YDS Özel Ders

YDS Özel Ders

YDS Özel Ders

YDS özel ders, alanında uzman Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. YDS için online yada yüz yüze özel derslerimiz bulunmaktadır. YDS için özel dersleri istediğiniz il ve ilçeden alabilirsiniz. YDS derslerine en az 15 yıllık sınav deneyimi olan öğretmenlerimiz girmektedir.

Dil alt yapınız hangi seviyede olursa olsun, kursumuzdan birebir YDS eğitimi alabilirsiniz. YDS ve E YDS için özel dersler her ay kurs merkezimizde verilmektedir. YDS İngilizce, Almanca, Arapça ve diğer diller için özel derslerimiz bulunmaktadır.  Özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkili olmaktadır.

YDS özel ders ücretleri İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer tüm illerde online eğitimde aynıdır.

Online YDS Kursu

YDS kursu online birebir özel ders şeklinde verilmektedir. YDS online sistemimizi daha yakından görebilmeniz için ilk örnek dersten ücret almıyoruz. Teknik alt yapı uygun hale getirilmişse online YDS dersleri yüz yüze derslerden çok daha verimli geçmektedir. Teknik alt yapı için sabit internet, bilgisayar, web kamera, kulaklık ve mikrofon bulunması yeterlidir.

Online dersleri online sınav tecrübesi olan, dil sınavlarında en az 15 yıllık tecrübesi bulunan öğretmenler vermektedir.

Online dersler sesli görüntülü %100 etkileşimli olarak verilmektedir. online dersler canlı birebir özel ders şeklinde yapılmaktadır. online derslerle ilgili pdf dokümanları ders öğretmeni adaya ücretsiz olarak göndermektedir. Online derslerde aday istediği soruyu anında sesli ve görüntülü olarak sorabilmektedir. Adayın çözemediği sorular sistem üzerinden gönderilmekte ve sorular ders öğretmeni tarafından grafik tablette ekrana getirilerek birebir çözülmektedir.

Online eğitim veren öğretmenlerimiz mutlaka grafik tablet kullanmakta ve dersleri verimli bir şekilde işlemektedirler.

YDS Online Özel Ders

Online özel derslerde bir ders saati 40 dakikadır. Özel dersler 40 dakika ders, 10 dakika ara 40 dakika ders şeklinde yapılmaktadır. Aday özel derslere memnun olduğu sürece devam edebilmektedir. YDS birebir ders ücretlerinin ödemesi  haftalık görülen derslere göre yapılabilmektedir.

YDS için alt yapınıza ve hedeflediğiniz puana göre, istediğiniz kadar birebir ders alabilirsiniz.

YDS için 20 – 30 – 40 yada 50 ders online birebir özel ders alabilirsiniz.

Kursumuzda ayrıca YÖKDİL, SAT, IELTS, TOEFL, YDT ve diğer dil sınavlarıyla ilgili kurs ve özel ders verilmektedir.

YDS Bilmeniz Gerekenler

YDS bahar ve sonbahar dönmelerinde olmak üzere yılda 2 defa yapılmaktadır. E YDS ise bilgisayar ortamında  YDS’nin yapılmadığı diğer aylarda yapılmaktadır.

YDS’de 80 soru sorulmaktadır. YDS sınav süresi 150 dakikadır. YDS’de yanlışlar doğruları götürmemektedir. YDS puanı hesaplanırken doğru sayısı ile 1.25 katsayısı çarpılmaktadır.

Online YDS kursu için ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Hızlı YDS kursu için ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz

YDS Özel Ders İçin İletişim

YDS kursu için birebir dersler  istediğiniz gün ve seanslarda verilmektedir.

YDS için kurs merkezimize;

  • 0535 778 95 96  numaralı telefonu arayarak şubemize ulaşabilirsiniz.
  • Whatsapp hattımızdan kursumuza ulaşabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Ön Kayıt Formunu Doldurun. Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Ön Kayıt Formu * 

    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    × Whatsapp