YÖS Kursu Adana

YÖS Kursu Adana

YÖS Kursu Adana

YÖS kursu Adana şubemizde sınıf kursu ve özel ders şeklinde verilmektedir. YÖS derslerine alanında uzman en az 15 yıllık YÖS tecrübesi olan Türkiye’nin eniyi öğretmenleri girmektedir. YÖS özel dersleri kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz. YÖS kolay ve pratik bir sınavdır. Düzenli bir çalışmayla isteyen herkes YÖS ile istediği üniversite ve bölümü rahatlıkla kazanabilir.

YÖS kursu Adana, Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı, Saimbeyli, Sarıçam,  Seyhan, Tufanbeyli, Yumurtalık ve Yüreğir ilçelerinde alanında uzman öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır. Bazı üniversitelerin YÖS puanları yine bazı üniversitelerde geçerli olabilmektedir.

YÖS için online özel ders sistemimiz de bulunmaktadır.

Online Özel Ders

Adana şubemizde YÖS kursu özel ders,  online özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir. Online özel ders kursumuza özel sistem üzerinden sesli ve görüntülü olarak verilmektedir. Online özel ders ile normal özel ders arasında verim açısından herhangi bir fark bulunmamaktadır.

Online özel derslerde adayın anlayabileceği düzeyde konular birebir anlatılmaktadır. Online özel derslerde adayın kullandığı yayınlar taranmakta ve çözemediği sorular birebir çözülmektedir. Online özel ders ön hazırlık yapılarak düzenlendiğinde normal özel derslerden çok daha verimli olmaktadır. Online YÖS denemeleri yaparak adayın seviyesini sürekli kontrol ediyoruz

Özel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kursları için  ayırdığınız bütçeyle birebir özel ders alarak eksiklerinizi daha hızlı bir şekilde tamamlayarak istediğiniz üniversite ve bölümü rahatlıkla kazanabilirsiniz.

Birebir özel derslerde başarı ve memnuniyet oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS rehberlik ve daha kapsamlı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS Özel Ders Tavsiyemiz

YÖS kursu Adana şubemizde sınıf kursu yada özel ders olarak her dönem verilmektedir. Adayın seviyesine ve hedeflerine göre adaya özel ders paketleri oluşturuyoruz. Adayın seviyesine göre oluşturduğumuz 50 – 70  yada 100 saatlik özel ders paketleriyle tüm YÖS konularını bitiriyoruz.  Daha yüksek puan hedefi olan adaylarımız ihtiyaç duyarlarsa daha fazla özel ders alabilirler.

Birebir özel derste öğrenme adayın hızına göre ilerlemektedir. Bu nedenle birebir özel derste öğrenme hızı çok daha yüksek olmaktadır.

YÖS Sınıf Kurslarımız

YÖS için hafta sonu ve hafta içi seanslarında sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Seviyesi yakın olan adaylar isterlerse sınıf kurslarımıza devam edebilirler. Genellikle YÖS adayları arasında büyük seviye farklılıkları bulunmaktadır. Seviye farkı varsa ve adayın YÖS ile ilgili çok daha yüksek hedefleri varsa sınava özel ders alınarak hazırlanılmasını tavsiye ediyoruz.

YÖS Kursu Adana Şubemiz

YÖS kursu Adana şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak irtibat kurabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişim  kurabilirsiniz.

Alt kısımda yer alan ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp