmemektedir. YDS ‘de puan hesaplanırken yapılan doğru sayısı ile 1.25 sayısı çarpılmaktadır.

YDS hazırlı için adayın alt yapısı ve hedeflediği puan dikkate alınarak 30 – 40 – 50 -60 yada 70 derslik online birebir özel ders paketleri oluşturulmaktadır.

YDS rehberlik için bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

YDS  güncel sınav takvimine buradan ulaşabilirsiniz.

Online dershane için ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

YDS Online Dershane İçin Kursumuzla İrtibat

YDS online dershane için kurs merkezimize;

  • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak bize ulaşabilirsiniz.
  • Aşağıdaki iletişim yöntemleriyle kursumuza ulaşabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun, Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Bilgi Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    × Whatsapp