YKS Kursu Isparta

YKS Kursu Isparta

YKS Kursu Isparta

YKS kursu Isparta şubemizde alanında uzman Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. TYT AYT YDT kursu hafta sonu ve hafta içi seanslarında sınıf kursu ve özel ders şeklinde verilmektedir.

YKS hazırlık için çoğu zaman sınıf kursları yeterli olmamaktadır. Üniversite sınavına hazırlanan adaylara minik özel dersler alarak eksiklerini hızlı bir şekilde tamamlamalarını öneriyoruz.

YKS TYT AYT YDT kursu Isparta ve Yalvaç, Eğridir, Şarkikaraağaç, Gelendost, Keçiborlu, Senirkent, Sütçüler, Gönen, Uluborlu, Atabey, Aksu ve Yenişarbademli ilçelerinde istediğiniz gün ve seanslarda online yada yüz yüze eğitimle sınıf kursu yada birebir özel ders şeklinde verilmektedir.

Özel hedefleri olan üniversite hazırlık adayları sadece özel ders alarak ta istedikleri üniversite ve bölümleri çok daha kolay bir şekilde kazanabilirler.

TYT Kursu Isparta

TYT kursu Isparta şubemizde her dönem verilmektedir. YKS ( TYT )  için adaya özel birebir özel ders paketi oluşturulmaktadır.

9. ve 10. sınıf konuları TYT konularını oluşturmaktadır. TYT alt yapısı güçlü olan iyi bir temel almış olan öğrenciler üniversite sınavlarında istedikleri bölümleri ilk yıllarında rahatlıkla kazanabilirler.

11. ve 12. sınıf konuları AYT konularını oluşturmaktadır. Lisede her sınıfın kazanımları farklıdır. Üniversite hazırlık çalışmasını mümkünse bütün yıllara yaymak gerekmektedir.

Üniversite istedikleri bölümlere yerleşmek isteyen öğrenciler TYT yaz kurslarımıza katılarak, TYT konularını bitirebilirler. TYT yaz kursu Isparta şubemizde her yıl yaz dönemlerinde verilmektedir.

Online YKS Kursu Isparta

YKS kursu online birebir özel ders şeklinde de verilmektedir. Online dersler sesli görüntülü %100 etkileşimli olarak yapılmaktadır. Online YKS derslerini alanının en iyisi olan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri vermektedir. İstediğiniz derslerden istediğiniz kadar online birebir özel ders alabilirsiniz.

YKS hazırlık için adaya özel program oluşturarak adayın hedefini %100 gerçekleştirmesini hedefliyoruz. Online derslerin verimlilik açısından yüz yüze derslerden farkı bulunmamaktadır. Online dersler ön hazırlık yapıldığında yüz yüze derslerden çok daha verimli geçmektedir.  Türkiye geneli online deneme sınavı, çalışma programı takibi ve ders videolarıyla öğrencilerimizi destekliyoruz.

Üniversite Hazırlık Kursu Özel Ders Isparta

YKS ( TYT AYT YDT ) Kursu Isparta şubemizde birebir, ikili üçlü yada minik gruplarla özel ders şeklinde de verilmektedir.

YDT İngilizce kursu için de Isparta şubemizde özel derslerimiz bulunmaktadır. TYT ve AYT tüm dersler için kursumuzdan özel ders alabilirsiniz.

Üniversite sınavına hazırlık için adaya özel yıllık 50 -70 -100 – 150 yada 200 derslik online birebir özel ders paketleri oluşturuyoruz. Özel ders sınıf ortamı kurslara on kata kadar daha etkili olmaktadır.

TYT için tüm derslerden 100 – 120 saat özel ders,

AYT için tüm derslerden 80 – 100 – 120 – 150  saat özel ders

YDT için 30 – 40 – 50 yada 70 saat özel ders yeterli olmaktadır.

YKS kursu Isparta şubemizde Türkçe, matematik, fizik, kimya, biyoloji, Tarih, Coğrafya, Felsefe derslerinden sınıf kursu ve özel ders şeklinde verilmektedir.

 • Özel Dersleri istediğiniz gün ve seansta alabilirsiniz.
 • Özel derslerde 1 ders saati 40 dakikadır.
 • İstediğiniz derslerden özel ders alabilirsiniz.
 • İstediğiniz öğretmenden özel ders alabilirsiniz.
 • Memnun kaldığınız sürece özel derslere devam edersiniz.
 • Özel ders alan öğrencilerimiz eğitim koçumuz tarafından haftalık düzenli olarak takip edilirler.

Hızlı Paragraf Kursu

Üniversite sınavlarında çoğu öğrenci zaman sorunu yaşamaktadır. Hızlı paragraf kursuna katılan öğrencilere paragraf sorusu çözme mantığı 10 derste verilebilmektedir. Paragraf kursuna katılan öğrenci soru tipleri değişse de paragraf çözme mantığını kavradığı için sınavlarda paragraf sorularını 3 kat daha hızlı çözebilecek seviyeye rahatlıkla gelmektedir. Hızlı paragraf kursunun öğrencinin odaklanmasına ve diğer derslerdeki yine yeni nesil uzun paragraf sorularını çözmesine katkısı olmaktadır.

Üniversiteye Hazırlık Kurslarımız

YKS kursu Isparta şubemizde istediğiniz gün ve seanslarda adaya özel kurs programı hazırlanarak verilmektedir.

YKS ( TYT AYT )  kurs programımız Tıklayın

TYT Yaz Kursu Programımız  Tıklayın

YDT İngilizce sınavı kurs programımız Tıklayın

MSÜ kurs programımız  Tıklayın

Isparta Özel Ders Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

LGS Kursu Isparta Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

DGS Kursu Isparta Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

ALES Kursu Isparta Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

YÖS Kursu Isparta Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

YKS puan hesabı , YKS sınav takvimi ve diğer rehberlik bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

YKS Kursu Isparta – İletişim

TYT AYT YDT Kursu İçin Isparta şubemize ;

 • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.
 • Whatsapp hattımızdan kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Formu Doldurun. Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Ayrıntılı Bilgi Versinler

Ön Kayıt Formu 

  ETİKETLER:
  Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  × Whatsapp