iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

YÖS Kursu Adapazarı

YÖS Kursu Adapazarı

YÖS Kursu Adapazarı

YÖS kursu Adapazarı şubemizde özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir. YÖS derslerine alanında uzman en az 15 yıllık sınav tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri girmektedir. YÖS özel dersler kursumuzda, ders ofisinde yada evinizde verilmektedir. YÖS pratik ve kolay bir sınavdır. YÖS ile istediğiniz üniversite ve bölümleri rahatlıkla kazanabilirsiniz.

YÖS kursu Adapazarı, Sakarya, Serdivan, Akyazı, Erenler, Hendek, Karasu, Geyve, Arifiye, Sapanca, Pamukova, Ferizli, Kaynarca, Kocaali, Söğütlü, Karapürçek ve Taraklı ilçelerinde alanında uzman öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.

YÖS merkezi bir sınav değildir. Her üniversite kendi sınavını kendisi yapmaktadır. Bazı üniversitelerin YÖS puanları yine diğer bazı üniversitelerde geçerli olmaktadır.

Birebir özel ders alarak eksiklerinizi daha hızlı bir şekilde tamamlayarak YÖS hedeflerinize daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

YÖS için kursumuzdan online özel derste alabilirsiniz.

Online Özel Ders

Adapazarı şubemizde YÖS kursu özel ders, online özel ders ve sınıf kursu olarak verilmektedir. Online özel dersler kursumuzun özel sistemi üzerinden sesli ve görüntülü olarak verilmektedir. Online özel ders ile normal dersin verimlilik açısından herhangi bir farkı bulunmamaktadır. Ön hazılık yapılarak düzenlenen online derslerin normal derslerden daha verimli geçtiği gözlenmiştir.

Online birebir derslerle adaya tüm YÖS konuları birebir adayın anlayabileceği düzeyde sesli ve görüntülü olarak anlatılmaktadır. Online derslerde adayın tüm kaynakları taranmakta ve çözemediği sorular birebir çözülmektedir.

Online YÖS deneme sınavlarını düzenli olarak yaparak adaylarımızın seviyelerini sürekli kontrol ediyoruz.

Özel ders daha pahalı değildir. Yaklaşık sınıf kurslarına ayırdığınız bütçe ile sadece eksik olduğunuz konulardan birebir özel ders alarak eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde tamamlayabilir ve istediğiniz üniversite  ve bölüme yerleşebilirsiniz.

Birebir özel derste memnuniyet ve başarı oranımız yüzde yüze yaklaşmaktadır.

YÖS rehberlik ve daha kapsamlı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS Özel Ders Tavsiyemiz

YÖS kursu Adapazarı şubemizde birebir ders olarak istediğiniz gün ve seanslarda verilmektedir. Adayın seviyesine ve hedeflerine göre özel  ders paketleri oluşturuyoruz. Genellikle adayın seviyelerine göre   50 -70 yada 100 saatlik oluşturduğumuz özel ders paketleriyle tüm konuları bitiriyoruz.  YÖS için daha yüksek puan hedefi olan adaylar isterlerse daha fazla özel ders alabilirler.

İsteyen ve seviyeleri birbirine yakın olan YÖS adayları ikili yada üçlü gruplar oluşturarak sınava birlikte hazırlanabilirler. ,

YÖS Sınıf Kurslarımız

YÖS için hafta sonu ve hafta içi seanslarında YÖS sınıf kurslarımız açılmaktadır. Seviyesi birbirine yakın olan adaylar isterlerse YÖS sınıf kurslarımıza devam edebilirler. Genellikle YÖS adayları arasında büyük seviye farklılıkları olabilmektedir. Seviyeleri farklı olan ve YÖS ile daha yüksek puan hedefi olan adaylar sınava birebir özel ders alarak hazırlanabilirler.

YÖS sınıf kurslarımızın programıyla ilgili ayrıntılı bilgiyi şubemizden alabilirsiniz.

YÖS Kursu Adapazarı Şubemiz

YÖS kursu Adapazarı  şubemize 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan şubemizle irtibat kurabilirsiniz.

En Alt kısımdaki  Ön Kayıt formunu doldurarak kursumuzla  irtibat kurabilirsiniz.

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp