iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

YKS Kursu İstanbul

YKS Kursu İstanbul

YKS Kursu İstanbul

YKS kursu İstanbul ve ilçelerinde TYT AYT YDT tüm branşlarda alanında uzman Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. Üniversite hazırlık için kişiye özel kurs programı oluşturarak adayın %100 kazanmasını hedefliyoruz.

En İyi Üniversite Hazırlık Kursları İstanbul ve tüm ilçelerinde, tüm sayısal, sözel , ea ve dil adayları için yaklaşık sınıf kursu fiyatına, birebir özel ders şeklinde verilmektedir.

YKS – TYT AYT YDT  kursu İstanbul , Kadıköy, Pendik, Ümraniye , Maltepe, Tuzla, Şişli Üsküdar, Sultanbeyli , Beşiktaş , Avcılar, Gaziosmanpaşa, Esenler, Fatih, Kartal , Sultanbeyli, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Arnavutköy, Ataşehir, Bağcılar, Bahçelievler, Başakşehir, Bayrampaşa , Çatalca, Çekmeköy, Esenyurt, Eyüpsultan, Güngören, Kağıthane , Küçükçekmece, Pendik, Sancaktepe , Sarıyer, Sultangazi , Şile, Şişli ve Zeytinburnu ilçelerinde her dönem verilmektedir.

Kadıköy Üniversite Hazırlık Kursları

YKS kursu İstanbul ve tüm ilçelerinde online birebir özel ders şeklinde de verilebilmektedir. Online derslere en az 10 yıllık tecrübeli branş öğretmenlerimiz girmektedir. Online dersler sesli görüntülü %100 etkileşimli olarak yapılmaktadır. Online derslere aday memnun olduğu sürece devam edebilir.

Kadıköy ve çevresinde üniversite hazırlık kursları veriyoruz. Kadıköy şubemizden yüz yüze yada istediğiniz yerden online birebir özel ders şeklinde üniversite hazırlık için tüm derslerden birebir özel ders alabilirsiniz. Kadıköy ve çevre ilçelerde oturanlar için tüm branşlarda evlere öğretmen de gönderilebilmektedir. YKS TYT AYT YDT kursu Kadıköy şubemizde her dönem verilmektedir.

Kadıköydeki en iyi butik dershaneler için kursumuzla irtibata geçebilirsiniz.

Kadıköy şubemizde TYT yaz kursu için adaya özel kurs programları her dönem yapılmaktadır.

YKS – TYT AYT YDT Hazırlık Özel Ders Sistemimiz

YKS kursu İstanbul ve tüm Türkiye’de istediğiniz il ve ilçede online birebir özel ders şeklinde verilmektedir.

Özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkilidir. YKS için özel ders alarak hazırlanan adaylara düzenli olarak TYT AYT YDT deneme sınavları  yaparak seviyelerini sürekli kontrol ediyoruz. İstanbul ve tüm ilçeleri için online yada yüz yüze özel ders alternatiflerimiz bulunmaktadır. İstediğiniz derslerden ve istediğiniz konulardan istediğiniz kadar özel ders alabilirsiniz.

YKS için kurs merkezimizden özel ders alan öğrencilerin haftalık çalışma programlarını ücretsiz olarak takip ediyoruz.

TYT için tüm derslerden 100 – 120 saat özel ders,

AYT için tüm derslerden 80 – 100 – 120 – 150  saat özel ders

YDT için 30 – 40 – 50 yada 70 saat özel ders yeterli olmaktadır.

Adayın alt yapısına ve hedeflerine göre özel kurs programı oluşturarak %100 başarıyı hedefliyoruz.

Her öğrenci özeldir. Her öğrenci motive edildiğinde, uygun kurs programlarıyla desteklendiğinde istediği üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilir.

TYT’de birçok öğrenci zaman sorunu yaşamaktadır. Tüm Adaylara sınavlarda zaman sorunu yaşamamaları için 10 derslik hızlı paragraf kursumuza katılmalarını öneriyoruz. Hızlı paragraf kursunun tüm derslerdeki paragraf sorularının çözülmesine katkısı olmaktadır. Hızlı paragraf kursuyla ilgili ayrıntılı bilgiyi eğitim danışmanımızdan alabilirsiniz.

YKS Ücretsiz Kurslar

YKS kursu İstanbul ve tüm ilçelerinde istediğiniz gün ve seanslarda birebir özel ders olarak verilmektedir.

YKS ücretsiz kurslar için şubemizle irtibat kurabilirsiniz.

YKS online eğitim sistemimizi daha yakından görmeniz için ilk online örnek dersten ücret almıyoruz. YKS – TYT AYT YDT istediğiniz derslerden ve istediğiniz konulardan ücretsiz örnek ders talep edebilirsiniz.

Hızlı Paragraf Kursu

Birçok öğrenci sınavda zaman sorunu yaşamaktadır. Hızlı paragraf kursumuza katılarak paragraf çözme hızınızı yaklaşık 3 katına çıkarabilirsiniz. Hızlı paragraf kursu 10 derste tamamlanmaktadır. Hızlı paragraf kursumuza katılan adayların odaklanma sorunu ortadan kalkmaktadır. Hızlı paragraf kursunun diğer derslerdeki yeni nesil soruların çözümüne de katkısı olmaktadır.

Online YKS Kursu İçin Ayrıntılı Bilgiye  Buradan  Ulaşabilirsiniz.

İstanbul Özel Ders İçin Ayrıntılı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Matematik Özel Ders İstanbul Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

LGS Kursu İstanbul Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

ALES Kursu İstanbul Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz

DGS Kursu İstanbul Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

YKS Kursu İstanbul – Kurs Merkezimizle İrtibat

YKS kursu İstanbul ve ilçelerinde online ve yüz yüze eğitim olarak verilmektedir.

Kursumuza 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak yada;

Whatsapp  hattımızdan irtibat kurarak kursumuza ulaşabilirsiniz.

İsterseniz Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun, Eğitim Danışmanlarımız Sizi Arayıp Bilgilendirsinler.

Bilgi Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp