YKS Kursu İzmir

YKS Kursu İzmir

YKS Kursu İzmir

YKS kursu İzmir şubemizde alanında uzman Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. YKS kursu  hafta sonu ve hafta içi seanslarında sınıf kursu ve özel ders şeklinde verilmektedir.

Üniversite sınavına giren adayların her yıl yaklaşık %6’sı istedikleri üniversite ve bölümlere yerleşebilmektedir.

YKS ( TYT AYT YDT ) hazırlık için çoğu zaman sınıf kursları yeterli olmamaktadır. Üniversite sınavına hazırlanan adaylara minik özel dersler alarak eksiklerini hızlı bir şekilde tamamlamalarını öneriyoruz.

TYT YKS kursu İzmir şubemizde istediğiniz gün ve seanslarda online yada yüz yüze eğitimle sınıf kursu yada birebir özel ders şeklinde de verilmektedir.

Özel hedefleri olan üniversite hazırlık adayları sadece özel ders alarak ta istedikleri üniversite ve bölümleri çok daha kolay bir şekilde kazanabilirler.

TYT Kursu İzmir

9. ve 10. sınıf konuları TYT konularını oluşturmaktadır. TYT alt yapısı güçlü olan iyi bir temel almış olan öğrenciler üniversite sınavlarında istedikleri bölümleri ilk yıllarında rahatlıkla kazanabilirler.

11. ve 12. sınıf konuları AYT konularını oluşturmaktadır. Lisede her sınıfın kazanımları farklıdır. Üniversite hazırlık çalışmasını mümkünse bütün yıllara yaymak gerekmektedir.

Üniversite istedikleri bölümlere yerleşmek isteyen öğrenciler TYT yaz kurslarımıza katılarak, TYT konularını bitirebilirler. TYT yaz kursu İzmir şubemizde her yıl yaz dönemlerinde verilmektedir.

Online YKS Kursu İzmir

YKS kursu İzmir şubemizde online birebir özel ders şeklinde de verilmektedir. Online dersler sesli görüntülü %100 etkileşimli olarak yapılmaktadır. Online YKS derslerini alanının en iyisi olan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri vermektedir. İstediğiniz derslerden istediğiniz kadar online birebir özel ders alabilirsiniz.

YKS hazırlık için adaya özel program oluşturarak adayın hedefini %100 gerçekleştirmesini hedefliyoruz. Online derslerin verimlilik açısından yüz yüze derslerden farkı bulunmamaktadır. Online dersler ön hazırlık yapıldığında yüz yüze derslerden çok daha verimli geçmektedir.  Türkiye geneli online deneme sınavı, çalışma programı takibi ve ders videolarıyla öğrencilerimizi destekliyoruz.

YKS TYT AYT YDT  Özel Ders İzmir

YKS ( TYT AYT YDT ) Kursu İzmir merkez şubemizde birebir, ikili üçlü yada minik gruplarla özel ders şeklinde verilmektedir.

YDT İngilizce kursu için de İzmir şubemizde özel derslerimiz bulunmaktadır. TYT ve AYT tüm dersler için kursumuzdan özel ders alabilirsiniz.

Üniversite sınavına hazırlık için adaya özel yıllık 50 -70 -100 – 150 yada 200 derslik online birebir özel ders paketleri oluşturuyoruz. Özel ders sınıf ortamı kurslara on kata kadar daha etkili olmaktadır.

TYT için tüm derslerden 100 – 120 saat özel ders,

AYT için tüm derslerden 80 – 100 – 120 – 150  saat özel ders

YDT için 30 – 40 – 50 yada 70 saat özel ders yeterli olmaktadır.

YKS kursu İzmir merkez şubemizde Türkçe, matematik, fizik, kimya, biyoloji, Tarih, Coğrafya, Felsefe derslerinden sınıf kursu ve özel ders şeklinde verilmektedir.

 • Özel Dersleri istediğiniz gün ve seansta alabilirsiniz.
 • Özel derslerde 1 ders saati 40 dakikadır.
 • İstediğiniz derslerden özel ders alabilirsiniz.
 • İstediğiniz öğretmenden özel ders alabilirsiniz.
 • Memnun kaldığınız sürece özel derslere devam edersiniz.
 • Özel ders alan öğrencilerimiz eğitim koçumuz tarafından haftalık düzenli olarak takip edilirler.

Hızlı Paragraf Kursu

Üniversite sınavlarında çoğu öğrenci zaman sorunu yaşamaktadır. Hızlı paragraf kursuna katılan öğrencilere paragraf sorusu çözme mantığı 10 derste verilebilmektedir. Hızlı paragraf kursuna katılan öğrenci soru tipleri değişse de paragraf çözme mantığını kavradığı için sınavlarda paragraf sorularını 3 kat daha hızlı çözebilecek seviyeye rahatlıkla gelmektedir. Hızlı paragraf kursunun öğrencinin odaklanmasına ve diğer derslerdeki yine yeni nesil uzun paragraf sorularını çözmesine katkısı olmaktadır.

Üniversiteye Hazırlık Kurslarımız

YKS ( TYT AYT )  Kurs Programımıza Buradan Ulaşabilirsiniz.

TYT Yaz Kursu Programımıza Buradan  Ulaşabilirsiniz

YDT İngilizce Sınavı Kurs Programımıza Buradan Ulaşabilirsiniz

MSÜ Kurs Programımıza Buradan Ulaşabilirsiniz

LGS Kursu İzmir Tıklayın

Matematik Özel Ders İzmir Tıklayın

YKS puan hesabı , YKS sınav takvimi ve diğer rehberlik bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

YKS Kursu İzmir – İletişim

YKS kursu için İzmir  şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak yada Whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

  ETİKETLER:
  Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  × Whatsapp