YÖS Kursu Afyon

YÖS Kursu Afyon

YÖS Kursu Afyon

YÖS kursu Afyon şubemizde sınıf kursu ve özel ders şeklinde verilmektedir. YÖS derslerine alanında en az 15 yıllık tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri girmektedir. YÖS özel dersleri kursumuzda, ders ofisimizde yada evinizde alabilirsiniz. Birebir özel derste sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha hızlı öğrenme gerçekleşmektedir.

YÖS kursu Afyon, Sandıklı, Dinar, Bolvadin, Sinanpaşa, Emirdağ, Şuhut, Çay, İhsaniye, İscehisar, Sultandağı, Çobanlar, Dazkırı, Başmakçı, Hocalar, Bayat, Evciler ve Kızılören ilçelerinde verilmektedir.

YÖS için online özel derslerimiz de bulunmaktadır.

YÖS Online Ders

Afyon şubemizde YÖS kursu özel ders olarak ta verilmektedir. Yabancı öğrenci sınavı olarak isimlendirilen YÖS ile istediğiniz üniversite ve bölümlere rahatlıkla yerleşebilirsiniz.

Online sistemimizde özel dersler kendi kursumuza özel sistem üzerinden sesli ve görüntülü olarak verilmektedir. Online özel derslerde adayın anlayabileceği düzeyde YÖS konuları birebir anlatılmaktadır. Adayın dokümanları yine online sesli ve görüntülü sistemimiz üzerinden taranmakta ve çözülemeyen sorular birebir çözülmektedir. Adayın YÖS ders durumunu takip için de düzenli olarak online YÖS deneme sınavları düzenliyoruz. Eğitim koçu YÖS adayının YÖS başvuru ve tercihlerine ücretsiz olarak yardımcı olmaktadır.

YÖS her yıl ilgili üniversiteler tarafından yapılmaktadır. Bazı üniversiteler bazı üniversitelerin YÖS puanlarını da kullanarak öğrenci alabilmektedir.

YÖS birebir özel ders ile hazırlanan öğrencilerin başarı ve memnuniyet oranı %100’e yaklaşmaktadır.

YÖS için daha kapsamlı rehberlik bilgisine buradan ulaşabilirsiniz.

YÖS İçin Özel Ders

YÖS için istediğiniz kadar özel ders alabilirsiniz. YÖS için adaya özel ders paketi oluşturuyoruz. Adayın seviyesini ve hedeflerini göz önünde bulundurarak YÖS konularını 50 -70 yada 100 ders saatinde tamamlayabiliyoruz. YÖS ile daha özel bölümlere girmek isteyen adayların daha yüksek netler yapması gerekmektedir. Bu nedenle daha yüksek puan hedefi olan YÖS hazırlık öğrencileri daha fazla özel ders alarak YÖS için hazırlık yapabilirler.

YÖS Sınıf Kursu

Hafta sonu ve hafta içi seanslarında YÖS sınıf kurslarımız bulunmaktadır. Aynı seviyedeki adaylar için sınıf kursları verimli olabilmektedir. Genellikle YÖS adayları arasında seviye farklılıkları olabilmektedir. Seviye farklı olan ve YÖS ile özel hedefleri olan öğrencilere birebir özel ders almalarını öneriyoruz.

YÖS Kursu Afyon Şubemizle İrtibat

YÖS  kursu Afyon şubemizle 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak irtibat kurabilirsiniz.

Whastapp hattımızdan yada ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

YÖS Rehberlik ve Kapsamlı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu 

    ETİKETLER:
    Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
    Şimdi Ara
    × Whatsapp